8 kasdieniai dalykai, kuriuos darai neteisingai

 (6)
Pakeisk vieną kitą įprotį ir kaipmat pastebėsi rezultatus: vonioje veidrodis nerasos, ryte neskaudės sprando, šlapias maudymosi kostiumėlis išdžius greičiau, miegas taps saldesnis. Išbandyk!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Dauguma naudojame lipnius užrašų lapelius, deja, priklijuoti ant paviršiaus jie ilgai nesilaiko. Atsilupa vienas kraštas, tada kitas ir galiausiai lapelis nukrenta. Paslaptis paprasta - lapelį nuo kitų atklijuok ne plėšdama nuo apačios į viršų, o iš kairės į dešinę. Pamatysi, priklijuotas prie kito paviršiaus jis nenukris.

2. Kasdien po maudynių duše valydama apgaravusį veidrodį tik dar labiau jį išpurvini? Garais padengtas veidrodis tikrai nervina, ypač jei jis namuose vienintelis. Kad veidrodis taptų atsparus po maudynių susikaupusiems garams, prieš eidama į dušą gausiau apipurkšk jį skutimosi putomis ir švariai nuvalyk laikraščiu. Pamatysi, garai daugiau nesikaups.

3. Pusryčiams kepami kiaušiniai dažnai prisvyla? Kepk juos į keptuvę įtiesusi kepimo popieriaus. Įmuštas kiaušinis ne tik neprisvils, bet ir bus tvarkingesnės formos.

4. Nevalai elektrinio virdulio nuo kalkių? Blogai, bet jei virdulį valai cheminėmis priemonėmis, ne ką geriau. Po valymo net ir keletą kartų užvirtas ir išpiltas vanduo nepadės išplauti chemikalų iš vidaus. Ką daryti? Ogi įpilk į virdulį šalto vandens, įmesk griežinėliais supjaustytą citriną ir užvirk. Po to išpilk vandenį, išmesk citriną ir turėsi iki blizgesio ekologiškai išvalytą virdulį.

5. Jeigu niekaip nepavyksta atidaryti stipriai užsukto stiklainio, jokiu būdu į tarpelį tarp stiklainio ir dangtelio nekišk peilio. Nors šis metodas padeda, jis deformuoja peilį ir yra nesaugus - gali lengvai susižeisti. Tiesiai į metalinį dangtelį keletą sekundžių papūsk plaukų džiovintuvu. Nuo karštos oro srovės metalas išsiplės ir dangtelį atsuksi lengvai.

6. Greičiausiai įsigijusi naujus batelius kaipmat išmeti dėžutėje rastus mažyčius pakelius su žirniukais. Kaupk juos, šie pakeliai skirti sugerti drėgmei. Jie pravers, kai krepšyje teks neštis drėgną maudymosi kostiumėlį ar rankšluostį. Į maišelį greta drėgno daikto įmesk 4-6 pakelius su drėgmę sugeriančiais žirniukais.

7. Jei vandenį geri stovėdama, laikas suklusti. Pasirodo, tai žalingas įprotis, nes organizmas neįsisavina vandens, taip pat gali jam pakenkti. Gėrimas stovomis gali sukelti dieglius, artritą, gastritą, inkstų ligas. Vandenį gerk sėdėdama ir ne šuoru visą stiklinę, o pamažu.

8. Tau labiausiai patinka miegoti ant pilvo? Deja, jei nenori kitą rytą jaustis prastai, teks tokią miego pozą pamiršti. Miegojimas ant pilvo stabdo kraujo cirkuliaciją, apsunkina kvėpavimą, kenkia apatinei nugaros daliai. Geriausia yra miegoti šonu, užmetus koją ant papildomos pagalvės, kad stuburas išliktų tiesus. Sveikam miegui idealiai tinka pasagos formos nėštukių pagalvės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Žuvų laukia jausmai, o Liūtams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

Svarstyklėms patariama būti atsargioms meilės reikaluose, o Liūtams...

Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui šiandien suplanavo žvaigždės!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!