Šią klaidą su savo plaukais kasdien kartoja 90 proc. moterų

 (4)
© Adobe Stock

Visos mes norime turėti jei ne ilgus ir tankius, tai bent sveikus ir gražius plaukus. Negailime pinigų profesionalioms plaukų priežiūros priemonėms, atrandame laisvo laiko palepinti plaukus kaukėmis ar aliejukais, tačiau rezultatas anaiptol ne visuomet džiugina. Tiesą sakant, kartais atrodo, kad visi plaukų grožio puoselėjimui išleisti pinigai paleisti vėjais. Nepergyvenk, kokybiškos plaukų priežiūros priemonės iš tiesų veiksmingos ir tai nėra tik reklaminis triukas. Labai tikėtina, kad priežasties slypi viename įprotyje, kurį turi 90 proc. (jei ne daugiau) moterų.

Apie ką mes? Apie rankšluostį, kuriuo tu apsivynioji išplautą galvą ir šmirinėji namuose tvarkydama savo reikalus. Taip gali praeiti ir pusė valandos, o gal ir dar daugiau. O kaip patogu - nusiimi rankšluostį ir plaukai jau pusiau sausi! Vis tik čia ir slypi didžiausias pavojus. Tavo plaukams, kaip ir tavo odai, tiesiog būtina drėgmė, antraip plaukai atrodys išsausėję ir nušiurę. Rankšluostis, net ir pagamintas iš minkščiausios medžiagos, labai greitai ištraukia drėgmę iš plaukų, todėl jie pradeda lūžinėti, netenka natūralaus blizgesio.

Visiškai atsisakyti rankšluosčio tikrai nereikia, tačiau atsikratyk įpročio juo apsivynioti galvą ir vaikštinėti po namus. Vietoje to po maudynių duše tiesiog uždėk ant viršugalvio rankšluostį ir lengvai rankomis jį prispausk prie plaukų. Norėdama nusausinti plaukų galiukus, naudok gniaužiamuosius judesius, tačiau jokiu būdu netrink.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Sunku patikėti: Šiaurės Korėjoje galioja tik šios 15 šukuosenų (35)

Šiaurės Korėjos vyrai ir moterys salonuose turi galimybę rinktis tik iš 15 šukuosenų, kurias yra patvirtinęs dabartinis šalies lyderis Kim Jong Unas.

Kaip realybėje atrodo pigioji Victorios Beckham drabužių linija (4)

Vos kartu su garsia kompanija "Estee Lauder" išleidusi savo pirmąją dekoratyvinės kosmetikos liniją, Victoria Beckham kaipmat pranešė apie dar vieną bendradarbiavimą. Kartu su JAV mažmeninės prekybos tinklu "Target" ji gerbėjoms pasiūlė savo kurtų drabužių prieinamomis kainomis.

Garsenybės, kurios per 10 metų taip ir neišmoko rengtis (8)

Stiliaus klaidų pasitaiko visoms, tačiau daugelis žvaigždžių kartą suklydusios vis dėlto sugeba atsitiesti. Ne viena patyrusi įvaizdžio katastrofų vėliau patenka į stilingiausiųjų gretas. Deja, pigių arba tiesiog neskoningų apdarų kai kurios per metų metus taip ir neatsikrato.

Išskirtiniai papuošalai, skirti tiems, kas nemėgsta šarkiško stiliaus (1)

"CELSIUS 273 – tai temperatūra, įprasminanti atšiauriausią klimatą visatoje. -273 C. Riba, kurią pasiekus, išnyksta bet kokia gyvybės forma. Tyla ir amžinybė", – taip už savo kuriamų papuošalų vardo slypinčią reikšmę pristato Gerda Liudvinavičiūtė.