Stilingoms miesto merginoms - nauja minimalistinių rankinių kolekcija

© Laima Stasiulionytė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dizainerei „erikahoc“ ženklas iš dalies yra tarsi kūrybinė žaidimų aikštelė. Tai tampa platforma, kurioje galima eksperimentuoti, pasakojant kūrybos istoriją pateikti netikėtą galutinį rezultatą.

„Ši fotosesija yra objektų žaismas. Minimalistinės rankinės, kuprinės – tai kasdieniniai objektai, per kuriuos galima jausti žmogaus pasirinkimus bei istoriją. Pasitelkiant savo kūrybą norėjau parodyti, kad kasdieniai objektai - pavytusios gėlės, seni papuošalai, išpiltas gėrimas - pateikti naujoje aplinkoje gali skleisti grožį ir estetiką. Kartu ir kiekviena rankinė ar kuprinė turi savitą estetiką, kuri gali atsiskleisti derinant, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus, objektus“, – sako E. Paulauskė.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Fotosesijos nuotaiką dizainerė kūrė kartu su fotografe Laima Stasiulionyte. „Bet kokia fotosesija yra bendras kūrybinės grupės idėjos atspindys. Pasitelkėme juostinę fotografiją, suteikėme asketiškiems aksesuarams tapybiškumo, o griežtoms kuprinių ir rankinių formoms papildomo šiurkštumo. Perteikiant kiekvieną kūrinį ir nestandartinius objektus pavyko sukurti natiurmortiškus vaizdinius“, – pasakoja dizainerė.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Fotosesijoje E. Paulauskė pristato du visiškai naujus savo prekių ženklo kūrinius: funkcionalią piniginę ir nedidelę rankinę. Dizainerė naujuose produktuose išlaiko savo kūrybos braižą ir kokybę, kurią užtikrina kūriniams naudojama vandeniui nepralaidi oda.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.