Raudonojo kilimo košmarai: įvaizdžiai, kurių geriau nekartoti

 (1)
© Vida Press, SIPA/Scanpix nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienuose MTV muzikos apdovanojimuose gali pamatyti ir nuostabių vakarinių suknelių ar stilingų aprangos išdaigų, ir įvaizdžio nesėkmių, nuo netinkančių siluetų iki nesusivokimo, į kokį renginį ateita.

Šiųmečiuose Londone vykusiuose muzikos pasaulio apdovanojimuose MTV Europa irgi netrūko stiliaus juokučių. Garsenybės vis dar žengia raudonuoju kilimu mūvėdamos sportines kelnes, nors tokia tendencija jau pamažu nukeliavo užmarštin. Šįkart sportinį įvaizdį rinkosi ne tik merginos, bet ir vyrai - kam pakako sportinių batelių, o kam prireikė viso sportinio kostiumo.

AFP, SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Ne visoms pavyko išvengti ir vulgarumo ar perkrautos aprangos, kai norima atrodyti superoriginaliai. Gilios iškirptės, ryškios spalvos, kailiai ir blizgučiai - visa tai žvaigždutes palydėjo į beskonybių kampelį.

Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Komplimentų nesulaukė ir panorusios ignoruoti kokteilinį dress kodą. Kai kurios atlikėjos ir manekenės išsirinko netikėtus apdarus, vis dėlto netinkamus raudonajam kilimui.

SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.