3 Zodiako ženklai, kuriems sausio mėnesį pasiseks labiausiai

© Unsplash/Kristopher Roller

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiūrint iš astrologinės pusės, sausis - labai įdomus mėnuo: prasidėjęs pilnatimi, ja ir pasibaigs. Tai tinkamas metas atsikratyti blogų įpročių, atskleisti savo potencialą, pradėti naują etapą. Tačiau kartu auga emocinė įtampa, kurią būtina suvaldyti. Pažvelkime, kuriems Zodiako ženklams šis mėnuo bus pats palankiausias.

Ožiaragis

Šiam Zodiako ženklui sausio mėnuo iš tiesų reikšmingas. Esi kupina jėgų ir ryžto pasiekti savo tikslus, o padės šiame kelyje tavo globėjas Saturnas. Periodas tinkamas vidiniam ir išoriniam perversmui, tad drąsiai investuok į ne tik į savo tobulėjimą, bet ir į išvaizdą. Karjeros srityje kardinalių pokyčių nebūtina imtis, gali daug ką pakeisti ir esamoje situacijoje. Tereikia viską susidėlioti į minčių lentynėles, nustumti į šoną emocionalumą ir pokyčių link žengti vadovaujantis racionalumu.

Skorpionas

Skorpionams sėkmę jau kurį laiką užtikrina jų globėjas Jupiteris, įžengęs dar 2017 metų spalio mėnesį. Sausio mėnesį planetų įtaka dar labiau sustiprės, nes į areną žengia galingasis Marsas, dovanojantis tau kovingumo jausmą. Motyvacijos ir energijos tikrai netrūks, tad gali drąsiai šoktelėti į viršų be didelių pastangų. Sėkmė Skorpionų laukia ir meilės srityje. Galimos naujos pažintys, kurios peraugs į ilgalaikius santykius. Šiuo atveju tau svarbu išlikti nepriklausoma: mėgaukis rodomu dėmesiu, tačiau nepulk stačia galva į meilės verpetą ir pasilik laiko sau.

Liūtas

Sausis padovanos Liūtams karjeros šuolio galimybes. Dabar pats metas įjungti maksimalią pavarą ir parodyti viską, ką sugebi. Nors esi įpratusi ne kalbėti, o veikti, šį mėnesį vertėtų elgtis priešingai - daugiau energijos skirk idėjų generavimui ir pristatymui, o realizaciją palik vėlesniems etapams. Sausio 31 dieną Mėnulio užtemimas vyks tavo Zodiako ženkle, tad mėnesį pabaik ir vasarį pradėk atsiribodama nuo darbų ir skirdama laiko savo artimiesiems.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.