8 geriausi filmai, kuriuos verta pamatyti

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį kartą pristatome tau įdomius, intriguojančius ir įtraukiančius Kanų kino festivalio filmus, kuriuos verta pamatyti.

You Were Never Really Here

Šiais metais režisierei Lynne Ramsay nepavyko laimėti Auksinės palmės šakelės, kuri atiteko filmui „The Square“, tačiau ji gavo apdovanojimą už geriausią scenarijų. O aktorius Joaquin Phoenix laimėjo geriausio aktoriaus apdovanojimą už buvusio karininko vaidmenį. Jo herojus buvo pasamdytas gelbėti įtakingo politiko dukterį, pakliuvusią į sekso vergiją.

The Meyerowitz Stories

Haroldas Meyerowitzas (aktorius Dustinas Hoffmanas) buvo ne pats geriausias tėvas, palikęs savo vaikams nemažai nuoskaudų. Haroldas - neišgarsėjęs skulptorius, kurį visuomet labiau domino kūryba, nei šeima. Tačiau jo parodos metu susirenka visi giminaičiai su nesibaigiančiomis savo problemomis...

Ava

Trisdešimtmetė Ava mėgaujasi atostogomis prie jūros. Sužinojusi, kad neteks regėjimo anksčiau, nei tikėjosi, mergina savotiškai reaguoja į situaciją. Maištinga mergina netgi pasisavina šunį, kuris, pasirodo, priklauso probleminiam vyrukui.

Jeune femme

Debiutinis Léonor Serraille filmas apie Paulą (aktorė Laetitia Dosch), kuri sugrįžta į Paryžių po 10 metų, praleistų Meksikoje. Su kate ant rankų, sudaužyta širdimi ir tuščiomis kišenėmis jai teks pradėti gyvenimą iš naujo.

Okja

Filme pasakojama apie jauną mergaitę, kuri palieka namus ir leidžiasi į kelionę. Didysis pasaulis pasirodo ne visai toks, kokį mergina įsivaizdavo - absurdiškas, pavergtas reklamos ir genetiškai modifikuoto maisto.

Good Time

Kriminalinė drama, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Robertas Pattinsonas. Jis - bankų plėšikas, kuris iš paskutiniųjų stengiasi padėti savo sergančiam broliui, kurį suėmė policija. Iš banko pagrobti pinigai pažymėti, o ant kulnų jau lipa pareigūnai.

The Killing of a Sacred Deer

Yorgos Lanthimos filmo herojai dažnai pasielgia neįprastai, o visa istorija gali atrodyti tiesiog laukinė. Daktaras Styvenas privertas pripažinti praeities klaidą ir užglaistyti savo kaltę. Itin stiprų vaidmenį atliko Nicole Kidman, vaidinusi daktaro žmoną.

The Beguiled

Sofios Coppola režisuotas filmas pastatytas pagal romaną „A Painted Devil“. Filme pasakojama apie internatinės mergaičių mokyklos auklėtines, kurios miške randa sužeistą kareivį. Atsiradęs tarp jaunų merginų, jis sužadina slapčiausius jų norus ir nutaria, kad gali jomis manipuliuoti. Tačiau situacija ne visai tokia, kokios jis tikėjosi.

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.