Šią klaidą su savo plaukais kasdien kartoja 90 proc. moterų

 (5)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visos mes norime turėti jei ne ilgus ir tankius, tai bent sveikus ir gražius plaukus. Negailime pinigų profesionalioms plaukų priežiūros priemonėms, atrandame laisvo laiko palepinti plaukus kaukėmis ar aliejukais, tačiau rezultatas anaiptol ne visuomet džiugina. Tiesą sakant, kartais atrodo, kad visi plaukų grožio puoselėjimui išleisti pinigai paleisti vėjais. Nepergyvenk, kokybiškos plaukų priežiūros priemonės iš tiesų veiksmingos ir tai nėra tik reklaminis triukas. Labai tikėtina, kad priežasties slypi viename įprotyje, kurį turi 90 proc. (jei ne daugiau) moterų.

Apie ką mes? Apie rankšluostį, kuriuo tu apsivynioji išplautą galvą ir šmirinėji namuose tvarkydama savo reikalus. Taip gali praeiti ir pusė valandos, o gal ir dar daugiau. O kaip patogu - nusiimi rankšluostį ir plaukai jau pusiau sausi! Vis tik čia ir slypi didžiausias pavojus. Tavo plaukams, kaip ir tavo odai, tiesiog būtina drėgmė, antraip plaukai atrodys išsausėję ir nušiurę. Rankšluostis, net ir pagamintas iš minkščiausios medžiagos, labai greitai ištraukia drėgmę iš plaukų, todėl jie pradeda lūžinėti, netenka natūralaus blizgesio.

Visiškai atsisakyti rankšluosčio tikrai nereikia, tačiau atsikratyk įpročio juo apsivynioti galvą ir vaikštinėti po namus. Vietoje to po maudynių duše tiesiog uždėk ant viršugalvio rankšluostį ir lengvai rankomis jį prispausk prie plaukų. Norėdama nusausinti plaukų galiukus, naudok gniaužiamuosius judesius, tačiau jokiu būdu netrink.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Sportiniai stiliaus akcentai: ką privalu turėti savo spintoje

Sportinis stilius nuolat žengė koja kojon su mada, o paskutiniais metais laisvalaikio stiliui ištikimi prekių ženklai sportą priartino prie kasdienio, bet madingo įvaizdžio. Ši tendencija prasidėjo dar devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje, kuomet atletiškas kūnas ir aerobika tiesiog užvaldė minias viso pasaulio moterų.

4 svarbiausios priemonės, kad plaukai atrodytų puikiai ir vasarą, ir rudenį

Ar žinojai, kad kitaip nei oda, kuri gali atsinaujinti po pažeidimo, plaukai yra negyvybinga dalis ir visus pažeidimus kaupia? Todėl plaukams apsauga nuo saulės būtina net ir debesuotą dieną. Plaukus gali pažeisti karštis, saulė, vanduo bei netinkama priežiūra.

TESTAS AKYLIEMS: ar atskirsi, kuri iš 2 suknelių verta šimtų tūkstančių, o kuri ne?

Po kiekvienos svarbios apdovanojimų ceremonijos renkame stilingiausias garsenybes. Ar bent įsivaizduoji, kiek gali kainuoti jų apdarai? Prieš tave šūsnis aktorių, vilkinčių nuostabias suknias, bet ar sugebėsi atskirti, kurios vertos tūkstantinių sumų?

Vyrai ir moterys už šią procedūrą moka krūvas pinigų, o Gwyneth Paltrow gailisi ją išbandžiusi

Šių metų gražiausia moterimi žurnalas "People" paskelbė aktorę Julią Roberts, tačiau iki jos ne kartą gražiausios titulas atitekdavo kolegei Gwyneth Paltrow. Šviesiaplaukė gražuolė rugsėjį švęs 45-ąjį gimtadienį, tačiau atrodo it sustabdžiusi laiką.

3 vasariškos tendencijos: ir poilsiautojoms, ir miesto merginoms

Šias 3 tendencijas atspindinčiais daiktais gali puoštis nuo galvos iki kojų, įvaizdis neatrodys perkrautas, be to, jos puikiai dera tarpusavyje.

Savaitės stiliaus nesėkmės (3)

Ko tik šią savaitę nebuvo: ir itin saldžių drabužėlių, ir iškritusių apvalumų ar tikrų tikriausių maišų. Pastaruoju metu žvaigždutės įsismarkavo ne juokais, drąsiai pažėrė viena už kitą neskoningesnių apdarų.

Šalia pirmosios Prancūzijos damos Rihanna atrodė it tikra kaliausė (30)

Abi stiliaus dievaitės, abi prancūziškos mados gerbėjos, tačiau šį kartą viena lyg dama, o kita lyg kaliausė.