184 kg sveriantis vyras nusprendė, kad jis taip pat gali būti plus size modeliu

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ady Del Valle sveria 184 kilogramus, tačiau tai jam nė kiek netrukdo skintis kelio į karjeros aukštumas modelių pasaulyje. 30-metis vyras, dėvintis XXXXXL dydžio drabužius, jau žingsniavo ir Niujorko mados savaitės podiumu!

Pačią pirmąją savo nuotrauką į Instagramą Ady įkėlė 2015 metais. Nepaisydamas visuomenėje sukurtų grožio standartų, vyras nusprendė išbandyti savo jėgas, juk turinčių antsvorio žmonių - daugybė, o ir jie nori atrodyti stilingai bei reklamose matyti realistišką vaizdą, o ne XS dydžio manekenes ir pasportavusius vyrukus, ant kurių net ir bulvių maišas gerai atrodytų. Plus size modeliai moterų tarpe šiais laikais labai vertinami, tad kodėl to paties negalėtų daryti ir jis? Tokią Ady drąsą pastebėjo kompanija VOLARE, pakvietusi jauną vyrą dalyvauti Niujorko mados savaitėje.

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Oct 17, 2017 at 2:36pm PDT

„Kuomet žengiau podiumu, viskas atrodė labai siurrealistiška. Mano širdis taip smarkiai daužėsi, atrodė, iššoks iš krūtinės. Per visą savo gyvenimą nesu patyręs nieko panašaus. Sesuo sėdėjo pirmoje eilėje ir mane palaikė. Taip savimi didžiavausi! - apie naujus gyvenimo potyrius pasakojo Ady. Po šio debiuto vyras buvo pakviestas į dar tris madų pristatymus, tačiau pats prisipažįsta, kad kelias link meilės sau buvo ganėtinai ilgas. - Jūs augate pasaulyje, kuriame formuojamas tam tikras požiūris į savo išvaizdą, turite atitikti tam tikrus standartus. Vaikystėje ir paauglystėje aš savęs nemylėjau, tačiau pamatęs plius dydžio modelius, nustojau gėdytis pats savęs.“

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Oct 15, 2017 at 10:35am PDT

Ady prisipažįsta ir dabar sulaukiantis pašaipių komentarų apie savo išvaizdą ir stilių, socialiniuose tinkluose žmonės nebijo kritikuoti jo dėl antsvorio ir drąsaus įvaizdžio. Tačiau Ady įsitikinęs, kad kiekvienas iš mūsų turi teisę išreikšti save taip, kaip pats to nori. Ir, panašu, jo drąsa būti savimi tikrai pasiteisino.

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Jan 25, 2018 at 9:19am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.