Stilingoms miesto merginoms - nauja minimalistinių rankinių kolekcija

© Laima Stasiulionytė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dizainerei „erikahoc“ ženklas iš dalies yra tarsi kūrybinė žaidimų aikštelė. Tai tampa platforma, kurioje galima eksperimentuoti, pasakojant kūrybos istoriją pateikti netikėtą galutinį rezultatą.

„Ši fotosesija yra objektų žaismas. Minimalistinės rankinės, kuprinės – tai kasdieniniai objektai, per kuriuos galima jausti žmogaus pasirinkimus bei istoriją. Pasitelkiant savo kūrybą norėjau parodyti, kad kasdieniai objektai - pavytusios gėlės, seni papuošalai, išpiltas gėrimas - pateikti naujoje aplinkoje gali skleisti grožį ir estetiką. Kartu ir kiekviena rankinė ar kuprinė turi savitą estetiką, kuri gali atsiskleisti derinant, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus, objektus“, – sako E. Paulauskė.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Fotosesijos nuotaiką dizainerė kūrė kartu su fotografe Laima Stasiulionyte. „Bet kokia fotosesija yra bendras kūrybinės grupės idėjos atspindys. Pasitelkėme juostinę fotografiją, suteikėme asketiškiems aksesuarams tapybiškumo, o griežtoms kuprinių ir rankinių formoms papildomo šiurkštumo. Perteikiant kiekvieną kūrinį ir nestandartinius objektus pavyko sukurti natiurmortiškus vaizdinius“, – pasakoja dizainerė.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Fotosesijoje E. Paulauskė pristato du visiškai naujus savo prekių ženklo kūrinius: funkcionalią piniginę ir nedidelę rankinę. Dizainerė naujuose produktuose išlaiko savo kūrybos braižą ir kokybę, kurią užtikrina kūriniams naudojama vandeniui nepralaidi oda.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Stiliaus gidas artėjančioms šventėms: būk pasiruošusi kiekvienai progai

Pradedant organizuoti kalėdinius vakarėlius, griebiamės už galvų: „Kuo reikės apsirengti?!“ Moterims tai viena sudėtingiausių šventinio laikotarpio užduočių. Besirūpindamos dovanų paieškomis ir skanėstų gaminimu, dažnai pamirštame suplanuoti, kuriuo metu išsirinksime aprangą vakarėliui. Tam, kad išskirtinės aprangos pasirinkimas būtų sklandesnis, kviečiame pasižvalgyti po „TALLY WEIJL“ siūlomus derinius!

Jaukūs miego drabužiai stilingam poilsiui: išsirink savo favoritus

Patogūs ir stilingi miego drabužiai – vienas svarbiausių kokybiško miego elementų, užtikrinančių, kad ryte pabustume pailsėję bei kupini jėgų. Šiais laikais naktiniams drabužiams skiriamas nemažas dėmesys – kuriami nauji modeliai, spalvų deriniai, naudojamos inovatyvios medžiagos, kurios padeda mums atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos.