3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis rugsėjo mėnesį

 (2)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mergelė. Ir visai nenuostabu, juk tai būtent tavo mėnuo! Išnaudok sėkmę maksimaliai kaip tik įmanoma, pasinaudok kiekviena tau suteikta galimybe, nors gali būti nedrąsu ar atrodys, kad nesi pasirengusi žengti naujo žingsnio. Bandyk, rizikuok, nes dabar tam pats tinkamiausias metas. Atkreipk dėmesį į likimo siunčiamus ženklus - galbūt darbe kaip tik atsilaisvino nauja vieta, o gal pamatei tave dominantį darbo skelbimą? Gal netikėtai sutikai seną simpatiją ar susipažinai su žavingu vaikinu? Nenumok ranka, nes dabar tinkamas metas keisti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą.

Svarstyklės. Nors Svarstykles globoja meilės deivė Venera, šį mėnesį joms turėtų pasisekti visai kitoje srityje - tau, brangioji, turėtų atsiverti netikėtos, bet svaiginančios karjeros bei finansų perspektyvos. Tai tobulas metas realizuoti savo planus, tad pagalvok, ko pačiai labiausiai norėtųsi ir drąsiai eik į priekį - kada daugiau, jei ne dabar? O meilės srityje tau apskritai sėkmingi visi metai, tad jeigu esi vieniša ir jau pasiilgai romantiškų jausmų, tiesiog nesnausk ir paskleisk savo vidinę moterišką energiją, kurios tavyje apstu ir kuriai vyrai negali atsispirti.

Vandenis. Šio ženklo atstovų laukia įdomus mėnuo: jeigu kitiems ženklams tiesiog netikėtai pasiseks, tai Vandenių gyvenime sėkme galima vadinti pagaliau besibaigiantį nesėkmių ruožą. Kitaip tariant, galėsi atsikvėpti ir pasimėgauti ramybe. Gali būti, kad sulauksi siurprizų tose srityse, kuriose visai nieko nesitikėjai. Džiaukis ir priimk tai per daug nesvarstydama, kas ir kodėl. Tai puikus metas pradėti naują gyvenimo etapą ir atversti naują puslapį. Užsirašyk savo svajones ir po truputėlį pradėk link jų eiti - galbūt ir nedideliais žingsneliais, bet pagaliau pajudėsi iš mirties taško.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Žuvims daugiau dėmesio reiktų skirti santykiams

Šiandienos horoskopas! Pažiūrėk, kas laukia tavo Zodiako ženklo

Dienos horoskopas: Šauliai šiandien bus ypatingai seksualūs

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui - liepos 12 dienai. Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.