2018 metų HOROSKOPAS. Sužinok, kas tavęs laukia naujais metais

 (2)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žuvys

Labai meniški ir įsijaučiantys žmonės. Būtent tai kartais jiems padeda rasti tinkamą kelią sudėtingose situacijose. Vis tik perdėtas noras pajusti ir suprasti dažniau pakiša koją ir priverčia gilintis į tuos dalykus, kuriuos geriau būtų apeiti ratu. O juk kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių... Tokiomis situacijomis reikėtų daugiau griežtumo sau pačiai - nustok analizuoti savo trūkumus ir daugiau galvok apie tai, ką tu sugebi. 2018 metais tau atsivers plačios karjeros galimybės, o norint jomis pasinaudoti, teks parodyti tvirtąją savo asmenybės pusę.

Vandenis

Vandeniai puikiai sprendžia problemas, tačiau kartais reikia veikti intuityviai, o ne atsižvelgiant į aplinkybes ir teisingumo principus. Ateinančiais metais pasistenk mažiau analizuoti ir priimk faktą, kad gyvenimas ne visuomet turi būti sudėtingas. 2018 metais laukia permainos. Tobulas laikas pagaliau įgyvendinti svajones, apie kurias pagalvodavai tik tylomis. Nusiteik, kad galbūt prarasi stabilumą, viskas atrodys labai painu ir ne visuomet patikima, tačiau neišklydusi iš savo kelio, neatrasi naujų horizontų, tiesa?

Ožiaragis

Ožiaragiai labai rūpestingi ir ištikimi savo artimiesiems, tačiau tas rūpestingumas kartais trukdo judėti į priekį. Išmok atsiriboti nuo svetimų problemų ir leisk kitiems priimti sprendimus. Pamatysi, pasaulis nesugrius vien dėl to, kad kiti daro klaidas. O tuo tarpu tu pati daugiau dėmesio skirk sau, nes 2018 metai į tavo gyvenimą turi atnešti ramybę ir harmoniją. To būtinai reikės prieš imantis naujų žygdarbių.

Šaulys

Kartais Šauliai linkę į savigailą. Įvykus vienai nesėkmei, jiems pradeda atrodyti, kad apskritai viskas ritasi žemyn, o pabaigos blogajam periodui nematyti. Atsikvėpk. Pažvelk į savo gyvenimą iš šalies - juk viskas gerai, tiesa? Nuveikta daugybė darbų, sukaupta begalė įdomių ir malonių prisiminimų, o tų nesėkmių buvo kur kas mažiau, nei kartais atrodo. Nutok nerimauti dėl ateities, nes viskas susidėlios savaime. 2018 metais laukia keletas išbandymų, kuriuos sėkmingai praeisi, jei per daug nesuksi sau galvos, nesikarščiuosi ir nepriiminėsi skubotų sprendimų.

Skorpionas

Skorpionai nepasiduoda ir lekia paskui savo svajones, tačiau kartais verta sustoti ir pakeisti kryptį. Vaikydamasi menko įgeidžio nepamatai, kiek daug kur kas vertingesnių dalykų vyksta aplink. Patarimas 2018 metams - paleisk ir atleisk. Nustok analizuoti kas, kaip ir kodėl įvyko. Tiesiog užversk praeities lapą ir pradėk viską nuo nulio.

Svarstyklės

Kartais nuolatinė gyvenimo kaita Svarstyklėms įvaro tikrą paniką - joms ir taip nelengva priimti sprendimus, o kai pats gyvenimas verčia tai daryti... Atsisėsk, įkvėpk ir nusiramink. Juk iš tiesų viskas puiku. 2018 metais tavęs laukia daug permainų, tačiau visuomet prisimink, kad tai, kas labiausiai baugina, dažniausiai vėliau atneša daugiausiai džiaugsmo. Kuo rimtesnes kliūtis pavyksta įveikti, tuo didesnis tavo asmenybės augimas vyksta. Tiesiog išmok susikoncentruoti į svarbiausią reikalą ir nesiblaškyk bandydama išspręsti menkutes problemas, kurios iš tiesų išsispręs savaime.

Mergelė

Žodžio „ramybė“ Mergelės tiesiog nesupranta. Kokia gali būti ramybė, jeigu tu nuolatos judi į priekį ir kasdien susiduri su naujais iššūkiais? 2018 metai turėtų išmokyti tave paleisti vadeles ir nustoti kontroliuoti viską aplinkui. Pamatysi, galima situaciją stebėti iš šalies, nesikišti, o pasaulis vis tiek nesugrius. Ateinančiais metais lengvai atsikvėpsi ir pajusi visai kitą gyvenimo skonį. Galiausiai suprasi, kad gyvenimas viską nekontroliuojant kur kas lengvesnis ir įdomesnis.

Liūtas

Atrodys, kad gyvenime viskas lyg ir tvarkoje, tačiau kažkokio prieskonio vis tiek trūksta. Tokioje situacijoje svarbiausia nepulti stačia galva į eksperimentus - galbūt neverta aklai keisti darbo ar partnerio vien dėl to, kad šią akimirką nejauti pilnatvės. Prisimink, kad gyvenimas ne visuomet privalo lėkti greitkeliu, kartais tenka pavažiuoti ir su ribotu greičio limitu.

Vėžys

Vėžiai labai kruopščiai saugo prisiminimus, tačiau būtent tai kartais pakiša tau koją. Praėjusiame darbe buvo mažiau problemų, ankstesni santykiai teikė daugiau džiaugsmo ir t.t. Nereikia lyginti dabarties su praeitimi, nes visuomet rasi prie ko prikibti. Išmok gyventi dabartimi ir mėgautis tuo, ką turi. 2018 metų pradžia gali būti nelengva, tačiau daugiau ne dėl susidėliojusių aplinkybių, o dėl tavo pačios požiūrio į esamą situaciją. Geriausia išeitis - tiesiog priimti viską kaip yra ir su tuo susigyventi. O bangos anksčiau ar vėliau nurims savaime.

Dvyniai

Visi draugai ir šiaip pažįstami puikiai žino - jei norisi pakalbėti ir išsipasakoti, Dvyniui galima skambinti net ir vidury nakties. Tačiau 2018 metais tau vertėtų atjungti nemokamo psichologo funkciją. Neleisk svetimoms problemoms kartinti tavo gyvenimo ir prisimink - tavo gyvenime esi svarbiausia tu pati. Tad 2018 metais leisk sau pabūti egoiste ir užsiimk savianalize. Išsisprendusi savo pačios problemas pamatysi, kaip kardinaliai gali pasikeisti visas gyvenimas. Tikėtina, kad tavęs laukia labai rimtos permainos.

Jautis

2018 metais tavęs laukia nauji atradimai. Nebijok permainų, jos atneš naujų potyrių ir pagaliau atvers tau akis, privers į viską pažiūrėti iš kitos pusės ir kiek kitaip įvertinti situaciją. Ateinančiais metais visas savo gyvenimo taisykles paslėpk giliai stalčiuje, nes prireiks greitų ir kartais kiek netikėtų sprendimų. Intuicija šiuo atveju geresnis pagalbininkas nei protas. Metų pabaigoje galėsi apibendrinti visus įvykius ir greičiausiai įsitikinsi, kad tau pačiai netikėtai priimti sprendimai buvo kur kas naudingesni, nei logiški variantai, kuriais būtum sekusi vedama proto.

Avinas

Nors kartais šio Zodiako ženklo atstovai garsiai prisiekinėja daugiau nebesiimsiantys žygdarbių ir pagaliau pailsėsiantys, nieko panašaus artimiausiu metu neįvyks. Kaip ir visada, pagunda išbandyti kažką naujo, tave nugalės. Tavo gabumais niekas neabejoja, tačiau pavyduolių, kaišiojančių pagalius į ratus, netrūks. Būk stipri ir nepasiduok aplinkinių nuomonei - eik savo keliu nesidairydama ir viskas bus gerai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!