TOP 10 filmų apie slaptus mados pasaulio užkulisius

Mados pasaulis – tai tarsi atskiras gyvenimas su savo taisyklėmis, kartais labai griežtomis, sunkiai suvokiamomis. Siūlome tau 10 filmų, padėsiančių pasinerti į užburiančią mados pasaulio kasdienybę.
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bill Cunningham New York

2010 metų filmas pasakoja apie 80-mečio fotografo Billo Cunninghamo kelionę po Niujorką, ieškant nuotykių ir įkvėpimo. Šis fotografas bando įamžinti tiesiog gatvėje sutiktų žmonių gyvenimus.

Scatter My Ashes At Bergdorf’s

Tai dokumentinis filmas apie garsųjį Niujorko butiką Bergdorf Goodman. Filmas atskleidžia mados pasaulio užkulisius ir leidžia susipažinti su tokiais svarbiais žmonėmis kaip Karlas Lagerfeldas, Michaelas Korsas, Christianas Louboutinas ir kt.

Signé Chanel

Šis dokumentinis filmas sudarytas iš penkiu epizodų: L’attente, Le doute, Les rites, Les veillées, La collection. Jame išsamiai pasakojama apie kolekcijų sudarymo procesą – nuo eskizų sukūrimo iki drabužių demonstravimo ant podiumo.

Valentino: The Last Emperor

Filmas, pašvęstas aukštosios mados imperatoriui – Valentino Garavani. Dokumentinio filmo kūrimas užtruko dvejus metus, o iš viso buvo nufilmuota 250 valandų mados pasaulio užkulisiuose.

The September Issue

Filmas apie legendinį Vogue žurnalą ir jo vyriausiąją redaktorę Anną Wintour. Konkrečiau – apie 2007 metų rugsėjo mėnesio žurnalo kūrimą: kaip parenkamos rubrikos, tendencijos ir aksesuarai, kaip kuriamos fotosesijos ir žurnalo viršelis.

Mademoiselle C

Biografinis filmas, skirtas vienai įtakingiausių mados pasaulio moterų – Carine Roitfeld. Carine 10 metų vadovavo prancūziškajam Vogue, o vėliau įkūrė savo mados žurnalą CR Fashion Book.

Diana Vreeland: The Eye Has To Travel

Dokumentinis filmas apie Dianą Vreeland - mados žurnalų redaktorę, dirbusią su tokiais leidiniais kaip Harper Bazaar ir Vogue.

Marc Jacobs & Louis Vuitton

Garsusis amerikiečių dizaineris Marcas Jacobsas visai neseniai paliko Louis Vuitton mados namus, todėl pats metas pažiūrėti, kaip viskas vyko iki tol. Filme pasakojama apie dizainerio asmenybę, jo profesinius pasiekimus ir įtaką pasaulio madai.

Unzipped

Filmas pasakoja apie dizainerį Izaoką Mizrahi 1994 metais. Jo kolekcija išpeikiama mados kritikų, tačiau ar tai priežastis sustoti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.