Turėtum atliekamus 1000 eurų? Net neabejojame, jį išleistum būtent taip

 (3)
Jau kelis metus varviname seilę žiūrėdamos į talentingo libaniečių dizainerio Elie Saabo kolekcijas. Naujoji - ne išimtis, tokių suknelių ir vakarinių apdarų greičiausiai neatsisakytų nei viena, o gal net išleistų jiems visas santaupas.
© SIPA/Scanpix nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Deja, kelių tūkstančių tokioms suknelėms nepakaks, šių vienetinių apdarų kainos skaičiuojamos dešimtimis ir šimtais tūkstančių. Nuo-iki pasiūti aukštosios mados suknelę užtrunka apie 800 valandų, todėl nenuostabu, kad ir kaštai išauga iki kosminių sumų. Dieninis aukštosios mados drabužis (suknelė ar kostiumėlis) paprastai įkainojami nuo 10 tūkst. eurų ir daugiau. Vakarinių suknelių sumos siekia šimtus tūkst., bet jei rūbe naudojamos itin brangios medžiagos, pavyzdžiui, deimantai, kaina gali siekti ir milijonus.

SIPA/Scanpix nuotr.

Dizaineris Elie Saabas yra vienas populiariausių garsenybių rate. Jei apdovanojimų ceremonijoje žvaigždė vilki jo kurtą suknelę, 9 kartus iš 10 ji patenka į stilingiausių vakaro gražuolių sąrašą. Pramogų pasaulio veidai dievina E. Saabo drabužius, o kiekviena šių mados namų haute couture kolekcija yra ko ne laukiamiausia, kartais čia susirenka svarbesni asmenys nei CHANEL ar DIOR pristatymuose.

SIPA/Scanpix nuotr.

Kyla klaustukų, kodėl E. Saabo kūriniai yra tokie populiarūs? Atsakymas paprastas - prabangos pasaulis traukia it magnetas, o princesiškos suknelės, moteris paverčiančios seksualiomis deivėmis, vilioja tiek pačias moteris, tiek vyrus. Naujoji 2017 m. pavasario aukštosios mados kolekcija įkvėpta arabiškos prabangos ir spindesio. Kiekvienas rūbas puoštas tūkstančiais kristalų, daugybė rankų darbo nėrinių, auksas, sidabras ir stručių plunksnos - visa tai susilieja į nuostabų rytietišką miražą.

SIPA/Scanpix nuotr.
SIPA/Scanpix nuotr.

Kaip ir kiekvienos savo kolekcijos pabaigoje, šį kartą E. Saabas irgi pristatė baigiamąjį šou akcentą - vestuvinę suknelę. Prašmatni auksu žėrinti suknia, siuvinėta žėrinčiomis palmių šakelėmis, - egzotiška nuotakos interpretacija, ji pakerėtų bet kurį jaunikį. Abejoji? Peržvelk naujausius E. Saabo kūrinius - sunkiai atitrauksi žvilgsnį!

SIPA/Scanpix nuotr.

Kolekcijos nuotraukos - fotogalerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.