5 šokiruojantys seksualinio iškrypimo būdai

 (14)
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Daugelis naiviai galvoja, kad senais laikais žmonės laikėsi puritoniško gyvenimo būdo ir sekso temų į viešumą nekėlė, tačiau kai kurios pasaulio civilizacijos iš sekso darė kultą, jo garbei rengdamos įvairias šventes ir ritualus, kurių dauguma šiandien laikomi seksualiniais iškrypimais.

1. Lesbijiečių šventė Senovės Graikijoje
Afroditės Anosijos šventė Tesalijoje buvo laikoma išimtinai lesbijiečių ir prasidėdavo ji erotiniais šokiais, po kurių moterys nusimesdavo drabužius ir maudydavosi jūroje. Išlipusios į krantą, deivės visais įmanomais būdais džiugino viena kitą kūniškais malonumais. Vyrai į šią malonumų šventę nebūdavo įleidžiami.

2. Orgijos Senovės Romoje
Ypatingai audringai romėnai šėldavo orgijų šventėse, kurios pasižymėdavo nevaržomu seksu. Ištekėjusios moterys atlikdavo jaunų vaikinų nekaltybės atėmimo ritualą. Vėliau jos tą ritualą atlikdavo ir su savo sūnumis. Per orgijų šventes buvo ne tik ištvirkaujama, bet ir daug geriama. Naktį orgijos baigdavosi masine ekstaze ir sekso šėlsmu, kai buvo santykiaujama su pirmu pasitaikiusiu partneriu, nepriklausomai nuo jo lyties. Atsisakiusius dalyvauti orgijose paprasčiausiai nužudydavo. Sektą sudarė pagrinde aukšto rango žmonės.

3. Romos sadistai
Romoje seksualinės orgijos dažnai buvo neatsiejamos nuo sadomazochizmo. Imperatoriai praktikavo laukinį žiaurumą ir baisius kankinimus. Kaligula erotinį susijaudinimą patirdavo tik matydamas kraują ir kitų žmonių kančias. Jo įsakymu vergams ir tarnams kapodavo rankas, žalodavo kūnus, kankindavo. O štai imperatorius Neronas apsirengdavo žvėries kailiu ir užpuldamas prie stulpų pririštus vyrus ir moteris, juos prievartaudavo, o visa tai užbaigdavo homoseksualiniu aktu su savo meilužiu.

4. Dvasininkų nuodėmės Europoje
Dvasininkai nesilaikė įžado, draudžiančio svetimauti. 1501 metais popiežiaus Aleksandro VI rūmuose surengtos šventės metu dalyvavo penkiasdešimt prostitučių. Merginos linksminosi kartu su svečiais, o į vakaro pabaigą visiškai apsinuogino. Joms po kojomis mėtė kaštonus, o šios keturpėsčios juos rinko. Buvo rengiamos savotiškos varžytuvės ir tie, kurie pajėgdavo atlikti daugiausiai aktų su kurtizanėmis, būdavo dosniai apdovanoti.
O italų kunigas Pjedras Leonas 1561 metais buvo apkaltintas turėjęs intymių santykių su šimtais vienuolių. Jis versdavo gražuoles vienuoles apsinuoginti ir maudytis jo akivaizdoje. Iki soties paganęs akis, duodavo valią ir savo aistrų tenkinimui su visomis iš eilės.

5. Senovės Graikijos šventė „Eliziejaus misterijos“
Rudenį graikai devynias dienas švęsdavo „Eliziejaus misterijas“. Kelių tūkstančių žmonių, apsikaišiusių mirtos šakelėmis, procesija, eidavo prie jūros maudytis ir atlikti apsivalymo ritualą. Šeštąją dieną procesijos dalyviai eidavo iš Atėnų į Eliziejų, nešini degančiais deglais ir naujojo derliaus javų varpomis. Ten prasidėdavo audringas šventimas. Net kunigai moterims liepdavo devynias dienas iki šventės susilaikyti nuo lytinių santykių tam, kad šventės metu jos būtų aistringesnės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.