10 erotinių filmų karštam vakarui namuose

 (8)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Miegančioji gražuolė / Sleeping beauty

Jauna studentė Liusė priima pasiūlymą dirbti apsinuoginusia padavėja prašmatniose turtuolių vakarienėse, o vėliau sutinka tapti elitine prostitute, kuri klientų aistras tenkina miegodama. Mergina nežino, ką klientai tuo metu daro su jos kūnu, tačiau smalsumas nugali...

Sekretorė / Secretary
Paklusnumas ir dominavimas – viena iš pagrindinių „50 pilkų atspalvių“ temų. Ši tema vyrauja ir filme „Sekretorė“. Pačioje pradžioje Lee Holloway darbas pasirodė standartinis: spausdinti, tvarkyti dokumentaciją, paduoti kavą, tačiau netrukus viskas pasikeitė. Santykiai su viršininku peržengia paprasto flirto ribas ir Ly pasiduoda slapčiausiems troškimams, kurie pagaliau grąžina jai pasitikėjimą savimi.

Naktinis portjė / Portiere di notte
Atsitiktinis buvusio nacisto ir buvusios koncentracijos stovyklos kalinės susitikimas sužadina jiems keistą, prieštaringą trauką vienas kitam. Žinoma, šis filmas gali šiek tiek šokiruoti. Jame yra skandalingų elementų, tamsos ir blogio aistros. Tačiau nepaisant to, tai – meilės istorija, kad ir neįprastai keista.

Elitinės prostitutės dienoraštis / The Girlfriend Experience

Filme atskleidžiama, kaip iš tiesų gyvena elitinės prostitutės: jų kasdienybė, seksas, santykiai su klientais, santykiai su tikruoju vaikinu. Įdomu tai, kad pagrindinė aktorė - žinoma filmų suaugusiems žvaigždė Sasha Grey.

Devynios su puse savaitės / Nine 1/2 Weeks
Tai filmas tapęs šio žanro klasika. Filmas susilaukė ir teigiamų, ir neigiamų vertinimų. Neabejotinai daugiausiai bonusų filmui suteikė jaunas ir žavus Mickey Rourke ir gražuolė Kim Basinger.

Esminis instinktas / Basic Instinct
Būten po šio filmo premjeros, aktorė, kuriai tuo metu buvo 34 metai, tapo 90-ų metų Amerikos sekso simboliu. Seksualių ir aistringų scenų šiame filme iš tiesų daug. Na, ir, žinoma, scena, kai Sharon Stoun užmeta koja ant kojos, pademonstruodama ją supantiems policininkams savo nuogybes, visiems laikams įėjo pasaulinės kinematografijos „aukso fondą“.

Seksas, melas ir vaizdajuostė / Sex, Lies, and Videotape
Žiūrint šį filmą, susidaro įspūdis, kad filmuota buvo paslėpta kamera. Pagrindinė filmo siužetinė linija – Grahamo Daltono netipiško intymaus gyvenimo istorija. Grahamo pasimėgavimo šaltinis – video su įvairių moterų seksualinėmis išpažintimis.

Neištikimoji / Unfaithful
Tai holivudiška pranzūziško 1968 metų filmo versija. Pagrindiniai veikėjai Edvardas ir jo žmona Konė mėgaujasi ramiu, sėkmingu, tačiau šiek tiek nuobodoku gyvenimu. Viskas pasikeičia, kai Konės netikėtas susitikimas su jaunu vaikinu Polu perauga į aistringą romaną. Tai vienas iš tų filmų, kuriame labai įtikinamai atskleidžiami jausmai, kuriuos išgyvena išduotieji ir išdavusieji.

„Plačiai užmerktos akys“ / Eyes Wide Shut
Nepaisant to, kad tikroji šio filmo istorija buvo aprašyta seniai (1926 metais), ši ekranizacija 1999 metais sulaukė didelės visuomenės kritikos ir, suprantama, cenzūros dėmesio.

Nimfomanės užrašai / Diary of a Sex Addict
Valerija jau nuo paauglystės žinojo, kad kūniška meilė jai labai svarbi. Dabar Valerijai jau 30 ir ji mėgaujasi gyvenimu be jokių stabdžių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.