Spintos revizija: mažiau perki – daugiau turi

Visos traukiame tą ryto dainelę „Neturiu ką apsirengti“. Spinta tiek prikimšta, kad, regis, tuoj sprogs, o vis tiek nerandame nieko tinkama. Lengviausia šio galvos skausmo atsikratyti išmokus tinkamai pirkti ir derinti drabužius.
Aktorė Jessica Alba visada atrodo labai stilingai: ir gatvėje, ir prašmatniuose apdovanojimuose.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nepulk pirkti impulso pagauta. Nei bloga nuotaika, nei viliojanti nuolaida – ne priežastis įsigyti keistos spalvos ar modelio sijoną. Juk kiekvienas litas, išleistas drabužiams, kurie vėliau tik užims vietą spintoje, galėjo būti panaudotas kiek brangesniam, bet svajonių paltukui ar palaidinei įsigyti!

Padaryk generalinę spintos tvarką. Skirk šiam titaniškam darbui visą savaitgalį. Nepatingėk nuodugniai apžiūrėti kiekvieno drabužio, jo pasimatuoti. Negailestingai mesk lauk visus, kurie atrodo nuskalbti, yra per siauri, pradilę, įplėšti. Taip pat tuos, kurių nebuvai apsivilkusi ištisus metus.

Atidžiai peržiūrėk, kas perėjo griežtą atranką. Įvertink, kokio stiliaus ir spalvų drabužius pasilikai. Išsirink tris labiausiai patinkančias ir tinkančias spalvas (stilistai pataria drabužinės pagrindą formuoti iš juodos, baltos, smėlio ar tamsiai mėlynos spalvos). Dabar surašyk, kokių drabužių trūksta deriniams sudaryti, ir sunumeruok juos pagal būtinumą.

Venk itin madingų brangių drabužių. Mada gyvuoja vos kelis mėnesius, o paskui tas pats drabužis gali atrodyti net juokingai. Tad verčiau rinkis klasikinio silueto drabužius, derančius prie tavo figūros. Nebijok, tikrai neatrodysi nuobodžiai – ne šiaip sau juoda suknelė, klasikinis juodas švarkas ar kupranugario kailio spalvos paltas daugybę metų neišeina iš mados. Vienam sezonui įsigyk vos tris penkis pigesnius naujausio mados klyksmo akcentus.

Nepirk visų reikiamų drabužių iškart. Ir prieš įsigydama matuokis juos ne kartą. Jei drabužis tiko, paprašyk pardavėjos jį palaikyti iki rytojaus. Jei nuotaika bus niūri, drabužis jau gali ir nepatikti. Geriau tokio nepirkti.

Neišlaidauk vardiniams, brangiems drabužiams. Jie vis tiek dyla, blunka. Juolab kad garsus vardas ir kokybė – ne visada sinonimai. Tad investuok tik į tikrai gerą paltą, juodą suknelę, baltus marškinius, klasikinį švarką ir kostiumines kelnes ar sijoną.

Margo audinio drabužiai greičiau atsibosta nei vienspalviai. Taigi pirmenybę teik pastariesiems. Įvairiais raštais margintos gali būti smulkios aprangos detalės: skraistės, liemenės, kojinės, palaidinukės. Nevenk ir žaismingos bižuterijos. Auksu ir deimantais spėsi prisipuikuoti sulaukusi brandaus jubiliejaus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Klaipėdoje prasidėjo grožio, mados ir stiliaus paroda (video)

Klaipėdoje jau prasidėjo tris dienas vyksianti grožio, mados ir stiliaus parodos "Grožis 2017" ir "Stiliuz 2017". Šiemet pačių įvairiausių sričių specialistai ras dar daugiau įvairių mokymų ir seminarų.

Šio sezono TOP: stilingų ir šiltų parkų tendencija (2)

Artėjant šalčiausiam metų laikui drabužių parduotuvės siūlo įvairiausių modelių striukes, tad labai sunku apsispręsti, kokio stiliaus kasdienį drabužį pasirinkti. Šį sezoną žinomi dizaineriai siūlo ne tik puošnius klasikinius paltus, bet ir laisvalaikio stiliaus pūkines striukes. Ryškiaspalvės, dygsniuotos, trumpos pūkinės arba ilgos sportinės – šią žiemą patinkančią striukę sau ras kiekviena.