Reklama

Šventinė RESERVED kolekcija su Irina Shayk

Šventinė RESERVED kolekcija
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rudens sezoną prekės ženklas RESERVED pasitiko su Kate Moss, o gražiausias metų šventes sutinka su rusų modeliu Irina Shayk, ispanų modeliu ir aktoriumi Jon Kortajarena bei anglų modeliais Jourdan Dunn ir Adwoa Aboah. Tai vardai ir pavardės, kurias gerai žino ne tik besidomintys mada, bet ir socialinių tinklų sekėjai visame pasaulyje.

Tai kokios gi bus RESERVED Kalėdos? Svarbiausia – gera nuotaika, kuri kuriama pasirinkus visame pasaulyje gerai žinomą dainą Jingle Bells. RESERVED šventinį video klipą kūrė gerai žinomas mados filmų kūrėjas Gordon von Steiner, kuriam puikiai pavyko perteikti linksmą ir spalvingą RESERVED Kalėdinės pasakos viziją, nuotaiką bei atmosferą, o pasaulinio garso modeliai ir aktoriai tapo šio džiaugsmingo filmo dalimi ir kviečia gruodžio šventes pasitikti su puikia kompanija.

Taip pat RESERVED šventiniame klipe nusifilmavo ir kitos socialinių tinklų žvaigždės: Zuzanna Bijoch (@bijochzuzanna), Marta Dyks (@martadyks) ir Borys Starosz (@borysstarosz) iš Lenkijos, Bonnie Strange (@bonniestrange), Swantje Paulina (@swalina) ir Kosta Williams (@kosta_williams) iš Vokietijos, Marcus Butler (@marcusbutler) ir Patricia Manfield (@patriciamanfield) iš Didžiosios Britanijos bei Diana Korkunowa (diana_korkunova) ir Karina Istomina (@diamond_april) iš Rusijos.

Šventinė kolekcija labai įvairialypė: nuo šio sezono mados tendencijų iki kalėdiškų elementų, tokių kaip megztinių dekoruotų su elniais, kurie yra neatsiejama šventinio laikotarpio simbolika. Moterų kolekcijoje dominuoja 80 – ųjų ir 90 –ųjų metų mados elementai, kurie šių dienų madoje atrodo itin šiuolaikiškai. Dizaineriai kurdami šią kolekciją daugiausia dėmesio skyrė audiniams ir rinkosi blizgantį liureksą, lakuotą odą, velvetą, nėrinius ir šio sezono karalienę – pilką spalvą. Šventėms RESERVED siūlo rinktis kokteilines sukneles, elegantiškas palaidines, mini sijonus su užtrauktukais ir stilingus paltus, prie kurių būtina priderinti skrybėlę, velvetines pirštines ir dygliuotus batus.

Šventinė RESERVED kolekcija
Šventinė RESERVED kolekcija
© Gamintojo archyvas

Šventinės kolekcijos vyrams dalis – elegantiška, primenanti britišką stilių, su gatvės mados prieskoniais. Tokio derinio rezultatas – stulbinantis! Indigo spalvos kostiumas kiekvienai dienai, minimalistinio stiliaus megztinis aukštu kaklu ir klasikinės kelnės dekoruotos juostomis šonuose – štai toks šventinis įvaizdis siūlomas stipriosios lyties atstovams.

Taigi pasauliniai modeliai, aktoriai ir socialinės žiniasklaidos atstovai šias Kalėdas skiria RESERVED prekės ženklo mylėtojams ir drąsiai siūlo įgyvendinti visas savo idėjas ir svajones. Kampanija #ReservedForXmas – tai raktas ne tik į jūsų širdis, bet ir bandymas atrakinti Kalėdinės pasakos duris. Gražių artėjančių švenčių!

Video klipo kūrybinė komanda:
Režisierius: Gordon von Steiner
Užkulisių nuotraukos: Bart Pogoda
Stilius: Karen Langley
Prekės ženklo stilistė: Karla Gruszecka
Prekės ženklo reklamos vadovė: Monika Kapłan
Meno vadovas: Adam Babinek
Projekto koordinatorė: Małgorzata Bruska
Gamyba ir montažas: Warsaw Creatives

Užsakymo nr.: PT_76431131

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją