5 nauji filmai, kurie tikrai suspaus tau širdį

© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Yra dviejų tipų liūdni filmai: tie, kurie net ir po pasrūvusio ašarų upelio palieka neapibrėžtą viltį, ir tie, kurie priverčia pažvelgti realybei į akis. 2018 metais kino ekranuose netrūks širdį gniaužiančių dramų - verčiančių susimąstyti, išgyventi svetimą skausmą ir kitomis akimis pažvelgti į savo gyvenimą - galbūt ne tokį blogą, kokį kartais jį matome.

NOSTALGIA. Skirtingos istorijos, skirtingos patirtys ir išgyvenimai, siejami netekties skausmo. Filmo režisierius Markas Pellingtonas meistriškai perteikia visus jausmus, kuriuos pats išgyveno po žmonos mirties 2004 metais.

CALL ME BY YOUR NAME. Į atokų Italijos kaimelį atvyksta čia gyvenančio mokslininko draugas. Žavingas, itin patrauklus vyras traukia ne tik moterų, bet ir jaunojo Elijaus žvilgsnį.

WAKEFIELD. „Kas būtų, jei manęs nebeliktų?“ - tikriausiai bent kartą tokia mintis šmėkštelėjo kiekvienam iš mūsų. Howardas Wakefieldas nusprendžia negrįžti namo. Visi supranta, kad jis dingo, tačiau tai ne tiesa - Howardas slepiasi šalia namų esančiame garaže ir stebi iš šalies šeimos gyvenimą.

LADY BIRD. Santykiai tarp mamų ir dukrų ne visuomet būna idealūs. Vienoje pusėje - jaunatviškas polėkis ir nepriklausomybės poreikis, kitoje - brandi globa ir noras apsaugoti dukrą nuo gyvenimo klaidų.

YOUTH IN OREGON. Ar žmogus turi teisę pasirinkti, kada nori palikti šį pasaulį? Ką daryti šeimai, kai mylimas tėtis ir vyras nusprendžia pasitraukti iš gyvenimo? Jautri drama, priversianti pažvelgti į situaciją iš skirtingų pusių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!