Šią klaidą su savo plaukais kasdien kartoja 90 proc. moterų

 (4)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visos mes norime turėti jei ne ilgus ir tankius, tai bent sveikus ir gražius plaukus. Negailime pinigų profesionalioms plaukų priežiūros priemonėms, atrandame laisvo laiko palepinti plaukus kaukėmis ar aliejukais, tačiau rezultatas anaiptol ne visuomet džiugina. Tiesą sakant, kartais atrodo, kad visi plaukų grožio puoselėjimui išleisti pinigai paleisti vėjais. Nepergyvenk, kokybiškos plaukų priežiūros priemonės iš tiesų veiksmingos ir tai nėra tik reklaminis triukas. Labai tikėtina, kad priežasties slypi viename įprotyje, kurį turi 90 proc. (jei ne daugiau) moterų.

Apie ką mes? Apie rankšluostį, kuriuo tu apsivynioji išplautą galvą ir šmirinėji namuose tvarkydama savo reikalus. Taip gali praeiti ir pusė valandos, o gal ir dar daugiau. O kaip patogu - nusiimi rankšluostį ir plaukai jau pusiau sausi! Vis tik čia ir slypi didžiausias pavojus. Tavo plaukams, kaip ir tavo odai, tiesiog būtina drėgmė, antraip plaukai atrodys išsausėję ir nušiurę. Rankšluostis, net ir pagamintas iš minkščiausios medžiagos, labai greitai ištraukia drėgmę iš plaukų, todėl jie pradeda lūžinėti, netenka natūralaus blizgesio.

Visiškai atsisakyti rankšluosčio tikrai nereikia, tačiau atsikratyk įpročio juo apsivynioti galvą ir vaikštinėti po namus. Vietoje to po maudynių duše tiesiog uždėk ant viršugalvio rankšluostį ir lengvai rankomis jį prispausk prie plaukų. Norėdama nusausinti plaukų galiukus, naudok gniaužiamuosius judesius, tačiau jokiu būdu netrink.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Madingiausi maudymosi kostiumėliai, kuriuos vyrai vadina košmaru (28)

Akivaizdu, kad maudymosi kostiumėlių tendencijose šią vasarą vyrauja praėjusių dešimtmečių mada. Vienas įkvėpimo šaltinis - 9-asis dešimtmetis, kitas - retro laikotarpis. Mums tendencijos yra tarsi garantija, kad įsigijusios madingą drabužį neprašausime, ypač jei tokį renkasi ir žvaigždės. Deja, kai kurios tendencijos prasilenkia su vyrų grožio suvokimu.

Ši suknelė kainuoja 2,5 tūkst. eurų, bet po vieno prisėdimo ją teks išmesti (14)

Prancūzų dizainerio Simono Porte Jacquemuso kurti drabužiai turi unikalų braižą - skulptūriški, dažnai dekonstruoti ir itin drąsūs. Kartais galbūt net per daug... bent jau pastaruoju metu išgarsėjusi skrybėlėtoji suknelė.

Žiedas, dėl kurio internetas kraustosi iš proto (8)

Šis žiedas ypatingo susidomėjimo sulaukė dar pavasarį, kai jo nuotraukos pamažu ėmė sklisti socialiniuose tinkluose. Vos per keletą dienų nuo patalpinimo "Pinterest" paveikslėlių erdvėje, jo populiarumas šoktelėjo milžiniškai. Tai ne šiaip papuošalas, šiandien tai gražiausias sužadėtuvių žiedas.

Savaitės stiliaus nesėkmės: kodėl jos tai daro?? (5)

Praūžus svarbesniam renginiui, kaipmat pasipila stilingiausių ir prasčiausiai atrodančių viešnių topai. O kai kurios žvaigždės, regis, pasmerktos mados dievų - joms beveik niekada nepavyksta pataikyti į stiliaus dešimtuką.