Tvarios mados dizainerė pristatė kolekciją, skirtą stilingo komforto gerbėjoms

© Rasa Nebasa

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Fotosesijoje siekėme išryškinti meninę idėją, slypinčią už kiekvieno kolekcijos drabužio. Norėjosi sukurti išskirtini, estetišką įvaizdį ir juo perduoti kolekcijos emociją.”, - apie rudens-žiemos kolekcijos fotosesiją pasakojo dizainerė Sandra Yushka.

Rasa Nebasa nuotr.

Rasa Nebasa nuotr.

Fotosesija vyko netradicinėje erdvėje – už Vilniaus įsikūrusiose marmuro ir akmens dirbtuvėse, pušų apsuptyje. „Tinkamos lokacijos fotosesijai ieškojome labai ilgai. Norėjosi, kad atsispindėtų kolekcijos idėja. Lietuvoje ieškojome kalnų, uolienų, šiaurietiškos estetikos, kuri atsispindi drabužių audiniuose. Kalbėdami su komanda priėjome išvados, kad tinkamiausia vieta būtų marmuro dirbtuvės, kuriose gausu didelių, neapdirbtų marmuro luitų, nuotraukoms suteikiančių netikėto kontrasto ir gyvumo”, - sakė Sandra Yushka.

Rasa Nebasa nuotr.

Rasa Nebasa nuotr.

Nors fotosesijai ruoštasi ilgai, paskirtą dieną, žinoma, lijo. Visgi fotosesijos komanda nepabūgo rudeniško oro ir tęsė pradėtą darbą. Pasak dizainerės, lietaus dulksna nuotraukoms suteikė dar daugiau išraiškingumo ir subtilumo.

Rasa Nebasa nuotr.

Sandra Yushka kuria minimalistinio stiliaus drabužius, įkvėptus tvarios mados idėjos. Kaip aiškina dizainerė, jos drabužiai skirti moterims, kurios kas dieną nori atrodyti stilingai, tačiau jaustis patogiai ir nevaržomai.

Daugiau fotosesijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Meno direktorius – Tadas Karpavičius

Visažistė – Žaneta Jasiūnė

Modelis – Patricija Pabalytė

Prodiuseris – Marius Tr

Stilius ir drabužiai – Sandra Yushka

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.

Pavasario - vasaros TOP avalynės gidas pagal stilistę Viktoriją Šaulytę

2018 m. pavasario/vasaros avalynės tendencijos kontrastingos kaip niekada: nuo puošnių, bet subtilių espadrilių, iki grubių sportinių batelių ar 1980-ųjų įkvėptos avalynės smailiu kulniuku. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki ryškių ir akį rėžiančių atspalvių ar tekstūrų – šį pavasarį derinsime nesuderinama.

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.