Klausk santykių ekspertės

pora
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visas moteris jungia vienas bendras bruožas – jos nori mylėti ir būti mylimos. Ir kaip dažnai moterims nepavyksta sukurti santykių ar juos išlaikyti, vien dėl to, kad nežino kaip tai padaryti. Nežino kokias klaidas daro ir kaip jų išvengti. COSMOPOLITAN nėra abejingas moterų problemoms.

Mūsų „Klausk“ rubriką papildė santykių ekspertė, „Pozityvaus mąstymo programavimo“ metodikos kūrėja, tobulasjausmas.lt autorė – Inga Aukštakojienė.

Mylima ir mylinti moteris - laiminga moteris. Todėl nenuostabu, kad santykių tema yra viena aktualiausių moters gyvenime. Nesvarbu kokia problema su priešinga lytim tave kankina. Bet kurioje situacijoje galima rasti sprendimo būdą. „Nėra gyvenime tokios problemos ar situacijos, kurios nebūtų galima išspręsti, mažų mažiausiai, keičiant požiūrį į ją, gyvenimą ir save“ – tuo įsitikinusi šios srities specialistė Inga Aukštakojienė.

Tad jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Užpildyk apačioje esančią anketą ir sužinok savo problemos sprendimo būdą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Klausk

Klausk stilisto

Nežinai, kokie drabužiai padailintų tavo figūrą, kokių atsisakyti arba mąstai, ką naujo vertėtų įsigyti, o ką iš spintos mesti lauk? COSMOPOLITAN mados redaktorė tau patars, kaip atrodyti puikiai kiekviename žingsnyje.

Klausk dietologės

Nori numesti svorio? Ar atvirkščiai – nori šiek tiek priaugti? O gal nori tiesiog subalansuoti mitybą, kad jaustumeisi gerai kiekvieną dieną? Užduok tau ramybės neduodantį klausimą apie mitybą ir gauk profesionalės dietologės atsakymą!

Užduok klausimą COSMO karštuoliui (1)

Akivaizdu, kad vyrai — ne iš tos pačios planetos kaip moterys. Todėl juos suprasti ne tik kartais, bet ir dažnai – sunkoka. Susigaudyti santykių su vyrais džiunglėse tau padės COSMO kalbinami vaikinai.

Emocinės ramybės beieškant

Kažkelinta diena nemiegi. Arba tave nuolatos kankina nerimas. Arba jau neatsimeni, kada buvai geros nuotaikos. Galų gale – visi aplink kvailiai ir niekas tavęs nesupranta. Ar nemanai, kad tau reikėtų išsilieti kažkam, kas tave supras ir galbūt padės pagaliau išbristi iš emocinės ar psichinės krizės? COSMO tau tiesia pagalbos ranką...

Klausk drabužių dizainerio

Ir vėl: pilna spinta apdarų, bet nėra kuo apsirengti! Nepulk į paniką ir kreipkis į geriausią savo patarėją – COSMO!

Klausk plaukų stilisto (1)

COSMO grožio ir stiliaus patarėjų komandoje – šukuosenų stilistas, kirpėjas Valerij Gigevič, pasiruošęs tau pateikti patarimų apie plaukų dažymą ir priežiūrą. Tik klausk!

Klausk vizažistės ir/arba kosmetologės (1)

COSMO negaili patarimų – tuo nesunku įsitikinti atsivertus bet kurį COSMOPOLITAN numerį. Tačiau grožio patarimų niekada nebus per daug!