Kam labiausiai sekasi gyvenime?

Esame girdėjusios, kad vyrams labiausiai patinka blondinės, kad šatenėms geriau sekasi siekti karjeros, brunetėms verslo reikalai klostosi lyg per sviestą, o raudonplaukės gyvenimo kelyje gali nugalėti bet kokias kliūtis.
© Shutterstock nuotr.

Atrodo, lyg pakeitus plaukų spalvą, stebuklingai viskas pasikeičia. Na, tikrai ne viskas taip paprasta! Tačiau mes nuoširdžiai tikime, kad tinkanti plaukų spalva bei kirpimas neabejotinai didina mūsų savivertę, o su ja kartu išauga ir motyvacija keistis.

Sakoma, kad...

... blondinės atrodo minkšto, gero charakterio, labai švelnios ir rūpestingos, tačiau jei reikia pakovoti už save, šviesiaplaukės tai padarys geriausiai iš visų. Švelniai, tačiau užtikrintai. Vyrai blondines mėgsta dėl to, kad jos... yra šviesios - tiesiog šviesi spalva labai traukia akį ir tokios moterys stipriajai lyčiai atrodo be galo moteriškos, seksualios ir jaukios.

... raudonplaukės yra paslaptingos, meniškos sielos ir beprotiškai aistringos moterys. Jos greitai užsiplieskia, bet greitai ir atsileidžia, žinoma, - ne bet kam. Vyrus raudonplaukės įkvepia siekti didingų dalykų, palaikydamos, o kartais ir pastūmėdamos išbandyti naujus dalykus. Su šiomis moterimis stiprioji lytis jaučiasi laiminga jau vien dėl to, kad niekada nebūna nuobodu!

.... šatenės - harmoningos moterys, su kuriomis jauku, gera, tačiau jų niekada nenuspėsi - vieną dieną jos gali būti angelai, o kitą - baisiausi demonai. Štai dėl ko rudaplaukės taip traukia vyrus. Paprastai jos būna geros vadovės, teisingos mamos ir nuostabios žmonos, meistriškai gebančios išsisukti iš įvairiausių nemalonių situacijų ir taip išlaikyti harmoningus santykius.

... brunetės - ryškios asmenybės, kurių tiesiog neįmanoma nepastebėti! Jos laisvos viduje, atviros pasauliui ir jas supantiems žmonėms. Ne bet kokie, o tik stiprūs vyrai gali užkariauti juodaplaukės širdį, mat šios moterys nelinkusios nusileisti ir būti tik gražiu papuošalu - jos visada pasakys savo nuomonę ir bus tik su tais žmonėmis, kurie duoda tiek pat, kiek patys gauna.

Ar tai yra tiesa? Pasakykite jūs: kokių plaukų savininkės apdovanotos geriausiomis savybėmis ir lydimos sėkmės?

Apačioje esančiuose Facebooko komentaruose parašykite, kam, jūsų nuomone, labiausiai sekasi gyvenime.

Dviems merginoms padovanosime po kvietimą jai ir draugei į parodas „Grožis 2016“ ir „Stiliuz 2016“, kurios spalio 7-9 dienomis vyks Klaipėdos „Švyturio arenoje“. Daugiau informacijos apie jas gali rasti internete ČIA arba „Facebook“ paskyroje „Parodos Klaipėdoje“.

O vienai laimingajai atiteks ir puikus plaukus glotninantis "Keune" BLEND kremas.

Laimėk

Raudonu kilimu – su raudonais apatiniais

Ar išdrįstum per raudonojo kilimo kino premjerą pereiti raudonu kilimu vilkėdama vien tik raudonais apatiniais? Jei sakai TAIP, tuomet kviečiame tave į filmo PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ raudonojo kilimo premjerą Vilniuje!