Balandžio mėnesio HOROSKOPAS

Dangiška energija suteiks tau jėgų, todėl vos prasidėjus balandžiui palanku siekti tikslų. Kai 17 ir 28 dienomis Marsas su Merkurijumi pajudės atbulomis, gali pasijusti pavargusi. Pasinaudok tuo laiku kaip proga atsigauti ir apgalvoti kitus žingsnius.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: energijos. Drąsus ir veiklus aš galiu įkvepia ir kitus.
Tau trūksta: laiko skirti dėmesio kitiems. Dėl pernelyg stipraus susitelkimo į ką nors aplinkiniai gali pasijusti apleisti ar net pamiršti.
Mados pojūtis: tau nepatinka jaustis suvaržytai. Tavo spintos superherojai – patogūs sportinio stiliaus drabužiai.
Tau malonumą teikia: savaitgaliai gamtoje ar sportas – viskas, dėl ko siela ir kūnas įgyja energijos.
Gundymo stilius: dievini laisvę ir nepriklausomybę, tad pavergti tave sunku. Vis dėlto jei kas nors krinta į širdį, atsiduodi visa esybe. Tau patinka tiesūs pokalbiai, todėl net paprasčiausias pašnekesys su tavimi gali išsirutulioti į rimtas temas.
Šį mėnesį: tau šypsosis sėkmė. Vis dėlto laimę gali aptemdyti keli debesėliai. Vyk juos šalin! Jei jauti, kad kokie nors santykiai labiau negatyvūs nei teigiami, nutrauk juos nieko nelaukusi. 17-ąją tavo valdovas Marsas pajudės atbulai – stenkis išlaikyti balansą. Lėtink apsukas, susitelk į tikslus, ir pasaulis bus tavo.
Tavo metai: laukia labai svarbių pokyčių. Kad tinkamai jiems pasirengtum, stenkis nepanikuoti ir nesinervinti dėl smulkmenų. Nesijauti tikra dėl svarbių svajonių? Tada nelošk atviromis kortomis viešoje erdvėje. Tik būk atvira meilei rugsėjį. Lapkritį norėsi, kad šalia būtų tau svarbus žmogus, sausį laukia sėkmė.
Tau reikia: klausyti širdies, tačiau išlikti strategiškai ir pastoviai.
Tavo meilės dvyniai
Svarstyklės: jis – žavingas, paprastas, puikaus humoro jausmo. Šalia jo jausiesi patogiai ir gerai – bet kur ir bet kada.
Vandenis: abu lekiate per gyvenimą įjungę laisvą pavarą. Susijungę tampate nežabotos kūrybos jėga.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)

Mėnesio pradžioje, apie 5 dieną, reikės paįvairinti gyvenimą. Išbandyk ką nors nauja ir netikėta. Venerai atkeliavus į tavo ženklą 22-ąją, mėgautis gyvenimu taps norma.
TAU REIKIA: labiau tikėti savimi.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jei jam dabar reikia pabūti atskirai, nukreipk dėmesį į kitus žmones ir dalykus, kurie tau teikia laimės. Leisk jam tavęs pasiilgti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Tau atrodys, kad viskas, baigta, tačiau iš tiesų gali padaryti kur kas daugiau, nei manai! Didelis pokytis darbe 17 dieną parodys, kas tave remia. Išlaikyk vienodą ritmą, kol Merkurijus pajudės atbulomis balandžio 28-ąją. Tada atsipalaiduok.
TAU REIKIA: arčiau prisileisti mylimą žmogų.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jis užsivertęs darbais, tad tu suplanuok jo susitikimą su draugais – tikrai bus dėkingas.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)

Tavo karjera šiuo metu klostosi taip gerai, kad net sunku patikėti. Pokytis, kurio taip siekei, pagaliau įvyks 6 dieną. Stabilizuok padėtį ir įsivažiuok iki 17 dienos, nes tada Marsas pajudės atbulomis, ir tai truks net du mėnesius.
TAU REIKIA: atidžiai sekti savo elektroninius susirašinėjimus.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jo laukia svarbios žinios. Jam reikės tavo paramos ir pagalbos.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Tavo prioritetų viršūnėje – užduotis praplėsti horizontą. Sėkminga diena siekti tikslų – 12-oji, ypač gera diena darbe – 29-oji.
TAU REIKIA: atnaujinti garderobą. Idealu įsigyti tokią suknelę, kurią apsivilkusi atrodytum taip pat gerai, kaip šiuo metu jautiesi.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: judu sieja pomėgis patirti nuotykių. Kodėl gi negalėtumėte ištrūkti kur šilčiau, kur galima mėgautis vienam kitu.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)

Tavo idėja gali sulaukti labai stiprios paramos 17 dieną. Įprastai renkiesi likti nuošaliau, tačiau šįkart nebijok atsidurti rampų šviesoje. Tai padės tau įžvelgti tikrąją prasmę. Pasirūpink, kad visi svarbiausi darbai būtų nuveikti iki 28-osios, kai Merkurijus pajudės atbulomis.
TAU REIKIA: nebeslėpti savo jausmingumo.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis taip arti sėkmės, kad gali beveik ją paliesti.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)

7 dieną Avino ženkle prasidės jaunatis. Žinai, kam dabar geriausias metas? Ramiai apsimauti batus ir žengti į ateitį. Susitaikyk su praeitimi – tik taip 19 dieną, kai Saulė pajudės į aistringąjį Jautį, sugebėsi atpažinti meilę.
TAU REIKIA: pamiršti dramas ir jų nebekelti.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis tampa vis nepatikimesnis? Leisk jam pasiaiškinti, tačiau pasakyk, kad pagarba tau – privalomas santykių atributas.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)

Neverta plaukti pasroviui, nes tu ir esi srovė. Darbas suteiks džiaugsmo mėnesio viduryje. Tobula diena – 12-oji: beveik penkių žvaigždučių proga pasiekti tikslus. Pergalę švęsk su tuo, kuris tau svarbus. Širdis stipriau plaks apie 22 dieną.
TAU REIKIA: užmegzti naujų kontaktų.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: vėlyvos naktys jums – tai daugybė meilės ir aistros. Štai jomis ir mėgaukitės vietoj deserto.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)

Gyvenimas primena sprogimų srautą. Būsi itin aktyvi, kūrybinga, net namie norėsi ką nors veikti. Mėnesiui neįpusėjus pasipils komplimentų lietus. Nusiramink ir būk atidesnė nuo 17 dienos.
TAU REIKIA: būti pasirengusiai priimti konstruktyvią kritiką.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jam atrodo, kad šiuo metu jis – pasaulio valdovas. Vertink tai atlaidžiai.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)

Jei pastaruoju metu žengei kelis neteisingus žingsnius, kaip tik dabar proga viską pataisyti. Pirmąją balandžio savaitę nutrauk ryšius su žmonėmis, kurie tik nuodija tau gyvenimą. Nes 18 dieną Plutonas pajudės atbulomis – tada ir taip turėsi ką veikti. Meilės reikalai pagerės nuo 22 dienos.
TAU REIKIA: pasitikėti nuojauta.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jei jis paprašys tavo nuomonės, būk kuo dėmesingesnė, palaikyk jį.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)

Užimi pernelyg gerą gyvenimo poziciją, kad pasiduotum stresui. Kai 9 dieną Saulė susitiks su stipriuoju Uranu, gali pakeisti nuomonę ar santykių kryptį. Priimk naujoves ir susitaikyk su jomis nuo 22 dienos pilnaties.
TAU REIKIA: laiku pasinaudoti tinkamomis pažintimis.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: darbų turite per akis, tad sunku rasti laiko pabūti drauge. Vis dėlto būtinai bent vieną vakarą per savaitę skirkite tik sau.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)

Ten, kur kiti žiūri, tu jau veiki. Darbe bosams lengvai įrodysi, kad esi neįkainojama darbuotoja. Jei planuoji prašyti pakelti atlyginimą, palankiausias metas – 12 diena. Tačiau nuo 28-osios sėdėk ramiai, nes Merkurijus pajudės atbulomis.
TAU REIKIA: nebijoti girti savęs.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: materializuojasi tai, apie ką jis tik svajojo. Padrąsink jį siekti tik aukso.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (4)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!

Su turtingais tėtušiais laiką leidžianti mergina atvirai papasakojo, koks jos gyvenimas

Sara-Kate neplanavo tapti mergina už pinigus, bet... kas gi tai planuoja? Pirmasis pasimatymas baigėsi netikėtai dosnia suma, tad ji užkibo.