10 įkvepiančių citatų, galinčių pakeisti tavo gyvenimą

Jei nori, kad gyvenime kas nors pasikeistų, pirmiausia turėtum pradėti pati nuo savęs. Štai 10 puikių citatų, galinčių tau padėti kitaip pažvelgti į gyvenimą.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Jei problemą galima išspręsti, neverta dėl jos nerimauti. Jei problema – neišsprendžiama, dėl jos nerimauti yra beprasmiška“ – Dalai Lama.

„Didelis mūsų trūkumas tas, kad per greitai nuleidžiame rankas. Kur kas teisingesnis kelias į sėkmę – visą laiką bandyti dar vieną kartą“ – Thomas Edison.

„Asmeniškai aš labiau mėgstu braškes su grietinėle, bet dėl kažkokių priežasčių žuvys mėgsta sliekus. Štai kodėl eidamas į žvejybą galvoju ne apie tai, ką mėgstu aš, o apie tai, ką mėgsta žuvis“ – Dale Carnegie.

„Atsikėlęs iš ryto paklausk savęs: „Ką aš turiu padaryti?“ Vakare, prieš užmiegant paklausk: „Ką aš padariau““ – Pitagoras.

„Vargšas, nesėkmingas, nelaimingas ir nesveikuojantis yra tas, kuris dažnai vartoja žodį „rytoj““ – Robert Kiyosaki.

„Aš nepatyriau pralaimėjimų. Tiesiog atradau 10 000 metodų, kurie neveiksmingi“ – Tomas Edisonas.

„Anksčiau sakydavau: „Tikiuosi, kad viskas pasikeis.“ Vėliau supratau, jog egzistuoja vienintelis būdas, kad viskas pasikeistų – pasikeisti pačiam“ – Jimas Rohnas.

„Bent kartą gyvenime fortūna pasibeldžia į kiekvieno žmogaus duris, bet tuo metu jis dažniausiai sėdi kaimyninėje smuklėje ir negirdi jos beldimo“ – Markas Twainas.

„Jei nori, kad tau pasisektų, tavo sėkmės troškimas turi būti stipresnis nei baimė, kad nepavyks“ – Bill Cosby.

„Aš esu dėkingas visiems, kurie man pasakė „Ne“. Tik dėl jų aš viską pasidarau pats“ – Albertas Einšteinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!