7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą

 (5)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kuomet 2000-aisiais septynmetis Tyrellas Wolfe`as nutarė dalyvauti labdaringoje akcijoje, net negalėjo nutuokti, kad po daugybės metų visa tai kardinaliai pakeis jo paties gyvenimą.

Akcijos idėja buvo labai graži: JAV gyvenantys vaikai prieš Kalėdas į Filipinus siuntė batų dėžutes, kuriose paslėpdavo įvairias smulkmenas: šokoladukus, žaislus, saldainius ar ką nors, kas nudžiugintų kitoje pasaulio pusėje gyvenančius vaikus. Tuo pačiu reikėjo parašyti laišką bei pridėti savo nuotrauką.

Po 10 metų Tyrellą Facebooke draugauti pakvietė simpatiška mergina iš Filipinų. Vaikinas jos nepažinojo, todėl atmetė pasiūlymą, tačiau po 2 metų ta pati mergina pasirodė ir vėl. Tyrellui pasirodė įdomu, kodėl po tokio laiko tarpo mergina ir vėl prašosi į jo draugus, todėl nusiuntė jai žinutę.

7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą
© Facebook

Paaiškėjo, kad tuomet, dar 2000-aisiais metais, Joana išsiuntė jam laišką, dėkodama už tokią mielą staigmeną, tačiau laiškas greičiausiai taip ir nepasiekė adresato. Prisiminusi šį vaikystės epizodą, mergina tiesiog norėjo sužinoti, kaip jos geradarys atrodo šiandien ir ką jis gyvenime veikia. Porelė pradėjo bendrauti virtualiai ir visai netrukus Tyrellas nusipirko bilietą į Filipinus.

7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą
© Facebook

10 dienų atostogos prabėgo labai greitai, tačiau netrukus Tyrellas vėl atkeliavo pas savo mylimąją ir paprašė jos tėvo leidimo susituokti. Tėvas leidimą davė, tačiau Joanos mama buvo atsargesnė, juk jos dukra ir Tyrellas - dar visai jauni žmonės, kuriems nereikėtų taip skubėti. Tyrellas pasiduoti neketino, todėl paskambino savo tėčiui ir paprašė jo atvykti į Filipinus, susipažinti su būsima šeima. Po šio poelgio Joanos mama suprato, kaip stipriai Tyrellas myli jos dukterį ir leido jiems susituokti.

Vestuvės buvo atšvęstos Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir nors Joanos tėvai atvykti negalėjo, porelė surengė jiems tiesioginę transliaciją internetu. Štai taip viena nedidelė dovanėlė nepažįstamam žmogui tapo likimo dovana jiems abiems.

7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą
© Facebook
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.