7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą

 (5)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kuomet 2000-aisiais septynmetis Tyrellas Wolfe`as nutarė dalyvauti labdaringoje akcijoje, net negalėjo nutuokti, kad po daugybės metų visa tai kardinaliai pakeis jo paties gyvenimą.

Akcijos idėja buvo labai graži: JAV gyvenantys vaikai prieš Kalėdas į Filipinus siuntė batų dėžutes, kuriose paslėpdavo įvairias smulkmenas: šokoladukus, žaislus, saldainius ar ką nors, kas nudžiugintų kitoje pasaulio pusėje gyvenančius vaikus. Tuo pačiu reikėjo parašyti laišką bei pridėti savo nuotrauką.

Po 10 metų Tyrellą Facebooke draugauti pakvietė simpatiška mergina iš Filipinų. Vaikinas jos nepažinojo, todėl atmetė pasiūlymą, tačiau po 2 metų ta pati mergina pasirodė ir vėl. Tyrellui pasirodė įdomu, kodėl po tokio laiko tarpo mergina ir vėl prašosi į jo draugus, todėl nusiuntė jai žinutę.

7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą
© Facebook

Paaiškėjo, kad tuomet, dar 2000-aisiais metais, Joana išsiuntė jam laišką, dėkodama už tokią mielą staigmeną, tačiau laiškas greičiausiai taip ir nepasiekė adresato. Prisiminusi šį vaikystės epizodą, mergina tiesiog norėjo sužinoti, kaip jos geradarys atrodo šiandien ir ką jis gyvenime veikia. Porelė pradėjo bendrauti virtualiai ir visai netrukus Tyrellas nusipirko bilietą į Filipinus.

7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą
© Facebook

10 dienų atostogos prabėgo labai greitai, tačiau netrukus Tyrellas vėl atkeliavo pas savo mylimąją ir paprašė jos tėvo leidimo susituokti. Tėvas leidimą davė, tačiau Joanos mama buvo atsargesnė, juk jos dukra ir Tyrellas - dar visai jauni žmonės, kuriems nereikėtų taip skubėti. Tyrellas pasiduoti neketino, todėl paskambino savo tėčiui ir paprašė jo atvykti į Filipinus, susipažinti su būsima šeima. Po šio poelgio Joanos mama suprato, kaip stipriai Tyrellas myli jos dukterį ir leido jiems susituokti.

Vestuvės buvo atšvęstos Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir nors Joanos tėvai atvykti negalėjo, porelė surengė jiems tiesioginę transliaciją internetu. Štai taip viena nedidelė dovanėlė nepažįstamam žmogui tapo likimo dovana jiems abiems.

7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą
© Facebook
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.