Raudonu kilimu – su raudonais apatiniais

Ar išdrįstum per raudonojo kilimo kino premjerą pereiti raudonu kilimu vilkėdama vien tik raudonais apatiniais? Jei sakai TAIP, tuomet kviečiame tave į filmo PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ raudonojo kilimo premjerą Vilniuje!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prie kvietimo pridėsime: du bilietus į išskirtinę vasario 7 d. 21 val. PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ premjerą su kviestiniais svečiais, o taip pat dovanų intymios higienos priemonių ir/arba kosmetikos rinkinį bei šilkinę domino kaukę, kuri pridengs tavo veidą tuo metu, kai žingsniuosi raudonu kilimu vilkėdama vien tik raudonus apatinius ir nieko daugiau.

Jei priimi iššūkį (ir kvietimą), užpildyk žemiau esančią anketą: užpildyk visus laukus! Iki vasario 5 d. vakaro bus atrinktos drąsiausios merginos, su kuriomis bus susiekta el. paštu arba telefonu ir aptartos dalyvavimo raudonojo kilimo premjeroje detalės.

Garantuojame, kad tavo atsiųsti asmeniniai duomenys nebus niekam perduoti ar publikuoti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laimėk

Laimėk naujuosius Paco Rabanne kvepalus „Pure XS“ savo mylimajam! (5)

Vienai COSMO merginai, o tiksliau jos mylimajam padovanosime ypatingą prizą – naujuosius Paco Rabanne kvepalus „Pure XS“. Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Šiais metais pristatomi vyriški kvepalai „Pure XS“ skelbia sekso ar, greičiau, erotiškumo eros sugrįžimą, nepaisantį jokių ribų, kaip ir įprasta šiam prekių ženklui.