Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

DVYNIAI 05 22 - 06 20

Tavo mėnuo. Ši vasara bus epinė. Jei tik mėnesio pradžioje realiai įvertinsi savo finansines galimybes. 13 dieną prasidės jaunatis ir… sukels tau niežulį. Niežulį keliauti. Įtrauk į savo planus ir senus bičiulius. Flirto fronte jausmų nevaržyk apie 21-ąją, kai Venera atsidurs tiesiai prieš Marsą. TAVO METAI. Ko gi taip skubi! Suprantame, tavo smegenys dirba šviesos greičiu, tačiau dabar laikas sulėtėti ir mąstyti strategiškai. Ypač apie darbą. Karšto romano tikėkis liepą, o svarbaus proveržio – lapkritį.

JEI DVYNIAI - TAVO VAIKINAS: Tavo žmogus kaip vijurkas. Jam patinka būti užimtam, ypač kai šalia esi tu. Palaikyk jam draugiją – kartu aplankysite daugybę fantastiškų vietų.

VĖŽYS 06 21 – 07 22

Atidėk į šalį erotinius romaniūkščius, nes kur kas audringesnis romanas šviečia tikrovėje. Ganėtinai ilgai laukei, tad nebijok pirma žengti žingsnio. Birželio 12-ąją į tavo ženklą įriedės iškalbingasis Merkurijus ir apdovanos tave nepaprasta įtaiga. Jausmams ir emocijoms rodyti palankiausia birželio 27-oji.

JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: ohohooo! Šį mėnesį jis bus itin iškalbingas ir atviras, tad tikėkis daug jausmingų prisipažinimų.

LIŪTAS 07 23 – 08 22

Tavo aura trauks kaip magnetas! Visi bursis aplink tave nelyginant drugeliai aplink šviestuvą. Birželio 13-ąją į tavo ženklą atkeliaus Meilės planeta Venera – taip nutinka tik kartą per metus, tad iki pat liepos 9-osios tavo seksualinis gyvenimas virte virs. Mėnesiui baigiantis palepink save kokiu nors pirkiniu. Meilės reikalai turėtų slysti kaip per sviestą.

JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis norės kuo daugiau laiko leisti su kompanija mieste. Jei pasijusi apleista, pasikalbėk su juo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dvyniams - permainos santykiuose, o Vėžiams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Žuvų laukia jausmai, o Liūtams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

Svarstyklėms patariama būti atsargioms meilės reikaluose, o Liūtams...

Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui šiandien suplanavo žvaigždės!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.