5 užburiantys serialai, kuriuos verta pažiūrėti

 (6)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastarieji keleri metai buvo neįtikėtinai dosnūs istorinių bei realiais faktais paremtų serialų gausa: tolimos šalys, užburiantys peizažai, nepakartojami kostiumai - maloniai praleisi laiką ir bent iš dalies prisiliesi prie istorijos.

Svetimšalė / Outlander (2014 - ...)

Visai atsitiktinai medicinos sesuo Kler persikelia laiku į 1743 metus. Mylintis vyras ir įprastas gyvenimas lieka nežinia kur, mat Kler nežino kaip čia pateko ir kaip jai sugrįžti atgal. Tenka prisitaikyti prie aplinkybių ir kurti naują gyvenimą. Kler išteka už škotų kario Džeimso, tačiau senojo gyvenimo nepamiršta. Serialas nominuotas 4 „Auksiniams gaubliams“ ir 3 „Emmy“ apdovanojimams.

Bordžijos / The Borgias (2011 ­- 2013)

Serialas pasakoja apie garsią Bordžijų šeimą, garsėjusią savo intrigomis kovoje dėl valdžios. Rodrigas Bordžia tampa popiežiumi, tačiau šventumu čia net nekvepia - viskas sukasi aplink politiką ir pinigus. Puiki aktorių komanda, įtraukiantis siužetas, puikios scenos - serialas turėtų patikti visiems istorinių dramų gerbėjams.

Karūna / The Crown (2016 - ...)

Serialas pasakoja karalienės Elžbietos II gyvenimo istoriją. Pirmojo sezono įvykiai prasideda 1947 metais, kuomet būsimoji karalienė išteka už savo mylimojo Filipo. Vos po kelerių metų miršta karalius Georgas VI ir jaunai mergina tenka iššūkis valdyti šalį. Kalbama, kad šis serialas bus pats brangiausias Netflix istorijoje, nes viena pirmojo sezono filmavimas kainavo 156 milijonus dolerių.

Medičiai, Florencijos valdovai / Medici: Masters of Florence (2016 - ...)

Medičių šeimos vardas istorijos puslapiuose linksniuojamas ne tik iš gerosios pusės. Šiai šeimai pavyko prasibrauti į valdžią ir tapti galingiausia Florencijos politine jėga net ir neturint jokių titulų. Įtakinga Medičių šeima išdrįsta nepaklusti Vatikano įstatymams ir įsteigia savo banką. Kai klastingo sąmokslo metu žūsta tėvas, pelningą verslą perima jo sūnūs. Tačiau jie paveldi ne tik didžiulę įtaką, bet ir būrį priešų.

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl (2011 — 2014)

Sultonas Nuostabusis buvo dešimtasis Osmanų imperijos Sultonas, valdęs šalį nuo 1520–ųjų iki pat savo mirties 1566–aisiais. Seriale persipina nuostabi meilės istorija, valdžios troškimas bei rūmų intrigos. Pagrindinė serialo veikėja - į vergovę paimta mergina, kuri dėl susiklosčiusių aplinkybių priimama į Sultono rūmus. Laužydamas Osmanų imperijos tradicijas, sultonas veda krikščionę merginą ir pavadina ją Hürrem Sultan. Tačiau rūmuose taip gyvena ne tik valdinga Sultono motina, bet ir pirmoji Sultono žmona.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.