10 įkvepiančių citatų, galinčių pakeisti tavo gyvenimą

Jei nori, kad gyvenime kas nors pasikeistų, pirmiausia turėtum pradėti pati nuo savęs. Štai 10 puikių citatų, galinčių tau padėti kitaip pažvelgti į gyvenimą.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Jei problemą galima išspręsti, neverta dėl jos nerimauti. Jei problema – neišsprendžiama, dėl jos nerimauti yra beprasmiška“ – Dalai Lama.

„Didelis mūsų trūkumas tas, kad per greitai nuleidžiame rankas. Kur kas teisingesnis kelias į sėkmę – visą laiką bandyti dar vieną kartą“ – Thomas Edison.

„Asmeniškai aš labiau mėgstu braškes su grietinėle, bet dėl kažkokių priežasčių žuvys mėgsta sliekus. Štai kodėl eidamas į žvejybą galvoju ne apie tai, ką mėgstu aš, o apie tai, ką mėgsta žuvis“ – Dale Carnegie.

„Atsikėlęs iš ryto paklausk savęs: „Ką aš turiu padaryti?“ Vakare, prieš užmiegant paklausk: „Ką aš padariau““ – Pitagoras.

„Vargšas, nesėkmingas, nelaimingas ir nesveikuojantis yra tas, kuris dažnai vartoja žodį „rytoj““ – Robert Kiyosaki.

„Aš nepatyriau pralaimėjimų. Tiesiog atradau 10 000 metodų, kurie neveiksmingi“ – Tomas Edisonas.

„Anksčiau sakydavau: „Tikiuosi, kad viskas pasikeis.“ Vėliau supratau, jog egzistuoja vienintelis būdas, kad viskas pasikeistų – pasikeisti pačiam“ – Jimas Rohnas.

„Bent kartą gyvenime fortūna pasibeldžia į kiekvieno žmogaus duris, bet tuo metu jis dažniausiai sėdi kaimyninėje smuklėje ir negirdi jos beldimo“ – Markas Twainas.

„Jei nori, kad tau pasisektų, tavo sėkmės troškimas turi būti stipresnis nei baimė, kad nepavyks“ – Bill Cosby.

„Aš esu dėkingas visiems, kurie man pasakė „Ne“. Tik dėl jų aš viską pasidarau pats“ – Albertas Einšteinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Šauliai sulauks dėmesio, o Svarstyklės...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.