5 sukrečiantys biografiniai filmai, kuriuos verta pamatyti kiekvienam

 (6)
© Stopkadras

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nerandi, ką veikti vakarais ar lietingais savaitgaliais, kuomet nesinori kelti kojos iš namų? Geras filmas visuomet išvaduos tave iš nuobodulio. Šį kartą siūlome tau 5 biografinius filmus, kurie labiausiai įsiminė mums. O tavo rekomendacijų kaip ir visuomet lauksime komentarų skiltyje.

I'm Not Ashamed (2016)

1999 metų balandžio 20 diena. Į vieną Amerikos mokyklą įsiveržę du vyresniųjų klasių moksleiviai - Ericas Harrisas ir Dylanas Kleboldas - ėmė šaudyti į niekuo dėtus mokinius bei darbuotojus. 21 žmogus buvo sužeistas, dar 3 susižeidė bandydami pasprukti iš tragedijos vietos, o 13 žuvo - jų tarpe dvylika moksleivių ir vienas mokytojas. Kaltininkai nusišovė patys. Ši tragedija vadinama Kolumbaino mokyklos žudynėmis (Columbine High School massacre). Filmas „I'm not ashamed“ sukurtas remiantis mokinės Rachel Joy Scott dienoraščio užrašais. Ji buvo viena iš 13.

Christine (2016)

Filmas atgaivina kraupius 1974 metų liepos 15 dienos prisiminimus, bene tragiškiausią eterį žurnalistikos istorijoje. Naujienų vedėja Christine Chubbuck tiesioginio eterio metu išsitraukė revolverį ir nusižudė. Filmo režisierius sau pačiam ir žiūrovams kelia klausimą: ar buvo įmanoma išvengti šios tragedijos? Tai filmas apie asmeninę palūžusio žmogaus tragediją ir nelengvą žurnalisto darbą, kuriame visuomet reikalaujama „duonos ir žaidimų“.

Amy / Amy (2015)

2011 metų liepos 23 dieną namuose buvo rastas Amy Winehouse kūnas. Narkotikai, alkoholis, bulimija... Šios moters gyvenime klystkelių ir nuopolių buvo tikriausiai daugiau, nei šviesių akimirkų. Ir vis dėlto nepaprastą dainavimo talentą turinčios Amy žvaigždė užgeso pernelyg anksti. Filmo režisierius pasakojimą montuoja iš videokamerų, mobiliųjų telefonų, žinių laidų ir televizijos šou medžiagos. Tai intymus dienoraštis apie vieną ryškiausių žvaigždžių, kuri dar ilgai žibės mūsų atmintyje.

Danų mergina / The Danish Girl (2015)

Filme pasakojama apie vieną pirmųjų lyties keitimo operacijų pasaulyje. Nors dramoje vaizduojami įvykiai vyko prieš šimtą metų, šio filmo tema yra ne mažiau aktuali ir šiomis dienomis. Ką išgyvena tas, kuris nesijaučia esantis savame kūne? O kaip su nemalonia realybe susitaikyti šalia esančiai žmonai, kuri iki šiol manė esanti laimingai ištekėjusi? Filmas įtraukia ir verčia užduoti sau neišvengiamą klausimą: „O ką aš daryčiau tokioje situacijoje?“

Klivlendo kalinės / Cleveland Abduction (2015)

Ji viena turi pasirūpinti savo mažu sūneliu, vos suduria galą su galu, tačiau neturėdama išsilavinimo Michelle negali rasti darbo. Po ilgų paieškų sėkmė pagaliau nusišypso, tačiau ryte jauna mergina darbe taip ir nepasirodo - ji tampa pagrobimo auka. Iš pažiūros draugiškas ir meilus Arielis Kastro atskleidžia savo tamsiąją pagrobėjo ir prievartautojo pusę, apgaule įviliodamas Mišelę į savo namus, kuriame ji prievarta prabūna ilgus metus. Čia ji kalės ne viena, o dar su dvejomis jaunomis merginomis... Tikrieji šį košmarą išgyvenusių merginų vardai - Michelle Knight, Amanda Berry ir Gina DeJesus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.