Ši moteris niekada nemoka daugiau nei 5 dolerių už drabužius

 (16)
© Cosmopolitan montažas/Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

36 metų Hannah Klose atvirai prisipažįsta - pirkti drabužius yra jos silpnybė. Jauna moteris paskaičiavo, kad per visą savo gyvenimą drabužiams būtų išleidusi maždaug 300 000 dolerių, tačiau ji laikosi vienos taisyklės - nepirkti daikto, kainuojančio daugiau nei 5 dolerius.

„99 procentai mano, vyro bei vaiko drabužių įsigyti padėvėtų drabužių parduotuvėse. Vienintelis dalykas, kurį perku visiškai naują - tai apatiniai, - tikina Hannah ir pasakoja sutaupytus pinigus išleidžianti kelionėms bei labdarai. - Visuomet klausiu žmonių: geriau išleistumėte pinigus naujiems drabužiams ar kelionėms po pasaulį ir naujoms patirtims? Aš mieliau turėsiu gražius namus ir galimybę keliauti, nei švaistysiu pinigus brangiems pirkiniams“.

A post shared by Never Ever Pay Retail (@nevereverpayretail) on Oct 16, 2017 at 11:58pm PDT

Per pastaruosius kelerius metus Hannah jau tris kartus lankėsi Amerikoje, keliavo po Italiją, Prancūziją, Angliją, taip pat atostogavo Balyje, Tailande, Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje. Moteris pasakoja, kad ši taupymo idėja jai persidavė iš tėvų: „Mano tėvai visuomet rasdavo būdų, kaip sutaupyti. Mūsų pietų stalas kainavo vos 1 dolerį, tačiau tėvai jį taip puikiai restauravo, kad stalas iki šiol stovi jų namuose“.

Siūlome pažiūrėti Hannos stiliaus idėjas jos asmeninėje Instagram paskyroje @nevereverpayretail

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Stiliaus gidas artėjančioms šventėms: būk pasiruošusi kiekvienai progai

Pradedant organizuoti kalėdinius vakarėlius, griebiamės už galvų: „Kuo reikės apsirengti?!“ Moterims tai viena sudėtingiausių šventinio laikotarpio užduočių. Besirūpindamos dovanų paieškomis ir skanėstų gaminimu, dažnai pamirštame suplanuoti, kuriuo metu išsirinksime aprangą vakarėliui. Tam, kad išskirtinės aprangos pasirinkimas būtų sklandesnis, kviečiame pasižvalgyti po „TALLY WEIJL“ siūlomus derinius!

Jaukūs miego drabužiai stilingam poilsiui: išsirink savo favoritus

Patogūs ir stilingi miego drabužiai – vienas svarbiausių kokybiško miego elementų, užtikrinančių, kad ryte pabustume pailsėję bei kupini jėgų. Šiais laikais naktiniams drabužiams skiriamas nemažas dėmesys – kuriami nauji modeliai, spalvų deriniai, naudojamos inovatyvios medžiagos, kurios padeda mums atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos.