Ar atskirsi - kur tortas, o kur suknelė?

 (1)
Vestuvių verslo pasaulis kasmet stebina vis labiau, nuo fantastiškų nuotakų suknelių iki nuostabių vestuvių šventės gardumynų. Šį kartą išskirtinio dėmesio sulaukė konditerės Emmos Jayne vestuvinis tortas.
© Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

"Emma Jayne Cake Design" kuriami tortai išsiskiria realistiškumu. Iš pirmo žvilgsnio sunku pasakyti, ar prieš akis kepinys, ar tikras daiktas, gyvūnas net žmogus. Vienas naujausių šios įmonės kepinių - princesės suknelę atkartojantis tortas, nusagstytas gausybe dekoratyvių gėlių. Pasak konditerės Emmos Jayne, įkvėpimo ji sėmėsi iš filipiniečio dizainerio Mako Tumang.

Mados namų "Mak Tumang" sukurtos suknelės modelis ne šiaip sau pavadintas "Angela", tai iš tiesų angeliško grožio kūrinys. Princesiška suknelė gniaužia kvapą prabanga, rausvų žiedų gausa ir elegantišku trapumu. Suknelės graciją nepriekaištingai atkartoja ir Emmos Jayne kurtas tortas. Pirmu spėjimu atskirti, kurioje nuotraukoje yra suknelė, o kurioje tortas - ne taip ir paprasta.

A post shared by Mak Tumang (@maktumang) on Apr 5, 2016 at 5:14pm PDT

Kiekviena houte-couture suknelės detalė perkelta ir ant torto: 3D efekto gėlės, siuvinėjimai, puošnus kristalų akcentas nugaroje, taip pat žėrintys akmenėliai, itin tikroviškai atrodančios klostės. Žurnalas "Brides" atskleidžia, kad unikalaus torto gamyba užtruko 3 savaites. Tiesa, tai dekoracinis tortas, tad skanauti jo taip ir neteks.

A post shared by Mak Tumang (@maktumang) on Apr 2, 2016 at 6:15pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!