Taip atrodo geidulingos lūpos pagal šių laikų grožio supratimą

 (2)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau nuo senų laikų moterys įvairiais būdais gudravo, bandydamos pabrėžti savo lūpų putlumą - kol dar nebuvo injekcijų, kai kurios dailiosios lyties damos patepdavo lūpas mėtomis, kurios dirgindavo jautrią odą ir sukeldavo nedidelį patinimą. Dabar gudrauti nebereikia, nes pasididinti lūpas gali tiesiog kosmetologės kabinete arba pasidažiusi specialiais lūpas putlinančiais blizgiais.

Apie tai, kaip turėtų atrodyti tobulos lūpos, kalbėta tikrai ne kartą, tačiau tyrimų duomenys skirtingi, o ir žmonių nuomonė grožio klausimais nuolatos kinta - kadaise seksualiausiomis laikytos Angelinos Jolie ir Kylie Jenner lūpos dabar nebemadingos.

Vida Press nuotr.

Estetinės kosmetologijos specialistas Tijion Esho kartu su kolegomis atliko tyrimą ir pateikė išvadas - pagal dabartinį grožio supratimą arčiausiai idealo būtų Emily Ratajkowski ir Michelle Keegan lūpos. „Seksualu, tačiau ne vulgaru“ - rezultatus apibendrino Tigion. Tyrimas buvo atliekamas trimis etapais: pirmiausia dalyviams buvo pateikiamos dvi to paties veido fotografijos ir prašoma išsirinkti patrauklesnę, tuomet tyrimo dalyviai turėjo pažymėti veido bruožų privalumus bei trūkumus, o galiausiai kompiuterinės programos būdu buvo kuriamos tobulos lūpos.

Apibendrinus visus duomenis paaiškėjo, kad viršutinė lūpa savo storiu turėtų būti tolygi apatinei lūpai, o plačiausia apatinės lūpos dalis turėtų būti du kartus platesnė, nei susiaurėjimas ties lūpų kampučiais. Didelį vaidmenį atlieka ir vadinamoji „amūro kalvelė“ ties viršutine lūpa - kur kas patraukliau atrodo švelni ir neturi aiškaus kontūro.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Madingiausi maudymosi kostiumėliai, kuriuos vyrai vadina košmaru (28)

Akivaizdu, kad maudymosi kostiumėlių tendencijose šią vasarą vyrauja praėjusių dešimtmečių mada. Vienas įkvėpimo šaltinis - 9-asis dešimtmetis, kitas - retro laikotarpis. Mums tendencijos yra tarsi garantija, kad įsigijusios madingą drabužį neprašausime, ypač jei tokį renkasi ir žvaigždės. Deja, kai kurios tendencijos prasilenkia su vyrų grožio suvokimu.

Ši suknelė kainuoja 2,5 tūkst. eurų, bet po vieno prisėdimo ją teks išmesti (14)

Prancūzų dizainerio Simono Porte Jacquemuso kurti drabužiai turi unikalų braižą - skulptūriški, dažnai dekonstruoti ir itin drąsūs. Kartais galbūt net per daug... bent jau pastaruoju metu išgarsėjusi skrybėlėtoji suknelė.

Žiedas, dėl kurio internetas kraustosi iš proto (8)

Šis žiedas ypatingo susidomėjimo sulaukė dar pavasarį, kai jo nuotraukos pamažu ėmė sklisti socialiniuose tinkluose. Vos per keletą dienų nuo patalpinimo "Pinterest" paveikslėlių erdvėje, jo populiarumas šoktelėjo milžiniškai. Tai ne šiaip papuošalas, šiandien tai gražiausias sužadėtuvių žiedas.

Savaitės stiliaus nesėkmės: kodėl jos tai daro?? (5)

Praūžus svarbesniam renginiui, kaipmat pasipila stilingiausių ir prasčiausiai atrodančių viešnių topai. O kai kurios žvaigždės, regis, pasmerktos mados dievų - joms beveik niekada nepavyksta pataikyti į stiliaus dešimtuką.