184 kg sveriantis vyras nusprendė, kad jis taip pat gali būti plus size modeliu

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ady Del Valle sveria 184 kilogramus, tačiau tai jam nė kiek netrukdo skintis kelio į karjeros aukštumas modelių pasaulyje. 30-metis vyras, dėvintis XXXXXL dydžio drabužius, jau žingsniavo ir Niujorko mados savaitės podiumu!

Pačią pirmąją savo nuotrauką į Instagramą Ady įkėlė 2015 metais. Nepaisydamas visuomenėje sukurtų grožio standartų, vyras nusprendė išbandyti savo jėgas, juk turinčių antsvorio žmonių - daugybė, o ir jie nori atrodyti stilingai bei reklamose matyti realistišką vaizdą, o ne XS dydžio manekenes ir pasportavusius vyrukus, ant kurių net ir bulvių maišas gerai atrodytų. Plus size modeliai moterų tarpe šiais laikais labai vertinami, tad kodėl to paties negalėtų daryti ir jis? Tokią Ady drąsą pastebėjo kompanija VOLARE, pakvietusi jauną vyrą dalyvauti Niujorko mados savaitėje.

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Oct 17, 2017 at 2:36pm PDT

„Kuomet žengiau podiumu, viskas atrodė labai siurrealistiška. Mano širdis taip smarkiai daužėsi, atrodė, iššoks iš krūtinės. Per visą savo gyvenimą nesu patyręs nieko panašaus. Sesuo sėdėjo pirmoje eilėje ir mane palaikė. Taip savimi didžiavausi! - apie naujus gyvenimo potyrius pasakojo Ady. Po šio debiuto vyras buvo pakviestas į dar tris madų pristatymus, tačiau pats prisipažįsta, kad kelias link meilės sau buvo ganėtinai ilgas. - Jūs augate pasaulyje, kuriame formuojamas tam tikras požiūris į savo išvaizdą, turite atitikti tam tikrus standartus. Vaikystėje ir paauglystėje aš savęs nemylėjau, tačiau pamatęs plius dydžio modelius, nustojau gėdytis pats savęs.“

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Oct 15, 2017 at 10:35am PDT

Ady prisipažįsta ir dabar sulaukiantis pašaipių komentarų apie savo išvaizdą ir stilių, socialiniuose tinkluose žmonės nebijo kritikuoti jo dėl antsvorio ir drąsaus įvaizdžio. Tačiau Ady įsitikinęs, kad kiekvienas iš mūsų turi teisę išreikšti save taip, kaip pats to nori. Ir, panašu, jo drąsa būti savimi tikrai pasiteisino.

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Jan 25, 2018 at 9:19am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.