Reklama

Pavasario topai, kurie tobulai dera tarpusavyje

 (1)
Kuo dažniau už lango pasirodo saulė, tuo labiau norisi atsinaujinti ir garderobą papildyti madingais pirkiniais. Parduotuvėse ESPRIT rasi naują pavasario ir vasaros kolekciją, kurioje - 3 pagrindinės tendencijos, idealiai derančios viena su kita.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

DENIMAS

Pavasarį savo spintoje apgyvendink ne tik džinsus, bet ir kitokius denimo drabužius. Pirma - denimas šį sezoną labai madingas, antra - jis be galo praktiškas. Jau seniai žinai, kad džinsai dera prie visų drabužių, spalvų, raštų, tačiau derinimo galimybėmis jiems nenusileidžia ir džinsiniai marškiniai, suknelė, švarkas ar denimo medvilnės palaidinė.

ESPRIT nuotr.

Apie denimo medvilnę verta pakalbėti atskirai. Šis audinys atrodo tarsi tikras džinsas, bet yra kur kas lengvesnis ir minkštesnis. Tokia suknelė - idealus drabužis net karštą vasaros dieną, o džinso medvilnės marškiniai nevaržo judesių ir dailiai krinta ant kūno, itin tinka laisvalaikiui.

ESPRIT nuotr.

Klasikinis derinys džinsas + džinsas vis dar mados topuose. Stilingai atrodysi prie džinsų vilkėdama denimo marškinius, o ant džinsinės suknelės užsimetusi tokį patį švarką. Derink ne tik mėlyną džinsą su mėlynu, bet ir kitas jo spalvas: pilką, juodą ar baltą. Džinsinį įvaizdį akimirksniu pagyvins spalvingi siuvinėjimai ir aplikacijos - tai ryškiausia pavasario tendencija.

ESPRIT nuotr.

GĖLĖS

Gėlės pavasario tendencijose kasmet pražysta naujomis spalvomis ir marginimais. Šį sezoną dominuoja smulkūs gėlių žiedeliai, kuriais audiniai nusėti nuo-iki. Smulkiažiedis raštas yra universalesnis nei pavienės didelės gėlės, tokį pritaikysi prie įvairių marginimų, o ypač grafikos.

ESPRIT nuotr.

Kokių gėlėtų drabužių verta dairytis pavasarį? Tiek romantiškiems pasimatymams, tiek laisvalaikiui pravers gėlėta plazdanti suknelė, o paprastą dieną atrodysi dailiai gėlėtą palaidinę vilkėdama prie džinsų ar elegantiškų kelnių. Nepraleisk pro akis ir gėlėmis ištapytų aksesuarų, jie pagyvins vienspalvę aprangą.

ESPRIT nuotr.

DRYŽIAI

Ką tik minėtos gėlės tobulai dera prie dar vienos pavasario tendencijos - dryžių. Dryžuoti drabužiai tavo stiliui suteiks lengvumo, juk jie primena atostogas ir pajūrį! Šįmet madingi ir kontrastingų spalvų dryžiai, praminti vaivorykštiniais, ir ramesnis dviejų spalvų dryžuotumas.

ESPRIT nuotr.

Dvispalvių dryžių žaismas atrodo tvarkingai, subtiliai, todėl nekontrastuoja net su itin aktyviais raštais. Tikrai neprašausi dryžuotus drabužius derindama tiek prie gėlėtų, tiek prie margintų optiniais ar tapybiškais raštais. Jei nori dryžuotą drabužį nuslopinti, prie jo vilkėk džinsinį arba neutralios spalvos: baltą, pilką, melsvą, juodą arba rusvą.

ESPRIT nuotr.

Parduotuves ESPRIT rasi:

Vilniuje: PC AKROPOLIS, PC PANORAMA
Kaune: PC AKROPOLIS, PC MEGA
Šiauliuose: PC AKROPOLIS

El. parduotuvė: www.lemodus.lt

Daugiau informacijos apie ESPRIT - "Esprit" facebook profilyje

Užsakymo nr.: PT_74554344

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

3 vasariškos tendencijos: ir poilsiautojoms, ir miesto merginoms

Šias 3 tendencijas atspindinčiais daiktais gali puoštis nuo galvos iki kojų, įvaizdis neatrodys perkrautas, be to, jos puikiai dera tarpusavyje.

Savaitės stiliaus nesėkmės (3)

Ko tik šią savaitę nebuvo: ir itin saldžių drabužėlių, ir iškritusių apvalumų ar tikrų tikriausių maišų. Pastaruoju metu žvaigždutės įsismarkavo ne juokais, drąsiai pažėrė viena už kitą neskoningesnių apdarų.

Šalia pirmosios Prancūzijos damos Rihanna atrodė it tikra kaliausė (30)

Abi stiliaus dievaitės, abi prancūziškos mados gerbėjos, tačiau šį kartą viena lyg dama, o kita lyg kaliausė.

Kas ši stiliaus deivė pastaruoju metu drebinanti mados pasaulį

Kasdien Paryžiuje fotografai persekioja itin stilingą damą, kuri nuo galvos iki kojų puošiasi garsiausių mados namų apdarais. Ryte "Dolce & Gabbana", vakare "Gucci", kitą dieną "Louis Vuitton", "Dior", "Saint Laurent" - atrodo šios moters geidžia visi prabangos ženklai.

Po klaikiausios suknelės titulo ir ašarų pakalnės moteris susiėmė (51)

Britų realybės šou TOWIE žvaigždė Gemma Collins jau ne vienerius metus kovoja su antsvoriu. Ji pripažįsta, kad išsirinkti tinkamus apdarus renginiams yra nuolatinis galvos skausmas. Deja, dažniausiai prašaunama pro šalį. Vienas pastaruoju metu sužibusių jos įvaizdžių sulaukė tiek kritikos, kad Gemma nebeatlaikė.