Reklama

Šiuolaikinė miesto moteris: kokia ji?

© Naglis Bierancas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Apie tai, kokia yra ar turėtų būti šiuolaikinė moteris, kalba visi. Savo nuomonę turi antro aukšto kaimynai ir kolegos darbe, apie tai skelbia žurnalų viršeliai ir straipsnių antraštės, nuolat verda diskusijos socialiniuose tinkluose. O ką apie tai mano jos pačios?

Trys žavios ir veiklios miesto moterys – modelis Solveiga Mykolaitytė, balerina Kristina Tarasevičiūtė ir trenerė Asta Kaukaitė šiandien dalijasi savo apibūdinimu – ir visos sutinka, kad ji neturi būti tobula. Svarbiausia – aktyvi ir... laiminga. Todėl ši trijulė – naujausios Reebok sportinės ir laisvalaikio aprangos bei avalynės kolekcijos City Series, tamsų rudenį pasitinkančios šūkiu „Miestas yra mano studija“ ambasadorės Lietuvoje.

Šiuolaikinė miesto moteris: kokia ji?
© Naglis Bierancas

Solveiga Mykolaitytė: „Būdama Niujorke rytais visuomet matau TAS moteris. Klasikinis kostiumėlis, aukštakulniai, lagaminėlis. Ir jos visada skuba! Tos pačios moterys po darbo mes aukštakulnius į šoną, įšoks į sportinius batelius ir lėks susitikti su draugėmis restorane. O prieš grįždamos namo jos dar spės užsukti į sporto salę. Visuomet jomis žavėjausi, man tai yra ir buvo TA miesto moteris: veikli, aktyvi ir nepriklausoma – ir visai nebūtinai tobula.

Ir pati jaučiuosi į tokią moterį panaši – visus reikalus tvarkau labai organizuotai ir greitai, papunkčiui – bam bam bam (juokiasi), man net pasivaikščiojimas yra greitas ėjimas – neturiu kantrybės eiti lėtai!

Tačiau nuo Niujorko moterų skiriuosi tuo, kad tokia skubanti galiu būti tik keletą mėnesių per metus. O tuomet man reikia pabėgti į gamtą, į ramybę, pabūti su savimi. „Pasikrovusi“ energijos su dideliu džiaugsmu grįžtu į miesto gyvenimą ir į sporto salę. Jos, pastebėjau, kiekviename mieste vis kitokios. Skiriasi net sportuojančių apranga – Seule sportuojančios merginos atrodo visai kitaip, nei, pavyzdžiui, Niujorke. Tad sporto klubas – dar vienas būdas pažinti miestą ir jo kultūrą.”

Šiuolaikinė miesto moteris: kokia ji?
© Naglis Bierancas

Kristina Tarasevičiūtė: „Man šiuolaikinė miesto moteris turėtų būti pasitikinti savimi, žinanti, ko nori, puoselėjanti savo moteriškumą ir juo puošianti visą savo aplinką. Man to moteriškumo ir žaismingumo kartais pritrūksta, pripažįstu. Tačiau tokį kelią pasirinkau pati – visuomet žinau, ko noriu (arba tikrai žinau, ko nenoriu (juokiasi)).

Dažnai sulaukiu klausimo, kaip viską suspėju – juk dabar keliauju po Lietuvą su Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ spektakliu „Legenda apie Pilėnus“, repetuojame naują baletą „Kita Pelenės istorija“ Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre, A. Cholinos spektaklį „Otelas“ ir spektaklius Panevėžio muzikiniame teatre. Be to, grįžau į ballet body workout užsiėmimų moterims trenerės vietą. Tad, galima sakyti, kad mano repeticijų salė yra visas miestas (arba visa Lietuva!).

Nesvarbu, ką vilkiu ar kuo aviu – šokis man įaugęs į kraują ir tai galima pastebėti kiekviename judesyje – baleriną lengva pažinti iš jos eisenos ir gestikuliacijos kalbant. Būna, kad šviesą namuose uždegu koja, žiūrėdama televizorių dažnai koją apsikabinu prie galvos, o miegu „varlytės“ pozoje. Anksčiau kiek varžydavausi visa tai daryti prie kitų žmonių – tačiau į tai dabar nebekreipiu dėmesio ir darau tai, kas gerai jaustis leidžia MAN, o ne kitiems.“

Šiuolaikinė miesto moteris: kokia ji?
© Naglis Bierancas

Asta Kaukaitė: „Man atrodo, kad šiuolaikinė miesto moteris turi būti labai savarankiška ir pasitikinti savimi. Ir būtinai turėti savo tikslus! Tam, kad nepasimestų visuomenėje, kurioje ir taip visi yra pasimetę. Reikia nusistatyti tikslus, kurių link eisi, ir drąsiai žengti į priekį – būtent taip stengiuosi daryti ir pati.

Mano kiekvienos dienos užduotis – kad žmonės iš treniruotės išeitų suprakaitavę, „išsikrovę“ ir su šypsena veide. Sporte nusiteikimas ir ryšys su treneriu labai svarbus. Treneris nėra tik sporto specialistas – jis yra ir draugas, ir psichologas, o kartais – kai visi išeina ir lieka tik vienas klientas – teka pabūti ir kunigu: išklausyti nuodėmes ir patarti, ką daryti. Todėl trenerio darbas nesibaigia užvėrus sporto klubo duris. Taip pat ir sportas – nors apie tai dažnai nė nesusimąstome. Sporto salė yra ta vieta, kur išmokstame taisyklingai atlikti judesius, kuriuos atliekame ir kasdieniame gyvenime – juk pirkinių maišo pakėlimas yra tas pats judesys, kaip svorių kilnojimas salėje. Todėl, iš esmės, visas miestas, visas gyvenimas yra sporto salė.“

Užsakymo nr.: PT_76235605

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.