Šis drabužis - stilinga detalė ir kasdienai, ir vakarėliams

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Paprasti T silueto marškinėliai atlieka antraplanį vaidmenį. Pasak buvusio modelio ir mados žinovės Ines de la Fressange, tai tarsi nepastebima, bet reikalinga stiliaus detalė, galinti papildyti tiek kasdienę, tiek vakarėlių aprangą.

Tokio tipo marškinėliai geriausiai atrodo prie džinsų, klasikinio kelnių kostiumo arba puošnaus sijono. Derinti kasdienius marškinėlius ir vakarinį midi sijoną pasiūlė mados namai "Dior". Toks derinys tapo tikrų tikriausia pažiba. Kitas variantas - vienspalviai marškinėliai ir žvilgančiais žvyneliais siuvinėtas sijonas arba kelnės.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Nesuklysi įsigijusi neutralių spalvų marškinėlius: baltus, juodus, pilkus, tamsiai mėlynus. Jei tokie atrodo nuobodžiai, paįvairink juos ryškiu kaklo papuošalu ar skarele. Venk kūno spalvos marškinėlių, juos vilkėdama vienus ar po švarku, striuke, atrodysi lyg nuoga. O juk tokio efekto nesinori, tiesa?

Vida Press nuotr.

Šįmet madingiausi marškinėliai su užrašais, šūkiais, lengvai atpažįstamais logotipais (pavyzdžiui, prabangių mados namų). Populiarūs ir marginti piešiniais, garsenybių portretais arba tarsi įsigyti įvairių atlikėjų turuose.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kad žiemą nesušaltum, T silueto marškinėlius gali sluoksniuoti su kitais drabužiais, pavyzdžiui, vikėti ant vienspalvio prigludusio golfo.

Štai keli modeliai šaunių marškinėlių, kuriuos šiandien rasi parduotuvėse:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.