3 Netflix serialai, kuriuos rekomenduojame pamatyti

 (1)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prisipažinsime - esame tikros serialų maniakės. Na, kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą, nei susisukti į šiltą anklodę, pasidaryti patį didžiausią puodelį arbatos ir pažiūrėti gerą serialą. Vieną, dvi, tris serijas... Būna, ir visą sezoną vienu prisėdimu. Tad jei ir tu vakarais nuobodžiauji ir nerandi sau vietos, siūlome kelis variantus. Gal dar nesi mačiusi?

13 Reasons Why - mėgstančioms gyvenimiškus pamąstymus

Mokyklą sukrečia žinia: jauna mergina, vardu Hana, pasitraukia iš gyvenimo. Ji nepaliko atsisveikinimo raštelio, tačiau vieną dieną toje pačioje mokykloje besimokantis Klėjus gauna siuntinį - 13 paslaptingų kasečių, kuriose Hana atskleidė tikrąją tiesą apie savo gyvenimą ir tuos, kurie prisidėjo prie jos mirties. Ką padarė kiti ir svarbiausia - kuo nusidėjo pats Klėjus?

Grace and Frankie - mėgstančioms atsipalaiduoti ir pasijuokti

Grace ir Frankie - garbaus amžiaus moterys. Atrodytų, kas gyvenime gali būti ne taip? Abi turi vyrus, nuostabius namus ir vaikus. Tačiau vieną dieną jų vyrai pagaliau išdrįsta pranešti pritrenkiančią žinią - daugybę metų jiedu buvo slapti meilužiai ir pagaliau atėjo metas pažvelgti tiesai į akis. Grace ir Frankie, niekada per daug nemėgusios viena kitos, atsiduria vienoje valtyje - abi paliktos, išduotos ir turinčios pradėti gyvenimą iš naujo. Pasirodo, naujas etapas gali būti labai įdomus ir intriguojantis.

Bloodline - mėgstančioms dramas ir netikėtus posūkius

Rayburnų šeima atrodo tiesiog tobula: tėvai valdo prabangų viešbutį ant jūros kranto, o ir vaikams, regis, gyvenimas sėkmės nepagailėjo. Tačiau rojuje pradeda kauptis debesys, kuomet į šeimą sugrįžta sūnus paklydėlis. Pradeda lįsti senos nuoskaudos ir kruopščiai slėptos paslaptys. Tobulas gyvenimas ima griūti kaip kortų namelis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.