Be vaginos gimusi 22 metų mergina paviešino savo istoriją

 (20)
Kaylee ir jos sesuo
© Asmeninis archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

22 metų Kaylee Moats ilgą laikė niekam neprasitarė apie įgimtą savo problemą - mergina gimė neturėdama vaginos. Seksas ir viskas, kas su tuo susiję, merginai buvo tik svajonė. Dabar Kaylee prisipažįsta, kad paauglystėje girdėti apie pirmuosius intymius bendraamžių potyrius nebuvo lengva žinant, kad jai pačiai to gyvenime gali netekti patirti. Nežinia, ar Kaylee būtų išdrįsusi garsiai prabilti, jeigu ne jos sesuo, kuri puslapyje Go Fund Me paviešino visą istoriją ir surinko 19 000 dolerių operacijai.

Kaylee ir jos sesuo
Kaylee ir jos sesuo
© Asmeninis archyvas

Prieš 4 metus Kaylee buvo diagnozuotas Mayer-Rokitansky-Küster-Hauser sindromas, kurio pagrindinis požymis - gimdos ir/ar vaginos nepilnas išsivystymas. Jungtinėse Amerikos Valstijose šis sindromas diagnozuojamas maždaug 1 moteriai iš 4500. Lengvesnėse formose tiesiog nebūna mėnesinių ir neįmanoma išnešioti kūdikio, sunkesnėse formose apskritai neįmanoma turėti normalaus seksualinio gyvenimo. Kaylee atveju makštis išsivysčiusi normaliai, tačiau praėjimo į vaginą nėra. Sindromas merginai buvo diagnozuotas paauglystėje, kuomet sunerimusi dėl vis dar neatsiradusių mėnesinių, ji kreipėsi į medikus.

Kaylee labai pergyveno, kad sužinoję tiesą žmonės iš jos tiesiog šaipysis, tačiau viskas pasikeitė, kai mergina sutiko savo mylimąjį Robbie. „Prireikė maždaug mėnesio, kol išdrįsau jam papasakoti tiesą. Iš pradžių jis pasimetė, tačiau mane palaikė ir tikino, kad tai nekeičia jo santykių su manimi. Kol kas apie seksualinį gyvenimą stengiamės nekalbėti, nes nieko negali būti, kol man neatlikta operacija. Bet tai neabejotinai įvyks. Šiek tiek nerimauju dėl pirmojo karto, nes nežinau ar viskas pavyks, ar neskaudės“ - pasakojo mergina.

Kaylee tikina, kad tiesiog pavargo slapstytis ir jaustis kitokia, nei visi: „Operacija padės man pasijausti normalia ir turėti viskas kūno dalis, kurias turi kitos merginos. Nebereikės slėpti dalies savo gyvenimo“.

Paaukoti merginos gydymui galima čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.