Ar atskirsi - kur tortas, o kur suknelė?

 (1)
Vestuvių verslo pasaulis kasmet stebina vis labiau, nuo fantastiškų nuotakų suknelių iki nuostabių vestuvių šventės gardumynų. Šį kartą išskirtinio dėmesio sulaukė konditerės Emmos Jayne vestuvinis tortas.
© Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

"Emma Jayne Cake Design" kuriami tortai išsiskiria realistiškumu. Iš pirmo žvilgsnio sunku pasakyti, ar prieš akis kepinys, ar tikras daiktas, gyvūnas net žmogus. Vienas naujausių šios įmonės kepinių - princesės suknelę atkartojantis tortas, nusagstytas gausybe dekoratyvių gėlių. Pasak konditerės Emmos Jayne, įkvėpimo ji sėmėsi iš filipiniečio dizainerio Mako Tumang.

A post shared by Mak Tumang (@maktumang) on Apr 5, 2016 at 5:11pm PDT

Mados namų "Mak Tumang" sukurtos suknelės modelis ne šiaip sau pavadintas "Angela", tai iš tiesų angeliško grožio kūrinys. Princesiška suknelė gniaužia kvapą prabanga, rausvų žiedų gausa ir elegantišku trapumu. Suknelės graciją nepriekaištingai atkartoja ir Emmos Jayne kurtas tortas. Pirmu spėjimu atskirti, kurioje nuotraukoje yra suknelė, o kurioje tortas - ne taip ir paprasta.

A post shared by Mak Tumang (@maktumang) on Apr 5, 2016 at 5:14pm PDT

Kiekviena houte-couture suknelės detalė perkelta ir ant torto: 3D efekto gėlės, siuvinėjimai, puošnus kristalų akcentas nugaroje, taip pat žėrintys akmenėliai, itin tikroviškai atrodančios klostės. Žurnalas "Brides" atskleidžia, kad unikalaus torto gamyba užtruko 3 savaites. Tiesa, tai dekoracinis tortas, tad skanauti jo taip ir neteks.

A post shared by Mak Tumang (@maktumang) on Apr 2, 2016 at 6:15pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!