3 Zodiako ženklai, kurie neskuba įsipareigoti

 (1)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį kartą visai ne apie Zodiako ženklų lemtį, o pačius charakterius. Šie trys Zodiako ženklai turi savitą požiūrį į santykius, o tuo pačiu ir į santuoką. Kodėl jiems tikimybė susisaistyti santuokos saitais mažesnė, nei visiems likusiems - skaityk toliau!

AVINAS

Avinai - labai ryškios, savimi pasitikinčios ir aukštus gyvenimo standartus susikūrusios asmenybės. Įdomu tai, kad jie aplinkinius traukia it magnetas - meilės srityje gerbėjų šio Zodiako ženklo atstovams tikrai netrūksta. Ir jeigu atvirai, jie gali būti tiesiog tobuli partneriai, nes įsimylėjęs Avinas savo antrajai pusei atiduoda daugiau, nei iš jos ima pats. Vis dėlto kuomet kalba pasisuka apie ilgalaikius įsipareigojimus, sakyti „TAIP“ šis Zodiako ženklas neskuba.

Nors kartais iš šalies gali atrodyti ir kitaip, Avinai nemėgsta blaškytis ir tvirtai laikosi principų, todėl jeigu jau ryžtasi žengti prie altoriaus, turi būti šventai įsitikinę, kad šalia jų - tas žmogus, su kuriuo pavyks įveikti visas gyvenimo kliūtis.

MERGELĖ

Mergelės išsiskiria savo atsakomybės jausmu. Jos mėgsta tiesiog pedantišką tvarką visose gyvenimo srityse - viską nuosekliai apgalvoja, paskaičiuoja, nepuola į kraštutinumus ir retai kada pasiduoda emocijoms. Todėl ir kalbant apie santykius iš Mergelės nereikėtų tikėtis aistrų proveržio ir puolimo stačia galva į meilės verpetą. Prisijaukinti Mergelę ir užsitarnauti šio Zodiako ženklo pasitikėjimą - ilgas darbas, tačiau atsiperkantis su kaupu.

Įprastai šio Zodiako ženklo atstovai sunkiai įsileidžia aplinkinius į asmeninę erdvę, tačiau jeigu jau įsimylėjo - būna ištikimi kaip gulbės. Vis tik oficialiai įsipareigoti dažniausiai neskuba. Scenarijus, kuriam reikėtų nusiteikti atrodo maždaug taip: pagyvensime kartu kokį dešimtmetį, o tuomet jau matysime.

OŽIARAGIS

Užsispyrėlis Ožiaragis - tvirtas riešutėlis. Visų pirma turi nusiteikti, kad gyvenant su šiuo Zodiako ženklu teks parodyti ir savo stipriąją charakterio pusę, mat šis raguotis mėgsta padiskutuoti, nenoriai nusileidžia, bet tuo pačiu ir negali pakęsti savo nuomonės neturinčių ir nuolaidžiaujančių žmonių. Sužavėti Ožiaragį gali tik tokio paties stipraus charakterio antroji pusė.

Ožiaragiai kaip niekas kitas žino, kokio žmogaus jiems reikia, todėl jeigu jau prisipažino meilėje - vadinasi, tai rimtai. Ožiaragis - vienas patikimiausių Zodiako ženklų, retai kada būna neištikimas, bet to paties griežtai reikalauja iš antrosios pusės - jis pavydus ir neatleidžia išdavystės. Tuokiasi įprastai Ožiaragiai vėlai, bet visam gyvenimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!