Laimėk veido kaukes iš Amway (laimėtojos)

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sveikiname Gabrielę Petraukaitę, laimėjusią ARTISTRY HYDRA-V™ kaukes ir Sonatą Radžiūnaitę, laimėjusią ARTISTRY YOUTH XTEND™ kaukes.

Žiemą odai reikalinga ypatinga priežiūra ir drėkinimas, tad COSMO merginoms AMWAY dovanoja drėkinančias ARTISTRY HYDRA-V™ bei reprogramuojančias ARTISTRY YOUTH XTEND ™ veido kaukes. Tavo odai tai tikrai patiks!

ARTISTRY HYDRA-V - iki 8 valandų intensyviai maitinanti ir atšviežinanti odą veido kaukė su koncentruota vandens esencija. Drėkinamoji veido kaukė odą tiesiogiai aprūpina hialurono rūgštimi ir išskirtinėmis „HYDRA-V“ liposomomis su Norvegijos fjordų vandeniu. Taip pagerės jūsų odos gebėjimas sulaikyti drėgmę per natūralų drėgmės sulaikymo barjerą, kad oda ilgiau išliktų gaivesnė.

ARTISTRY YOUTH XTEND ™ - 2 dalių kaukė su galingomis senėjimą stabdančiomis medžiagomis, kad Jūsų oda atrodytų jauna ir energinga. Viduržemio LifeSirt ekstraktas, Afrikos Babobabo vaisių ekstraktas ir Micro-X6 Peptidas - visos šios jauninančios medžiagos švelniai prasiskverbia į Jūsų odą, palikdamos matomus rezultatus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją