5 greitai paruošiami įdarai kiaušinių puselėms

 (3)
© Adobe Stock

Jeigu ruošiesi Velykoms ir suki galvą, kokie užkandžiai būtų ne tik gardūs, bet ir papuoštų stalą, - tikrai neprašausi pagaminusi įdarytus kiaušinius. Siūlome tau 5 skirtingus įdarų variantus, kurie labiausiai patiko mums.

Česnakinis įdaras. Kiaušinių trynius sumaišykite su viena ar dviem išspaustomis česnako skiltelėmis, majonezu ir smulkintais svogūnų laiškais. Papuoškite rūkyto kumpio susukta juostele.

Tuno įdaras. Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite, nulupkite, perpjaukite pusiau ir išimkite trynius. Trynius sumaišykite su nusunktu tunu, pipirais ir majonezu. Tuną su kiaušiniu sudėkite į baltymų puseles. Alyvuoges supjaustykite griežinėliais, papriką supjaustykite labai smulkiais kubeliais, laiškinius česnakus supjaustykite ir papuoškite kiaušinius.

Krabų lazdelių įdaras. Kiaušinius išvirkite, atvėsinkite ir nulupkite. Perpjaukite pusiau, išimkite trynius. Į trynius sudėkite tarkuotą sūrį ir smulkiai pjaustytas krabų lazdeles. Sumaišykite su majonezu. Įdarą sudėkite į baltymų puseles.

Pievagrybių įdaras. Kiaušinius kietai išvirkite, palaukite kol atvės, nulupkite, perpjaukite pusiau ir išimkite trynius. Pievagrybius, svogūną ir papriką smuliai supjaustykite ir apkepkite svieste. Pagardinkite pipirais ir druska. Keptus pievagrybius sumaišykite su tryniais ir majonezu. Įdarą sudėkite į baltymų puseles.

Svogūnų įdaras. Sumaišykite tris trynius su garstyčiomis, grietine ir majonezu, sutrinkite šakute. Suberkite smulkintus svogūnų laiškus, įberkite druskos, pipirų, išmaišykite. Išdėliokite įdarą į 10 kiaušinių puselių.

DAUGIAU IDĖJŲ VELYKOMS RASI

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Nuostabi mergina, bet ar matei jos kojas? (59)

Mūsų visuomenėje galioja tam tikri grožio standartai, tačiau ar nori jų vaikytis, kiekvienas sprendžia pats. Atkreipti kitų dėmesį į pasirinkimo laisvę nusprendė sporto aistruolė Morgan Mikenas. Metus mergina neskuto kojų ir augino pažastų plaukus.

Žiauri Etiopijos grožio kaina: genties nariai pjaustomi dar vaikystėje (34)

Šiuolaikiniame pasaulyje grožis kuriamas pagal vyraujančias tendencijas, pavyzdžiui, madingas makiažas, naujos jo priemonės, plaukų dažymo būdai ir t.t., o nuo civilizacijos nutolusiose vietose galioja visai kitoks grožio suvokimas. Čia grožio kanonai atsiremia į tradicijas, kurios gyvuoja nuo seniausių laikų.