8 geriausi filmai, kuriuos verta pamatyti

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį kartą pristatome tau įdomius, intriguojančius ir įtraukiančius Kanų kino festivalio filmus, kuriuos verta pamatyti.

You Were Never Really Here

Šiais metais režisierei Lynne Ramsay nepavyko laimėti Auksinės palmės šakelės, kuri atiteko filmui „The Square“, tačiau ji gavo apdovanojimą už geriausią scenarijų. O aktorius Joaquin Phoenix laimėjo geriausio aktoriaus apdovanojimą už buvusio karininko vaidmenį. Jo herojus buvo pasamdytas gelbėti įtakingo politiko dukterį, pakliuvusią į sekso vergiją.

The Meyerowitz Stories

Haroldas Meyerowitzas (aktorius Dustinas Hoffmanas) buvo ne pats geriausias tėvas, palikęs savo vaikams nemažai nuoskaudų. Haroldas - neišgarsėjęs skulptorius, kurį visuomet labiau domino kūryba, nei šeima. Tačiau jo parodos metu susirenka visi giminaičiai su nesibaigiančiomis savo problemomis...

Ava

Trisdešimtmetė Ava mėgaujasi atostogomis prie jūros. Sužinojusi, kad neteks regėjimo anksčiau, nei tikėjosi, mergina savotiškai reaguoja į situaciją. Maištinga mergina netgi pasisavina šunį, kuris, pasirodo, priklauso probleminiam vyrukui.

Jeune femme

Debiutinis Léonor Serraille filmas apie Paulą (aktorė Laetitia Dosch), kuri sugrįžta į Paryžių po 10 metų, praleistų Meksikoje. Su kate ant rankų, sudaužyta širdimi ir tuščiomis kišenėmis jai teks pradėti gyvenimą iš naujo.

Okja

Filme pasakojama apie jauną mergaitę, kuri palieka namus ir leidžiasi į kelionę. Didysis pasaulis pasirodo ne visai toks, kokį mergina įsivaizdavo - absurdiškas, pavergtas reklamos ir genetiškai modifikuoto maisto.

Good Time

Kriminalinė drama, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Robertas Pattinsonas. Jis - bankų plėšikas, kuris iš paskutiniųjų stengiasi padėti savo sergančiam broliui, kurį suėmė policija. Iš banko pagrobti pinigai pažymėti, o ant kulnų jau lipa pareigūnai.

The Killing of a Sacred Deer

Yorgos Lanthimos filmo herojai dažnai pasielgia neįprastai, o visa istorija gali atrodyti tiesiog laukinė. Daktaras Styvenas privertas pripažinti praeities klaidą ir užglaistyti savo kaltę. Itin stiprų vaidmenį atliko Nicole Kidman, vaidinusi daktaro žmoną.

The Beguiled

Sofios Coppola režisuotas filmas pastatytas pagal romaną „A Painted Devil“. Filme pasakojama apie internatinės mergaičių mokyklos auklėtines, kurios miške randa sužeistą kareivį. Atsiradęs tarp jaunų merginų, jis sužadina slapčiausius jų norus ir nutaria, kad gali jomis manipuliuoti. Tačiau situacija ne visai tokia, kokios jis tikėjosi.

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.