Ryškiausia 2017 metų šukuosenų tendencija - įpinamos metalinės grandinėlės

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

2017 metais grožio tendencijų sąrašuose neabejotinai karaliaus metalas. Galbūt jau girdėjai apie „wire nails“ idėją, kuomet nagai puošiami ne spalvingais lakais, o auksinėmis vielutėmis ir įvairiomis metalo detalėmis. Jei nori išbandyti, idėjų gali pasisemti Instagrame, paieškos laukelyje įrašiusi #wirenails.

A photo posted by souzana (@souzana) on Jan 27, 2017 at 4:52am PST

Tačiau mums įdomesnė pasirodė nauja plaukų aksesuarų tendencija, kuri, panašu, tikrai gros pirmuoju smuiku 2017 metais. Metalinės grandinėlės plaukų pynimams - pirmą kartą šiais metais tai išvydome 2017 SAG apdovanojimų metu. Serialo „The Crown“ aktorė Vanessa Kirby buvo bene pirmoji, pristačiusi naują LELET NY kolekcijos plaukų aksesuarą.

Panašaus tipo aksesuarų netrūko ir anksčiau, tačiau įprastai jie būdavo minimalistiniai, skirti plaukams apjuosti. Šiuo atveju grandinėlės įpinamos į pačius plaukus. Viskas labai paprasta, bet atrodo tikrai įdomiai.

A photo posted by LELET NY (@leletny) on Jan 29, 2017 at 5:33pm PST

A photo posted by LELET NY (@leletny) on Jan 13, 2017 at 12:15pm PST

A photo posted by LELET NY (@leletny) on Jan 8, 2017 at 8:06pm PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.