20-metė atvirai papasakojo, kaip modeliai pardavinėja savo kūnus turtuoliams

 (86)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iš Australijos kilusi Jazz Egger, šiuo metu dirbanti Londone, papasakojo apie prostituciją modelių pasaulyje. Mergina tikina, kad jos kolegės gauna tiesiog milžiniškas sumas už seksą su turtingais klientais, o ji pati ne kartą sulaukė tiesmukų pasiūlymų ne tik iš pačių vyrų, bet ir iš agentų.


20-metė Jazz pasakoja, kad pirmą kartą su tokia situacija susidūrė praėjusiais metais, linksmindamasi viename Londono naktiniame klube. Merginai pasiūlė pratęsti vakarėlį privačioje jachtoje, su turtingais ir valdingais vyrais, tačiau ji atsisakė. Po savaitės vienas iš agentų tiesiai šviesiai pasiūlė jai du tūkstančius svarų už poros valandų susitikimą su klientu - jaunu vaikinu iš Irano. Vakarienė, gėrimai, lengvi pokalbiai ir natūralus intymumas - maždaug taip susitikimą apibūdino agentas. Mergina tikina atsisakiusi pasiūlymo, tačiau iš agento gavo gana netikėtą paaiškinimą, esą ji neteisingai viską traktuoja ir turėtų kitomis akimis pažvelgti į jo pasiūlymą:

„Pagalvok, kokį gyvenimą jie gyvena. Jie suvokia pinigų vertę ir kokią įtaką jie gali daryti. Juk visi mėgaujasi seksu, ypatingai jei tavo partneris - jaunas ir gražus vyras. Ko čia gėdytis? Visuomenė sukūrusi dvigubus standartus, todėl moterys jaučiasi kaltos, kad ima iš gyvenimo tai, kas joms duodama. Tu dar jauna, todėl suprantu, kad tau tai gali atrodyti neįprasta, tačiau dauguma modelių pasiekė aukštumas praėję kažką panašaus. Susipažįsti su įtakingais žmonėmis, kurie gali tinkamai nukreipti tavo gyvenimą. O kokia kryptimi tu nori pasukti - rinktis tau“ - merginai rašė agentas. Jazz pasakoja, kad toks uždarbio būdas itin populiarus jos kolegių tarpe. Merginos tai daro ne tik dėl pinigų, bet ir dėl pažinčių, nes būtent tokiu būdu ne viena manekenė pakilo karjeros laiptais.


Interviu MailOnline Jazz papasakojo, kad kai kurios itin žinomos manekenės gauna iki dviejų milijonų dolerių už vieną naktį. Į šį verslą įtraukti jų agentai, kurie suranda klientą ir suderina visus finansinius klausimus. Jazz norėtų, kad jos žodžius išgirstų ne tik jaunos, karjerą pradedančios merginos, bet ir jų tėvai, kurie turėtų labiau rūpintis savo dukterų gyvenimu. Juk išvykus dirbti į užsienį ir jaučiant neigiamą aplinkinių įtaką, labai lengva pasiduoti pagundoms.

„Ar žinojote, kad Kanuose yra merginos, kurių vienos nakties įkainis siekia 30 000 dolerių? Daugybė modelių keliauja ten, kad papildomai užsidirbtų. Jeigu esi pakviesta į turtingo vyro jachtą ir geri prabangų jo šampaną, greičiausiai mainais jis tikrai kažko norės - nesvarbu, ar bučinio ar tiesiog visą naktį su tavimi šokti, bet esi čia pakviesta ne šiaip sau“ - patirtimi dalinasi mergina.


„Kai garsiai pradėjau kalbėti apie modelių pasaulio užkulisius, daugybė merginų man parašė ir papasakojo savo istorijas. Liūdna matyti, kad tai šiais laikais yra įprastas dalykas. Mados industrijoje vyksta tiek neteisingų dalykų... Gali prireikti dešimtmečių, kol tai pasikeis, tačiau nuo kažko juk reikia pradėti“ - sako mergina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Šauliai sulauks dėmesio, o Svarstyklės...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.