Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims

 (3)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Klasikinė raudona: Amy Adams
Labiausiai tinka šviesiai odai su šaltais pustoniais

Metams bėgant odos ląstelių atsinaujinimo procesas lėtėja, taigi ji tampa nebe tokia švytinti, kaip buvo kadaise. Ši gyvybinga spalva jaunina. Klasikinė raudona suteikia skruostams natūralaus rausvumo, ši veido dalis atrodo sveikesnė ir gaivesnė, o tai savo ruožtu paslepia metams bėgant atsirandančius odos pakitimus. Ryškus plaukų atspalvis suteiks jaunatviškos energijos.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Daugiatonė blondinė: Robin Wright
Labiausiai tinka šviesiai odai su šaltais pustoniais

Daugiatoniškumas papildo šaltus melsvus odos pustonius, veidas atrodo skaistenis. Taigi šis variantas puikiai tiks šviesios odos savininkėms, pageidaujančioms jaunatviškumo, nenutolstant nuo savo įvaizdžio komforto zonos. Auksinis ir medaus tonų derinys atkartoja natūralų švytėjimą ir suteikia plaukams jaunatviško gyvybingumo. Papildomas privalumas – sušvelninami veido bruožai.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Šiltas varis: Nicole Kidman
Labiausiai tinka šviesiai odai su šiltais pustoniais

Šviesi vario spalva suteikia odai gyvybingumo, sušvelnindama veido linijas ir maskuoja kitus odos senėjimo požymius.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Saulės pabučiuotas ombre: Julia Roberts
Labiausiai tinka šviesiai odai su šiltais pustoniais

Metams bėgant oda praranda elastingumą ir ryškius kontūrus. Kai dalis plaukų sruogų šviesintos, jos veidą tarsi įrėmina.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Švelniai tamsi: Jennifer Connelly
Labiausiai tinka vidutinio tamsumo odai su šaltais pustoniais

Šaltas tamsumas plaukams suteikia natūralaus žvilgesio, jie atrodo gyvybingi, sveiki ir jaunatviški. Jei moters plaukai tamsūs iš prigimties, rekomenduojama šiek tiek plaukus pašviesinti, suteikti švelnumo – veidas atrodys lygesnis.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Auksinė ruda: Eva Mendes
Labiausiai tinka vidutinio tamsumo odai su šiltais pustoniais

Šis šiltos brunetės variantas atrodo labai organiškai, kai veide dominuoja auksiniai pustoniai. Derinant šią plaukų spalvą su šiek tiek tamsesniais antakiais sukuriamas natūralus šešėlis ir spalvų kontrastas akių plote, o tai savo ruožtu suteikia jaunatviškumo.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Šilta daugiatonė ruda: Sofia Vergara
Labiausiai tinka tamsesnei odai su šiltais pustoniais

Jei jūsų odos spalva turi alyvinį toną, nerekomenduojama per stipriai šviesinti plaukų, kitaip atrodysite nenatūraliai. Šis mažytis šviesos prisilietimas leidžia suteikti įvaizdžiui šilumos nenuklystant į per šviesius atspalvius ir išlaikant ryškumą.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Karameliniai galiukai: Salma Hayek
Labiausiai tinka vidutinio tamsumo ir tamsesnei odai su šiltais pustoniais

Natūraliai tamsūs plaukai gali būti patobulinti pernelyg nieko nekeičiant – tereikia galiukams suteikti karamelės atspalvių. Šviesesni galiukai suteikia įvaizdžiui šilumos ir jaunatviško švytėjimo.

Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims
© Vida Press

Šokoladas: Angela Bassett
Labiausiai tinka tamsesnei odai su šaltais pustoniais

Tamsesni gilesnio atspalvio plaukai padeda maskuoti žilus plaukus. Šokoladinis atspalvis sušvelnins bet kokius odos netobulumus kur kas sėkmingiau nei visiškai juodi plaukai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Suknelės išraiškingų figūrų merginoms: 3 pagrindinės taisyklės (FOTO) (2)

Kodėl vilkėdama vieną suknelę moteris pražysta tarsi gražiausia gėlė, o kitą - lyg išblunka? Šį kartą apie tai, kaip išraiškingų figūrų moterims atrodyti seksualiai, bet ne vulgariai.

Pigiausias, bet efektyvus būdas atsikratyti raukšlelių (1)

Greičiausiai šį raukšlių šalinimo būdą geriausiai žino mūsų močiutės, juk anksčiau nebuvo tiek kosmetikos priemonių, kiek dabar. Grožį jos puoselėdavo natūraliais produktais.

ĮVERTINK: garsenybės, kurios renginiams makiažą pasidaro pačios

Jos gali sau leisti brangiausių vizažistų paslaugas, tačiau pasitaiko, kad net ir iškilmėms makiažą darosi pačios. Šios garsenybės nelinkusios švaistyti laiko vizažisto kėdėje, ypač prieš pasirodymą vakarėliuose, pristatymuose ar televizijoje.

"Sekso ir miesto" žvaigždės Saros Jessicos Parker pokyčiai stebina! Ar nauja šukuosena pajaunino, ar pasendino? (6)

Ne vienerius metus aktorė Sarah Jessica Parker augino ilgas bangas, jos šukuosena taip ir nepasikeitė nuo šlovingųjų TV serialo "Seksas ir miestas" laikų. Tačiau šį kartą Sarah ryžosi kardinaliems pokyčiams.

Kaip kelionėje apsaugoti odą nuo sausumo ir kokias priemones privalu pasiimti

Atostogos be abejonės yra vienas smagiausių gyvenimo malonumų, tačiau jos turi ir kitą medalio pusę. Ilga varginanti kelionė ir atskirtis nuo namų kelia grėsmę tavo odai bei plaukams.Daugelio prieš poilsį paplūdimyje laukia varginantis skrydis. Lėktuvuose esantis žemas drėgmės lygis džiovina odą dėl nuolatos cirkuliuojamo sauso iškvėpto oro. Štai patarimai, kaip pasirūpinti odos drėkinimu ir išlaikyti ją elastingą visos kelionės metu.

Dėl garsenybių pamėgtos tendencijos žaibiškai išpopuliarėjo nauja plastinė operacija (4)

Pastaruoju metu vis daugiau moterų liemenėles palieka namuose, į gatvę eina be jų. Tokį pasirinkimą skatina įvairūs veiksniai, bet vienas svarbiausių greičiausiai yra mada. Dabar tendencijose gausu drabužių, po kuriais segėti liemenėlių tiesiog nevalia.

Merginos rėžė atvirai, ką mano apie Kim Kardashian kosmetikos liniją: kontūravimo karalienė susimovė! (1)

Populiariųjų Kardashian seserų gerbėjos šią vasarą itin laukė vardinių Kim Kardashian makiažo priemonių. Birželio pabaigoje pristatyti "KKW Beauty" produktai buvo išpirkti akimirksniu. Nors bandyta sukurti neregėtai sėkmingos naujienos įvaizdį, atsirado drąsuolių, kurios nepabijojo svetainėje "Youtube" apie "KKW Beauty" išsakyti visą tiesą.