10 erotinių filmų karštam vakarui namuose

 (8)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Miegančioji gražuolė / Sleeping beauty

Jauna studentė Liusė priima pasiūlymą dirbti apsinuoginusia padavėja prašmatniose turtuolių vakarienėse, o vėliau sutinka tapti elitine prostitute, kuri klientų aistras tenkina miegodama. Mergina nežino, ką klientai tuo metu daro su jos kūnu, tačiau smalsumas nugali...

Sekretorė / Secretary
Paklusnumas ir dominavimas – viena iš pagrindinių „50 pilkų atspalvių“ temų. Ši tema vyrauja ir filme „Sekretorė“. Pačioje pradžioje Lee Holloway darbas pasirodė standartinis: spausdinti, tvarkyti dokumentaciją, paduoti kavą, tačiau netrukus viskas pasikeitė. Santykiai su viršininku peržengia paprasto flirto ribas ir Ly pasiduoda slapčiausiems troškimams, kurie pagaliau grąžina jai pasitikėjimą savimi.

Naktinis portjė / Portiere di notte
Atsitiktinis buvusio nacisto ir buvusios koncentracijos stovyklos kalinės susitikimas sužadina jiems keistą, prieštaringą trauką vienas kitam. Žinoma, šis filmas gali šiek tiek šokiruoti. Jame yra skandalingų elementų, tamsos ir blogio aistros. Tačiau nepaisant to, tai – meilės istorija, kad ir neįprastai keista.

Elitinės prostitutės dienoraštis / The Girlfriend Experience

Filme atskleidžiama, kaip iš tiesų gyvena elitinės prostitutės: jų kasdienybė, seksas, santykiai su klientais, santykiai su tikruoju vaikinu. Įdomu tai, kad pagrindinė aktorė - žinoma filmų suaugusiems žvaigždė Sasha Grey.

Devynios su puse savaitės / Nine 1/2 Weeks
Tai filmas tapęs šio žanro klasika. Filmas susilaukė ir teigiamų, ir neigiamų vertinimų. Neabejotinai daugiausiai bonusų filmui suteikė jaunas ir žavus Mickey Rourke ir gražuolė Kim Basinger.

Esminis instinktas / Basic Instinct
Būten po šio filmo premjeros, aktorė, kuriai tuo metu buvo 34 metai, tapo 90-ų metų Amerikos sekso simboliu. Seksualių ir aistringų scenų šiame filme iš tiesų daug. Na, ir, žinoma, scena, kai Sharon Stoun užmeta koja ant kojos, pademonstruodama ją supantiems policininkams savo nuogybes, visiems laikams įėjo pasaulinės kinematografijos „aukso fondą“.

Seksas, melas ir vaizdajuostė / Sex, Lies, and Videotape
Žiūrint šį filmą, susidaro įspūdis, kad filmuota buvo paslėpta kamera. Pagrindinė filmo siužetinė linija – Grahamo Daltono netipiško intymaus gyvenimo istorija. Grahamo pasimėgavimo šaltinis – video su įvairių moterų seksualinėmis išpažintimis.

Neištikimoji / Unfaithful
Tai holivudiška pranzūziško 1968 metų filmo versija. Pagrindiniai veikėjai Edvardas ir jo žmona Konė mėgaujasi ramiu, sėkmingu, tačiau šiek tiek nuobodoku gyvenimu. Viskas pasikeičia, kai Konės netikėtas susitikimas su jaunu vaikinu Polu perauga į aistringą romaną. Tai vienas iš tų filmų, kuriame labai įtikinamai atskleidžiami jausmai, kuriuos išgyvena išduotieji ir išdavusieji.

„Plačiai užmerktos akys“ / Eyes Wide Shut
Nepaisant to, kad tikroji šio filmo istorija buvo aprašyta seniai (1926 metais), ši ekranizacija 1999 metais sulaukė didelės visuomenės kritikos ir, suprantama, cenzūros dėmesio.

Nimfomanės užrašai / Diary of a Sex Addict
Valerija jau nuo paauglystės žinojo, kad kūniška meilė jai labai svarbi. Dabar Valerijai jau 30 ir ji mėgaujasi gyvenimu be jokių stabdžių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.