Taip atrodo geidulingos lūpos pagal šių laikų grožio supratimą

 (2)
© Fotolia

Jau nuo senų laikų moterys įvairiais būdais gudravo, bandydamos pabrėžti savo lūpų putlumą - kol dar nebuvo injekcijų, kai kurios dailiosios lyties damos patepdavo lūpas mėtomis, kurios dirgindavo jautrią odą ir sukeldavo nedidelį patinimą. Dabar gudrauti nebereikia, nes pasididinti lūpas gali tiesiog kosmetologės kabinete arba pasidažiusi specialiais lūpas putlinančiais blizgiais.

Apie tai, kaip turėtų atrodyti tobulos lūpos, kalbėta tikrai ne kartą, tačiau tyrimų duomenys skirtingi, o ir žmonių nuomonė grožio klausimais nuolatos kinta - kadaise seksualiausiomis laikytos Angelinos Jolie ir Kylie Jenner lūpos dabar nebemadingos.

Vida Press nuotr.

Estetinės kosmetologijos specialistas Tijion Esho kartu su kolegomis atliko tyrimą ir pateikė išvadas - pagal dabartinį grožio supratimą arčiausiai idealo būtų Emily Ratajkowski ir Michelle Keegan lūpos. „Seksualu, tačiau ne vulgaru“ - rezultatus apibendrino Tigion. Tyrimas buvo atliekamas trimis etapais: pirmiausia dalyviams buvo pateikiamos dvi to paties veido fotografijos ir prašoma išsirinkti patrauklesnę, tuomet tyrimo dalyviai turėjo pažymėti veido bruožų privalumus bei trūkumus, o galiausiai kompiuterinės programos būdu buvo kuriamos tobulos lūpos.

Apibendrinus visus duomenis paaiškėjo, kad viršutinė lūpa savo storiu turėtų būti tolygi apatinei lūpai, o plačiausia apatinės lūpos dalis turėtų būti du kartus platesnė, nei susiaurėjimas ties lūpų kampučiais. Didelį vaidmenį atlieka ir vadinamoji „amūro kalvelė“ ties viršutine lūpa - kur kas patraukliau atrodo švelni ir neturi aiškaus kontūro.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Sunku patikėti: Šiaurės Korėjoje galioja tik šios 15 šukuosenų (35)

Šiaurės Korėjos vyrai ir moterys salonuose turi galimybę rinktis tik iš 15 šukuosenų, kurias yra patvirtinęs dabartinis šalies lyderis Kim Jong Unas.

Kaip realybėje atrodo pigioji Victorios Beckham drabužių linija (4)

Vos kartu su garsia kompanija "Estee Lauder" išleidusi savo pirmąją dekoratyvinės kosmetikos liniją, Victoria Beckham kaipmat pranešė apie dar vieną bendradarbiavimą. Kartu su JAV mažmeninės prekybos tinklu "Target" ji gerbėjoms pasiūlė savo kurtų drabužių prieinamomis kainomis.

Garsenybės, kurios per 10 metų taip ir neišmoko rengtis (8)

Stiliaus klaidų pasitaiko visoms, tačiau daugelis žvaigždžių kartą suklydusios vis dėlto sugeba atsitiesti. Ne viena patyrusi įvaizdžio katastrofų vėliau patenka į stilingiausiųjų gretas. Deja, pigių arba tiesiog neskoningų apdarų kai kurios per metų metus taip ir neatsikrato.

Išskirtiniai papuošalai, skirti tiems, kas nemėgsta šarkiško stiliaus (1)

"CELSIUS 273 – tai temperatūra, įprasminanti atšiauriausią klimatą visatoje. -273 C. Riba, kurią pasiekus, išnyksta bet kokia gyvybės forma. Tyla ir amžinybė", – taip už savo kuriamų papuošalų vardo slypinčią reikšmę pristato Gerda Liudvinavičiūtė.