5 šokiruojantys seksualinio iškrypimo būdai

 (14)
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Daugelis naiviai galvoja, kad senais laikais žmonės laikėsi puritoniško gyvenimo būdo ir sekso temų į viešumą nekėlė, tačiau kai kurios pasaulio civilizacijos iš sekso darė kultą, jo garbei rengdamos įvairias šventes ir ritualus, kurių dauguma šiandien laikomi seksualiniais iškrypimais.

1. Lesbijiečių šventė Senovės Graikijoje
Afroditės Anosijos šventė Tesalijoje buvo laikoma išimtinai lesbijiečių ir prasidėdavo ji erotiniais šokiais, po kurių moterys nusimesdavo drabužius ir maudydavosi jūroje. Išlipusios į krantą, deivės visais įmanomais būdais džiugino viena kitą kūniškais malonumais. Vyrai į šią malonumų šventę nebūdavo įleidžiami.

2. Orgijos Senovės Romoje
Ypatingai audringai romėnai šėldavo orgijų šventėse, kurios pasižymėdavo nevaržomu seksu. Ištekėjusios moterys atlikdavo jaunų vaikinų nekaltybės atėmimo ritualą. Vėliau jos tą ritualą atlikdavo ir su savo sūnumis. Per orgijų šventes buvo ne tik ištvirkaujama, bet ir daug geriama. Naktį orgijos baigdavosi masine ekstaze ir sekso šėlsmu, kai buvo santykiaujama su pirmu pasitaikiusiu partneriu, nepriklausomai nuo jo lyties. Atsisakiusius dalyvauti orgijose paprasčiausiai nužudydavo. Sektą sudarė pagrinde aukšto rango žmonės.

3. Romos sadistai
Romoje seksualinės orgijos dažnai buvo neatsiejamos nuo sadomazochizmo. Imperatoriai praktikavo laukinį žiaurumą ir baisius kankinimus. Kaligula erotinį susijaudinimą patirdavo tik matydamas kraują ir kitų žmonių kančias. Jo įsakymu vergams ir tarnams kapodavo rankas, žalodavo kūnus, kankindavo. O štai imperatorius Neronas apsirengdavo žvėries kailiu ir užpuldamas prie stulpų pririštus vyrus ir moteris, juos prievartaudavo, o visa tai užbaigdavo homoseksualiniu aktu su savo meilužiu.

4. Dvasininkų nuodėmės Europoje
Dvasininkai nesilaikė įžado, draudžiančio svetimauti. 1501 metais popiežiaus Aleksandro VI rūmuose surengtos šventės metu dalyvavo penkiasdešimt prostitučių. Merginos linksminosi kartu su svečiais, o į vakaro pabaigą visiškai apsinuogino. Joms po kojomis mėtė kaštonus, o šios keturpėsčios juos rinko. Buvo rengiamos savotiškos varžytuvės ir tie, kurie pajėgdavo atlikti daugiausiai aktų su kurtizanėmis, būdavo dosniai apdovanoti.
O italų kunigas Pjedras Leonas 1561 metais buvo apkaltintas turėjęs intymių santykių su šimtais vienuolių. Jis versdavo gražuoles vienuoles apsinuoginti ir maudytis jo akivaizdoje. Iki soties paganęs akis, duodavo valią ir savo aistrų tenkinimui su visomis iš eilės.

5. Senovės Graikijos šventė „Eliziejaus misterijos“
Rudenį graikai devynias dienas švęsdavo „Eliziejaus misterijas“. Kelių tūkstančių žmonių, apsikaišiusių mirtos šakelėmis, procesija, eidavo prie jūros maudytis ir atlikti apsivalymo ritualą. Šeštąją dieną procesijos dalyviai eidavo iš Atėnų į Eliziejų, nešini degančiais deglais ir naujojo derliaus javų varpomis. Ten prasidėdavo audringas šventimas. Net kunigai moterims liepdavo devynias dienas iki šventės susilaikyti nuo lytinių santykių tam, kad šventės metu jos būtų aistringesnės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.