Taip atrodo geidulingos lūpos pagal šių laikų grožio supratimą

 (2)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau nuo senų laikų moterys įvairiais būdais gudravo, bandydamos pabrėžti savo lūpų putlumą - kol dar nebuvo injekcijų, kai kurios dailiosios lyties damos patepdavo lūpas mėtomis, kurios dirgindavo jautrią odą ir sukeldavo nedidelį patinimą. Dabar gudrauti nebereikia, nes pasididinti lūpas gali tiesiog kosmetologės kabinete arba pasidažiusi specialiais lūpas putlinančiais blizgiais.

Apie tai, kaip turėtų atrodyti tobulos lūpos, kalbėta tikrai ne kartą, tačiau tyrimų duomenys skirtingi, o ir žmonių nuomonė grožio klausimais nuolatos kinta - kadaise seksualiausiomis laikytos Angelinos Jolie ir Kylie Jenner lūpos dabar nebemadingos.

Vida Press nuotr.

Estetinės kosmetologijos specialistas Tijion Esho kartu su kolegomis atliko tyrimą ir pateikė išvadas - pagal dabartinį grožio supratimą arčiausiai idealo būtų Emily Ratajkowski ir Michelle Keegan lūpos. „Seksualu, tačiau ne vulgaru“ - rezultatus apibendrino Tigion. Tyrimas buvo atliekamas trimis etapais: pirmiausia dalyviams buvo pateikiamos dvi to paties veido fotografijos ir prašoma išsirinkti patrauklesnę, tuomet tyrimo dalyviai turėjo pažymėti veido bruožų privalumus bei trūkumus, o galiausiai kompiuterinės programos būdu buvo kuriamos tobulos lūpos.

Apibendrinus visus duomenis paaiškėjo, kad viršutinė lūpa savo storiu turėtų būti tolygi apatinei lūpai, o plačiausia apatinės lūpos dalis turėtų būti du kartus platesnė, nei susiaurėjimas ties lūpų kampučiais. Didelį vaidmenį atlieka ir vadinamoji „amūro kalvelė“ ties viršutine lūpa - kur kas patraukliau atrodo švelni ir neturi aiškaus kontūro.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Sportiniai stiliaus akcentai: ką privalu turėti savo spintoje

Sportinis stilius nuolat žengė koja kojon su mada, o paskutiniais metais laisvalaikio stiliui ištikimi prekių ženklai sportą priartino prie kasdienio, bet madingo įvaizdžio. Ši tendencija prasidėjo dar devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje, kuomet atletiškas kūnas ir aerobika tiesiog užvaldė minias viso pasaulio moterų.

4 svarbiausios priemonės, kad plaukai atrodytų puikiai ir vasarą, ir rudenį

Ar žinojai, kad kitaip nei oda, kuri gali atsinaujinti po pažeidimo, plaukai yra negyvybinga dalis ir visus pažeidimus kaupia? Todėl plaukams apsauga nuo saulės būtina net ir debesuotą dieną. Plaukus gali pažeisti karštis, saulė, vanduo bei netinkama priežiūra.

TESTAS AKYLIEMS: ar atskirsi, kuri iš 2 suknelių verta šimtų tūkstančių, o kuri ne?

Po kiekvienos svarbios apdovanojimų ceremonijos renkame stilingiausias garsenybes. Ar bent įsivaizduoji, kiek gali kainuoti jų apdarai? Prieš tave šūsnis aktorių, vilkinčių nuostabias suknias, bet ar sugebėsi atskirti, kurios vertos tūkstantinių sumų?

Vyrai ir moterys už šią procedūrą moka krūvas pinigų, o Gwyneth Paltrow gailisi ją išbandžiusi

Šių metų gražiausia moterimi žurnalas "People" paskelbė aktorę Julią Roberts, tačiau iki jos ne kartą gražiausios titulas atitekdavo kolegei Gwyneth Paltrow. Šviesiaplaukė gražuolė rugsėjį švęs 45-ąjį gimtadienį, tačiau atrodo it sustabdžiusi laiką.

3 vasariškos tendencijos: ir poilsiautojoms, ir miesto merginoms

Šias 3 tendencijas atspindinčiais daiktais gali puoštis nuo galvos iki kojų, įvaizdis neatrodys perkrautas, be to, jos puikiai dera tarpusavyje.

Savaitės stiliaus nesėkmės (3)

Ko tik šią savaitę nebuvo: ir itin saldžių drabužėlių, ir iškritusių apvalumų ar tikrų tikriausių maišų. Pastaruoju metu žvaigždutės įsismarkavo ne juokais, drąsiai pažėrė viena už kitą neskoningesnių apdarų.

Šalia pirmosios Prancūzijos damos Rihanna atrodė it tikra kaliausė (30)

Abi stiliaus dievaitės, abi prancūziškos mados gerbėjos, tačiau šį kartą viena lyg dama, o kita lyg kaliausė.