Atlik testą ir išvenk netikėtos grožio klaidos - tave sendina netinkančios spalvos

 (1)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasirinkus gymiui tinkančias spalvas, tavo oda švytės atrodys gyvybinga ir skaisti. Jei makiažui naudosi netinkamas, atrodysi lyg nuvarguis ar serganti. Štai keli būdai, kaip išsiaiškinti savo spalvinį tipą.

Sužinojusi, kurie - šalti ar šilti - pustoniai tau tinka labiau ir juos pritaikiusi, akimirksniu atrodysi gyvybingesnė, išraiškingesnės, o oda sveikai spindės. Atspalvių skirstymas į šiltus ir šaltus galioja ne tik kalbant apie aprangą, bet ir makiažą. Tinkamai parinktos makiažo spalvos tave privers švytėti.

Tačiau nepamiršk, kad kaip ir visur būna išimčių. Nors priklausai šaltai spalvinei gamai, gali būti, kad ir vienas kitas šiltas atspalvis tau puikiai tiks. Yra ir neutralių spalvų (tai tarsi šiltų ir šaltų mišiniai), kurios tinka tiek vienoms, tiek kitoms.

1. ŽVILGTELK Į RANKAS

Pažvelk į vidinę riešo pusę - kokio atspalvio tavo venos? Jei jos labiau mėlynos, greičiausiai priklausai šaltų tonų kategorijai, jei žalsvos - šiltų. Žalsvas atspalvis atsiranda dėl to, kad venas dengia gelsva oda, juk žinai seną spalvų maišymo taisyklę: mėlyna + geltona = žalia.

2. METALŲ MYSLĖ

Ar pastebėjai, kokio metalo papuošalai tau tinka labiau. Jei veidas spindi, atrodo gyvybingas, o akys žiba, kai pasipuoši sidabru - esi šaltų tonų, jei auksu - šiltų. Tačiau nesipainiok: klausiame, ne kokie papuošalai labiau patinka, o TINKA.

3. NEUTRALIOS SPALVOS

Pagalvok apie neutralias spalvas. Ar geriau atrodai vilkėdama baltus, juodus ir pilkus drabužius, ar - dramblio kaulo ir rusvų atspalvių? Jei pirmasis variantas - priklausai šaltiems tonams, jei antrasis - šiltiems.

4. GYMIS

Atkreipk dėmesį į savo gymį: kokios spalvos tavo akys, natūralūs plaukai. Dažniausiai priklausančios šaltų tonų skalei turi mėlynas, pilkas arba žalias akis, o jų plaukai yra šviesūs, rudi arba juodi. Atrodo, kad natūrali plaukų spalva tarsi meta melsvą, pilkšvą ar violetinį atspalvį.

5. SAULĖ

Galima pastebėti, kad neretai šaltos spalvinės gamos merginos po deginimosi pirmiausia odą nudega, ji tampa jautri ir rausva. Vėliau oda gali gražiai paruduoti, tačiau pirminis efektas - rausvumas. Šiltų tonų merginos įdega be kliūčių, oda iš pat pradžių pamažu įgauna rudai auksinį atspalvį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.