Rygos gatvės mada. Tarp blizgučių ir santūrumo (nuotraukų albumas)

 (23)
Į Sibirą išlydėtas tremtinių kapus lankysiantis jaunimas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasirodo, drabužiai parodo ne tik tam tikrą socialinę padėtį ar pareigas, bet ir tautybę.

Išvydęs auksinėmis grandinėlėmis pasidabinusią, gražių kūno formų neslepiančią ir netgi jas paryškinančią, ant aukštakulnių laviruojančią dvidešimtmetę, greitai suprasi, jog ji - ne santūrioji latvė.

Šalia Rygos operos esančiame parkelyje pakalbintos dvi latvės teigė, kad atskirti, kas eina gatve, rusas ar latvis, galima.

18-metė Dagnija tvirtino, kad rusą vyriškį iš karto atskirianti iš dėvimų sportinių marškinėlių su ryškiai matomu firminiu logotipu bei tos pačios firmos sportiniais bateliais.„Jie labiau mėgsta kirptis trumpai. Nebūtinai plikai, tiesiog trumpiau nei dauguma latvių. Aišku, gal šiek tiek sutirštinau spalvas dėl aprangos, tačiau dauguma išties taip apsirengę", - nusišypso jaunoji rygiškė.„Rusai ir ypač jų merginos labai mėgsta spalvotus, blizgančius rūbus, pakabukus, iššaukiančius užrašus. Latvės “nenešioja” tokio storo makiažo sluoksnio kaip rusės, jos dažosi saikingiau. Tačiau nepaisant viso to, rusų merginos, kaip ir visos slavės, yra gražios", - pripažįsta Dagnijos draugė Zanė.Pakalbintas turistas iš Lenkijos sakė taip pat pastebėjęs tam tikrų aprangos skirtumų tarp tautybių: „Kadangi turiu vieną draugą rusą, kuris gyvena Rygoje, galiu drąsiai pasakyti bent vieną, asmeniškai man, į akis kritusį skirtumą." Išgirstas atsakymas šiek tiek nustebino.„Skirtingai nei latviai, beveik kiekvienas rusas nešioja mažą „tašytę" (mūsiškai „p*derastkę"). Tai būtinas ruso atributas", - pusiau juokais pareiškė lenkas.Jis prisipažino Rygą aplankantis kasmet, tačiau latvių su „p*derastkėmis" nėra matęs.

O, kad jis žinotų, kad „p*derastkė" jau seniai tapo kiekvieno tikro ir save gerbiančio lietuvio atributu. Gal iš tiesų lietuvio sielai vis dar artimesnis rusiškas stilius nei Vakarai?

DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.