Be vaginos gimusi 22 metų mergina paviešino savo istoriją

 (20)
Kaylee ir jos sesuo
© Asmeninis archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

22 metų Kaylee Moats ilgą laikė niekam neprasitarė apie įgimtą savo problemą - mergina gimė neturėdama vaginos. Seksas ir viskas, kas su tuo susiję, merginai buvo tik svajonė. Dabar Kaylee prisipažįsta, kad paauglystėje girdėti apie pirmuosius intymius bendraamžių potyrius nebuvo lengva žinant, kad jai pačiai to gyvenime gali netekti patirti. Nežinia, ar Kaylee būtų išdrįsusi garsiai prabilti, jeigu ne jos sesuo, kuri puslapyje Go Fund Me paviešino visą istoriją ir surinko 19 000 dolerių operacijai.

Kaylee ir jos sesuo
Kaylee ir jos sesuo
© Asmeninis archyvas

Prieš 4 metus Kaylee buvo diagnozuotas Mayer-Rokitansky-Küster-Hauser sindromas, kurio pagrindinis požymis - gimdos ir/ar vaginos nepilnas išsivystymas. Jungtinėse Amerikos Valstijose šis sindromas diagnozuojamas maždaug 1 moteriai iš 4500. Lengvesnėse formose tiesiog nebūna mėnesinių ir neįmanoma išnešioti kūdikio, sunkesnėse formose apskritai neįmanoma turėti normalaus seksualinio gyvenimo. Kaylee atveju makštis išsivysčiusi normaliai, tačiau praėjimo į vaginą nėra. Sindromas merginai buvo diagnozuotas paauglystėje, kuomet sunerimusi dėl vis dar neatsiradusių mėnesinių, ji kreipėsi į medikus.

Kaylee labai pergyveno, kad sužinoję tiesą žmonės iš jos tiesiog šaipysis, tačiau viskas pasikeitė, kai mergina sutiko savo mylimąjį Robbie. „Prireikė maždaug mėnesio, kol išdrįsau jam papasakoti tiesą. Iš pradžių jis pasimetė, tačiau mane palaikė ir tikino, kad tai nekeičia jo santykių su manimi. Kol kas apie seksualinį gyvenimą stengiamės nekalbėti, nes nieko negali būti, kol man neatlikta operacija. Bet tai neabejotinai įvyks. Šiek tiek nerimauju dėl pirmojo karto, nes nežinau ar viskas pavyks, ar neskaudės“ - pasakojo mergina.

Kaylee tikina, kad tiesiog pavargo slapstytis ir jaustis kitokia, nei visi: „Operacija padės man pasijausti normalia ir turėti viskas kūno dalis, kurias turi kitos merginos. Nebereikės slėpti dalies savo gyvenimo“.

Paaukoti merginos gydymui galima čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.