3 dalykai, kuriuos turi padaryti, kad būtum laiminga 2018 metais

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ką reikėtų padaryti Naujųjų išvakarėse, kad visus ateinančius metus džiaugtumeisi sėkme.

SUTIK NAUJUOSIUS ATSINAUJINUSI

Naujais drabužiais ar aksesuarais užprogramuoji save Naujųjų naktį tikėti save. Įsigijusi ką nors šia proga tarsi paskatini save už praėjusių metų rezultatus. Ir parodai sau, kad gali tai įsigyti. Vadinasi, bent iš dalies laiko tuščiai neleidai. Negailėk pinigų savo apdarams. Skleisk teigiamą energiją, ir ji grįš naujais metais dešimteriopai.

DEŠINĖJE KIŠENĖJE LAIKYK BANKNOTĄ

Iš tiesų pakaktų didesnė banknotą įsidėti ir į kokią namuose esančią taupyklę - Naujųjų naktį iš kišenės jis gali greitai išskristi. Biudžetinė banknoto nauda: po švenčių išlaidavimų bus lengviau atsikvėpti ir laukti kitos algos be skolų. Bioenergetinė nauda: pinigai traukia pinigus, tai ne šiaip popieriukai su vandenženkliais, jie spinduliuoja energiją. Kuo daugiau energijos taupyklėje, tuo didesnę finansinę naudą ji pritrauks kitais metais.

GRAŽINK VISAS SKOLAS IR MIEGOK RAMIAI

Turbūt girdėjai, kad skolas reikia grąžinti iki gruodžio 31 d. sutemų, kitaip neišlipsi iš skolų visus metus (be abejo, kalbame ne apie būsto ar verslo paskolas). Svarbiausia, kad likus savaitei arba kelioms dienoms iki Naujųjų prisėstum ir įvertintum savo finansinę padėtį. Atsakyk į klausimą - ar turi skolų, kurias pradelsei grąžinti? Ir, jei gali, šio galvos skausmo grąžindama skolas atsikratyk.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.