Klausk drabužių dizainerio

Ir vėl: pilna spinta apdarų, bet nėra kuo apsirengti! Nepulk į paniką ir kreipkis į geriausią savo patarėją – COSMO!

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip pritaikyti drabužį savo figūrai, kaip apdarais paslėpti jos trūkumus ir išryškinti privalumus, kaip derinti siluetus, spalvas, formas, aksesuarus – į visus šiuos ir į juos panašius klausimus yra pasiruošęs atsakyti į COSMO grožio ir stiliaus patarėjų komandą įsiliejęs drabužių dizaineris Vilius Venckevičius, kostiumo dizaino magistro laipsnį įgijęs Karališkojoje Nyderlandų meno akademijoje.

Užduoti rūpimą klausimą apie stilių – labai paprasta: tiesiog įrašyk jį apačioje esančiame lauke. COSMO mados redaktorė kas mėnesį išsirinks pačius aktualiausius klausimus ir pateiks išsamius atsakymus bei komentarus: juos publikuojame COSMO svetainėje – spausk čia >>

Tik nepiktnaudžiauk: jei užduosi vieną konkretų klausimą – kur kas didesnė tikimybė, kad sulauksi į jį atsakymo nei tuo atveju, jei vienu metu surašysi daug ir/arba abstrakčių klausimų.
.

Tad užduok tau ramybės neduodantį klausimą apie stilių.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Klausk

Klausk stilisto

Nežinai, kokie drabužiai padailintų tavo figūrą, kokių atsisakyti arba mąstai, ką naujo vertėtų įsigyti, o ką iš spintos mesti lauk? COSMOPOLITAN mados redaktorė tau patars, kaip atrodyti puikiai kiekviename žingsnyje.

Klausk dietologės

Nori numesti svorio? Ar atvirkščiai – nori šiek tiek priaugti? O gal nori tiesiog subalansuoti mitybą, kad jaustumeisi gerai kiekvieną dieną? Užduok tau ramybės neduodantį klausimą apie mitybą ir gauk profesionalės dietologės atsakymą!

Užduok klausimą COSMO karštuoliui (1)

Akivaizdu, kad vyrai — ne iš tos pačios planetos kaip moterys. Todėl juos suprasti ne tik kartais, bet ir dažnai – sunkoka. Susigaudyti santykių su vyrais džiunglėse tau padės COSMO kalbinami vaikinai.

Emocinės ramybės beieškant

Kažkelinta diena nemiegi. Arba tave nuolatos kankina nerimas. Arba jau neatsimeni, kada buvai geros nuotaikos. Galų gale – visi aplink kvailiai ir niekas tavęs nesupranta. Ar nemanai, kad tau reikėtų išsilieti kažkam, kas tave supras ir galbūt padės pagaliau išbristi iš emocinės ar psichinės krizės? COSMO tau tiesia pagalbos ranką...

Klausk drabužių dizainerio

Ir vėl: pilna spinta apdarų, bet nėra kuo apsirengti! Nepulk į paniką ir kreipkis į geriausią savo patarėją – COSMO!

Klausk plaukų stilisto (1)

COSMO grožio ir stiliaus patarėjų komandoje – šukuosenų stilistas, kirpėjas Valerij Gigevič, pasiruošęs tau pateikti patarimų apie plaukų dažymą ir priežiūrą. Tik klausk!

Klausk vizažistės ir/arba kosmetologės (1)

COSMO negaili patarimų – tuo nesunku įsitikinti atsivertus bet kurį COSMOPOLITAN numerį. Tačiau grožio patarimų niekada nebus per daug!