3 Netflix serialai, kuriuos rekomenduojame pamatyti

 (1)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prisipažinsime - esame tikros serialų maniakės. Na, kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą, nei susisukti į šiltą anklodę, pasidaryti patį didžiausią puodelį arbatos ir pažiūrėti gerą serialą. Vieną, dvi, tris serijas... Būna, ir visą sezoną vienu prisėdimu. Tad jei ir tu vakarais nuobodžiauji ir nerandi sau vietos, siūlome kelis variantus. Gal dar nesi mačiusi?

13 Reasons Why - mėgstančioms gyvenimiškus pamąstymus

Mokyklą sukrečia žinia: jauna mergina, vardu Hana, pasitraukia iš gyvenimo. Ji nepaliko atsisveikinimo raštelio, tačiau vieną dieną toje pačioje mokykloje besimokantis Klėjus gauna siuntinį - 13 paslaptingų kasečių, kuriose Hana atskleidė tikrąją tiesą apie savo gyvenimą ir tuos, kurie prisidėjo prie jos mirties. Ką padarė kiti ir svarbiausia - kuo nusidėjo pats Klėjus?

Grace and Frankie - mėgstančioms atsipalaiduoti ir pasijuokti

Grace ir Frankie - garbaus amžiaus moterys. Atrodytų, kas gyvenime gali būti ne taip? Abi turi vyrus, nuostabius namus ir vaikus. Tačiau vieną dieną jų vyrai pagaliau išdrįsta pranešti pritrenkiančią žinią - daugybę metų jiedu buvo slapti meilužiai ir pagaliau atėjo metas pažvelgti tiesai į akis. Grace ir Frankie, niekada per daug nemėgusios viena kitos, atsiduria vienoje valtyje - abi paliktos, išduotos ir turinčios pradėti gyvenimą iš naujo. Pasirodo, naujas etapas gali būti labai įdomus ir intriguojantis.

Bloodline - mėgstančioms dramas ir netikėtus posūkius

Rayburnų šeima atrodo tiesiog tobula: tėvai valdo prabangų viešbutį ant jūros kranto, o ir vaikams, regis, gyvenimas sėkmės nepagailėjo. Tačiau rojuje pradeda kauptis debesys, kuomet į šeimą sugrįžta sūnus paklydėlis. Pradeda lįsti senos nuoskaudos ir kruopščiai slėptos paslaptys. Tobulas gyvenimas ima griūti kaip kortų namelis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - tobula diena, o Mergelėms...

Daugumai Zodiako ženklų šiandien žadama puiki diena, o ar tarp jų esi ir tu... Siūlome paskaityti!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.