75 000 dolerių operacijoms, o rezultatas...

Kyleigh Potts
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šis 23 metų vaikinukas iš Denverio jau seniai galvojo apie lyties keitimo operaciją, o pagaliau pasiryžęs tai įgyvendinti, nusprendė sekti savo grožio ikonos Kylie Jenner pavyzdžiu. Nei daug, nei mažai - plastikos chirurgų paslaugos kol kas kainavo 75 000 dolerių. Tiesa, virsmas moterimi pilnai kol kas neįgyvendintas, mat jaunoji Kyleigh Potts nenori visam laikui atsisveikinti su vyriškomis genitalijomis.

„Visuomet žinojau, kad esu moteris, tad pastaruosius 4 metus tobulinau savo išvaizdą. Tačiau priešingai nei dauguma keičiančių lytį, aš didžiuojuosi turėdama vyriškus lytinius organus ir neketinu jų atsisakyti. Nepaisant to, kad geriu hormonus, testosterono kiekis mano organizme yra pakankamai aukštas, kad vyriškos genitalijos galėtų atlikti savo darbą sekso metu,- apie kiek neįprastą sprendimą pasakojo Kyleigh. - Esu laiminga ir neketinu įstatyti savęs į rėmus. Jaučiuosi puikiai turėdama penį ir 34DDD krūtis“.

Kyleigh tikina, kad įkvėpimo išvaizdos metamorfozėms sėmėsi žiūrėdama į savo ikoną Kylie Jenner. „Mano veido struktūra labai panaši į Kylie. Kuomet prieš paskutines grožio operacijas chirurgai paprašė parodyti pokyčiams mane įkvepiančias nuotraukas, visos jos buvo su Kylie Jenner atvaizdu. Artimiausiu metu planuoju daugiau grožio operacijų veido srityje: noriu patobulinti ausų formą, lūpas, pasidaryti akių operaciją, kad jos atrodytų didesnės, taip pat pakeisti plaukų augimo liniją, kad kakta neatrodytų tokia aukšta ir suapvalinti smakrą. Galbūt tuo pačiu pasididinsiu krūtis ir sėdmenis“ - pasakojo Kyleigh, norinti kuo labiau supanašėti su Kardashian klano jaunėle Jenner.

Kaip sakoma, norėti nedraudžiama, tik ar rezultatai tikrai tokie, kokių tikimasi? Tiesą sakant, kol kas panašumų su Kylie mes niekaip neįžvelgiame.

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!