5 Kalėdiniai filmai, kur kas įdomesni nei „Vienas namuose“

 (1)
Filmo "Vienas namuose" scena
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai oras už lango priverčia užtraukti užuolaidas, artimųjų kalbos atsibodo ir visos iškilmingos vaišės suvalgytos (arba jau nebetelpa), geras filmas tampa atsakymu į visus klausimus. Tačiau čia iškyla didžioji dilema: „Ką žiūrėti per Kalėdas?”.

100-ąjį kartą Vienas namuose (Home Alone, 1990)? O gal Kaip Grinčas Kalėdas vogė (How the Grinch Stole Christmas, 2000)? Jei į abu klausimus kategoriškai atsakai NE, tuomet turime tau kitų pasiūlymų. Vienas iš jų antrąją Šv. Kalėdų dieną bus rodomas trijuose Lietuvos kino teatruose.

Kalėdų pasaka (Un conte de Noël, 2008)

Režisieriaus Arnaudo Desplechino filme susirinko žymiausi šios šalies aktoriai – Catherine Deneuve, Anne Consigny, Emmanuelle Devos, Chiara Mastroianni, Françoise Bertinas, Mathieu Amalrico, Melvilo Poupaud ir Hippolyte Girardot – turėtų būti įdomu!

Nuostabus gyvenimas (It‘s A Wonderful Life, 1946)

„Kas būtų, jei manęs nebūtų?“, – tokį klausimą kelia Frankas Capra savo vaidybiniame filme „Nuostabus gyvenimas“. Gruodžio 26 d. nepatingėk išsiristi iš namų ir didžiajame kino ekrane pažiūrėti šią kino klasika tapusią juostą. Nesvarbu, kad nespalvota ir sena. Svarbu tai, apie ką kalbama, žmogiškas vertybes ir viltį. Tiks ieškantiems šviesos ir įkvėpimo.

Fani ir Aleksandras (Fanny and Alexander, 1982)

Pirmosios 45 minutės Ingmaro Bergmano filme sukuria įspūdį, kad žiūrime tikrų tikriausią kalėdinį filmą. Tačiau švedų meistras sukūrė kai ką daugiau. Jame daug autobiografinių detalių ir nerimą kėlusių klausimų. 5 dalių filme dviejų vaikų akimis stebėsime gražią, tačiau nelengvą realybę.

Hadsakerio patikėtinis (The Hudsucker Proxy, 1994)

Nevykėlis, kurį vaidina aktorius Timas Robbinsas (kai kurie jį prisimins iš filmo „Pabėgimas iš Šoušenko“ (The Shawshank Redemption, 1994), atvyksta į Niujorką ir įsidarbina žaislus gaminančioje įmonėje. Netikėtai būtent jis tampa įmonės vadovu. Sako, kad filmas turi visus broliams Coenams būdingus elementus. Pasiruošk juodo humoro dozei.

Mano naktis su Mod (Ma nuit chez Maud, 1969)

Kodėl verta pažiūrėti? Dėl gyvenimo filosofija persismelkusių dialogų. Na, ir žinoma, tai yra filmas apie meilę, nors stebuklų nėra. Žiema čia – tik fonas, laikas, kai susipažįsta pagrindiniai veikėjai. Norintiems daugiau Erico Rohmerio filmų – pažiūrėkite likusias 5 „Moralinių pasakų“ dalis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.