8 kasdieniai dalykai, kuriuos darai neteisingai

 (6)
Pakeisk vieną kitą įprotį ir kaipmat pastebėsi rezultatus: vonioje veidrodis nerasos, ryte neskaudės sprando, šlapias maudymosi kostiumėlis išdžius greičiau, miegas taps saldesnis. Išbandyk!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Dauguma naudojame lipnius užrašų lapelius, deja, priklijuoti ant paviršiaus jie ilgai nesilaiko. Atsilupa vienas kraštas, tada kitas ir galiausiai lapelis nukrenta. Paslaptis paprasta - lapelį nuo kitų atklijuok ne plėšdama nuo apačios į viršų, o iš kairės į dešinę. Pamatysi, priklijuotas prie kito paviršiaus jis nenukris.

2. Kasdien po maudynių duše valydama apgaravusį veidrodį tik dar labiau jį išpurvini? Garais padengtas veidrodis tikrai nervina, ypač jei jis namuose vienintelis. Kad veidrodis taptų atsparus po maudynių susikaupusiems garams, prieš eidama į dušą gausiau apipurkšk jį skutimosi putomis ir švariai nuvalyk laikraščiu. Pamatysi, garai daugiau nesikaups.

3. Pusryčiams kepami kiaušiniai dažnai prisvyla? Kepk juos į keptuvę įtiesusi kepimo popieriaus. Įmuštas kiaušinis ne tik neprisvils, bet ir bus tvarkingesnės formos.

4. Nevalai elektrinio virdulio nuo kalkių? Blogai, bet jei virdulį valai cheminėmis priemonėmis, ne ką geriau. Po valymo net ir keletą kartų užvirtas ir išpiltas vanduo nepadės išplauti chemikalų iš vidaus. Ką daryti? Ogi įpilk į virdulį šalto vandens, įmesk griežinėliais supjaustytą citriną ir užvirk. Po to išpilk vandenį, išmesk citriną ir turėsi iki blizgesio ekologiškai išvalytą virdulį.

5. Jeigu niekaip nepavyksta atidaryti stipriai užsukto stiklainio, jokiu būdu į tarpelį tarp stiklainio ir dangtelio nekišk peilio. Nors šis metodas padeda, jis deformuoja peilį ir yra nesaugus - gali lengvai susižeisti. Tiesiai į metalinį dangtelį keletą sekundžių papūsk plaukų džiovintuvu. Nuo karštos oro srovės metalas išsiplės ir dangtelį atsuksi lengvai.

6. Greičiausiai įsigijusi naujus batelius kaipmat išmeti dėžutėje rastus mažyčius pakelius su žirniukais. Kaupk juos, šie pakeliai skirti sugerti drėgmei. Jie pravers, kai krepšyje teks neštis drėgną maudymosi kostiumėlį ar rankšluostį. Į maišelį greta drėgno daikto įmesk 4-6 pakelius su drėgmę sugeriančiais žirniukais.

7. Jei vandenį geri stovėdama, laikas suklusti. Pasirodo, tai žalingas įprotis, nes organizmas neįsisavina vandens, taip pat gali jam pakenkti. Gėrimas stovomis gali sukelti dieglius, artritą, gastritą, inkstų ligas. Vandenį gerk sėdėdama ir ne šuoru visą stiklinę, o pamažu.

8. Tau labiausiai patinka miegoti ant pilvo? Deja, jei nenori kitą rytą jaustis prastai, teks tokią miego pozą pamiršti. Miegojimas ant pilvo stabdo kraujo cirkuliaciją, apsunkina kvėpavimą, kenkia apatinei nugaros daliai. Geriausia yra miegoti šonu, užmetus koją ant papildomos pagalvės, kad stuburas išliktų tiesus. Sveikam miegui idealiai tinka pasagos formos nėštukių pagalvės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.