3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis rugsėjo mėnesį

 (2)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mergelė. Ir visai nenuostabu, juk tai būtent tavo mėnuo! Išnaudok sėkmę maksimaliai kaip tik įmanoma, pasinaudok kiekviena tau suteikta galimybe, nors gali būti nedrąsu ar atrodys, kad nesi pasirengusi žengti naujo žingsnio. Bandyk, rizikuok, nes dabar tam pats tinkamiausias metas. Atkreipk dėmesį į likimo siunčiamus ženklus - galbūt darbe kaip tik atsilaisvino nauja vieta, o gal pamatei tave dominantį darbo skelbimą? Gal netikėtai sutikai seną simpatiją ar susipažinai su žavingu vaikinu? Nenumok ranka, nes dabar tinkamas metas keisti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą.

Svarstyklės. Nors Svarstykles globoja meilės deivė Venera, šį mėnesį joms turėtų pasisekti visai kitoje srityje - tau, brangioji, turėtų atsiverti netikėtos, bet svaiginančios karjeros bei finansų perspektyvos. Tai tobulas metas realizuoti savo planus, tad pagalvok, ko pačiai labiausiai norėtųsi ir drąsiai eik į priekį - kada daugiau, jei ne dabar? O meilės srityje tau apskritai sėkmingi visi metai, tad jeigu esi vieniša ir jau pasiilgai romantiškų jausmų, tiesiog nesnausk ir paskleisk savo vidinę moterišką energiją, kurios tavyje apstu ir kuriai vyrai negali atsispirti.

Vandenis. Šio ženklo atstovų laukia įdomus mėnuo: jeigu kitiems ženklams tiesiog netikėtai pasiseks, tai Vandenių gyvenime sėkme galima vadinti pagaliau besibaigiantį nesėkmių ruožą. Kitaip tariant, galėsi atsikvėpti ir pasimėgauti ramybe. Gali būti, kad sulauksi siurprizų tose srityse, kuriose visai nieko nesitikėjai. Džiaukis ir priimk tai per daug nesvarstydama, kas ir kodėl. Tai puikus metas pradėti naują gyvenimo etapą ir atversti naują puslapį. Užsirašyk savo svajones ir po truputėlį pradėk link jų eiti - galbūt ir nedideliais žingsneliais, bet pagaliau pajudėsi iš mirties taško.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.