Laimėk BIODERMA micelinį valomąjį vandenį jautriai, raustančiai odai

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiemet balandžio-gegužės mėnesiais prancūzų dermatologinės kosmetikos gamintoja BIODERMA kartu su Lietuvoje veikiančiomis klinikomis prisijungia prie kasmet pasaulyje balandžio mėnesį organizuojamo projekto bei inicijuoja visuomeninę-šviečiamąją kampaniją su šūkiu „Pažink savo raustančius skruostus“. Kampanijos tikslas – informuoti ir edukuoti visuomenę apie rožinę ir galimus jos gydymo būdus.

Tinkamai parinkta kosmetika - žingsnelis link gražesnės, sveikesnės odos. Tad BIODERMA trims COSMO merginoms padovanos jautriai, raustančiai odai sukurtą Sensibio H2O AR micelinį valomąjį vandenį. Sudėtyje esantys Aloe Vera (alijošius) ir Cucumus Sativus (agurko ekstraktas) nuramina odą, o išskirtinis Rosactiv™ patentas biologiškai veikia raudonio atsiradimo priežastis. Valo nešvarumus ir visų tipų makiažą labai švelniai, tačiau tuo pačiu metu labai efektyviai.


Nori laimėti? Tau tereikia teisingai atsakyti į žemiau pateiktą klausimą. Daugiau informacijos apie Sensibio H2O AR micelinį valomąjį vandenį gali sužinoti BIODERMA.LT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją