5 geriausi 2017 metų serialai

 (6)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įtakingas kino kritikos portalas Rotten Tomatoes, filmus vertinantis 100% skalėje, sudarė geriausių 2017-ųjų televizijos serialų sąrašą.

Į moterišką auditoriją orientuotas ir Nicole Kidman žavesį pabrėžiantis „Nekaltas melas“ („Big Little Lies“) užsitikrino 88% reitingą. Kino divų Joan Crawford ir Bette Davis varžytuves apnuoginantis „Dvikova“ („Feud”) gavo 89%, Marvel komiksų motyvais nufilmuotas „Legionas“ („Legion“) - 90%, o dramatiškas „13 priežasčių kodėl“ („13 Reasons Why“) - 92% reitingus.

Vos vienas sąraše esantis serialas užsitikrino absoliučią balsų daugumą, pelnydamas 100% kino kritikų ir vartotojų pritarimą – geriausiu metų serialu Rotten Tomatoes titulavo teisines problemas narpliojantį serialą „Gera kova“ („The Good Fight“), daugumos žiūrovų įvertintą nuo 8,1 iki 10 balų.

Naujiena televizijos rinkoje atrodantis serialas, kurį nuo birželio 30 d. pradės rodyti vaizdo transliacijų internetu platforma „Viaplay“, iš tiesų pelnytai gali vadintis televizijos ekranų senbuviu. „Gera kova“ – kultinio ir kritikų bei žiūrovų liaupsinto, įvairiais apdovanojimais apipilto serialo „Gera žmona“ („The Good Wife“) pratęsimas. Pasibaigus geriausiu pastarojo dešimtmečio teisiniu serialu vadinamam ir septynis sezonus rodytam „Gera žmona“, jo kūrėjai nė nemanė sustoti ir ėmėsi kurti naują scenarijų serialui „Gera kova“, kurį kino kritikai giria išsijuosę.

Naujasis serialas išlaikė geriausias savo pirmtako savybes, kurias taip mėgo „Gera žmona“ žiūrovai – gražius ir prabangius interjerus, painias teisines bylas, purviną politiką, meilę ir jau pamėgtus personažus – naujajame seriale galima išvysti daugiau nei pusę aktorių, atkeliavusių iš savo pirmtako filmavimo aikštelės. Rotten Tomatoes nuomone, „Gera kova“ žiūrovams pristato dramos, intrigų, teisinių advokatų mūšių, intriguojančių nusikaltimų ir visuomenėje aktualių temų mišinį, kurį turėtų pamėgti ir tokių serialų kaip „Kortų namelis“ („House of Cards“), „Tėvynė“ („Homeland“) bei „Sausas įstatymas“ („Boardwalk Empire“) gerbėjai.

„Gera kova“ serialo kūrėjas televizijos kanalas CBS jau patvirtino kuriantis antrąjį sezoną, o lažybų punktuose pradedama spėlioti apie tai, jog rugsėjį vyksiančiuose Emmy apdovanojimuose televizijos naujokas turėtų susižerti mažiausiai tris apdovanojimus. Spėjama, jog vieną jų atsiimti gali raudonplaukė aktorė Rose Leslie, serialo „Sostų karai“ („Game of Thrones“) žvaigždės, aktoriaus Kit Harington mergina, kuri, anot kritikų, seriale „Gera kova“ atliko „stiprų ir jausmingą vaidmenį“, kurį dauguma vertina kaip geriausią pasirodymą jos karjeroje.

Pasibaigus septintajam „Gera žmona“ sezonui, filmo kūrėjai tęsia teisininkės Dianos Lokhart (akt. Christine Baranski) istoriją. Į finansų pinkles patekusi moteris netenka visų savo santaupų, o kilęs skandalas sugriauna jos krikšto dukters, advokatės karjerą pradėjusios Majos (akt. Rose Leslie) reputaciją. Po gyvenimo smūgio abi moterys priverstos stotis ant kojų naujoje teisininkų įmonėje, kur draugiją joms palaiko būrys seriale „Gera žmona“ matytų aktorių, Dianą ir Mają įtrauksiančių į naują intrigų verpetą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.