Reklama

Pavasario topai, kurie tobulai dera tarpusavyje

 (1)
Kuo dažniau už lango pasirodo saulė, tuo labiau norisi atsinaujinti ir garderobą papildyti madingais pirkiniais. Parduotuvėse ESPRIT rasi naują pavasario ir vasaros kolekciją, kurioje - 3 pagrindinės tendencijos, idealiai derančios viena su kita.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

DENIMAS

Pavasarį savo spintoje apgyvendink ne tik džinsus, bet ir kitokius denimo drabužius. Pirma - denimas šį sezoną labai madingas, antra - jis be galo praktiškas. Jau seniai žinai, kad džinsai dera prie visų drabužių, spalvų, raštų, tačiau derinimo galimybėmis jiems nenusileidžia ir džinsiniai marškiniai, suknelė, švarkas ar denimo medvilnės palaidinė.

ESPRIT nuotr.

Apie denimo medvilnę verta pakalbėti atskirai. Šis audinys atrodo tarsi tikras džinsas, bet yra kur kas lengvesnis ir minkštesnis. Tokia suknelė - idealus drabužis net karštą vasaros dieną, o džinso medvilnės marškiniai nevaržo judesių ir dailiai krinta ant kūno, itin tinka laisvalaikiui.

ESPRIT nuotr.

Klasikinis derinys džinsas + džinsas vis dar mados topuose. Stilingai atrodysi prie džinsų vilkėdama denimo marškinius, o ant džinsinės suknelės užsimetusi tokį patį švarką. Derink ne tik mėlyną džinsą su mėlynu, bet ir kitas jo spalvas: pilką, juodą ar baltą. Džinsinį įvaizdį akimirksniu pagyvins spalvingi siuvinėjimai ir aplikacijos - tai ryškiausia pavasario tendencija.

ESPRIT nuotr.

GĖLĖS

Gėlės pavasario tendencijose kasmet pražysta naujomis spalvomis ir marginimais. Šį sezoną dominuoja smulkūs gėlių žiedeliai, kuriais audiniai nusėti nuo-iki. Smulkiažiedis raštas yra universalesnis nei pavienės didelės gėlės, tokį pritaikysi prie įvairių marginimų, o ypač grafikos.

ESPRIT nuotr.

Kokių gėlėtų drabužių verta dairytis pavasarį? Tiek romantiškiems pasimatymams, tiek laisvalaikiui pravers gėlėta plazdanti suknelė, o paprastą dieną atrodysi dailiai gėlėtą palaidinę vilkėdama prie džinsų ar elegantiškų kelnių. Nepraleisk pro akis ir gėlėmis ištapytų aksesuarų, jie pagyvins vienspalvę aprangą.

ESPRIT nuotr.

DRYŽIAI

Ką tik minėtos gėlės tobulai dera prie dar vienos pavasario tendencijos - dryžių. Dryžuoti drabužiai tavo stiliui suteiks lengvumo, juk jie primena atostogas ir pajūrį! Šįmet madingi ir kontrastingų spalvų dryžiai, praminti vaivorykštiniais, ir ramesnis dviejų spalvų dryžuotumas.

ESPRIT nuotr.

Dvispalvių dryžių žaismas atrodo tvarkingai, subtiliai, todėl nekontrastuoja net su itin aktyviais raštais. Tikrai neprašausi dryžuotus drabužius derindama tiek prie gėlėtų, tiek prie margintų optiniais ar tapybiškais raštais. Jei nori dryžuotą drabužį nuslopinti, prie jo vilkėk džinsinį arba neutralios spalvos: baltą, pilką, melsvą, juodą arba rusvą.

ESPRIT nuotr.

Parduotuves ESPRIT rasi:

Vilniuje: PC AKROPOLIS, PC PANORAMA
Kaune: PC AKROPOLIS, PC MEGA
Šiauliuose: PC AKROPOLIS

El. parduotuvė: www.lemodus.lt

Daugiau informacijos apie ESPRIT - "Esprit" facebook profilyje

Užsakymo nr.: PT_74554344

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Madingiausi maudymosi kostiumėliai, kuriuos vyrai vadina košmaru (29)

Akivaizdu, kad maudymosi kostiumėlių tendencijose šią vasarą vyrauja praėjusių dešimtmečių mada. Vienas įkvėpimo šaltinis - 9-asis dešimtmetis, kitas - retro laikotarpis. Mums tendencijos yra tarsi garantija, kad įsigijusios madingą drabužį neprašausime, ypač jei tokį renkasi ir žvaigždės. Deja, kai kurios tendencijos prasilenkia su vyrų grožio suvokimu.

Ši suknelė kainuoja 2,5 tūkst. eurų, bet po vieno prisėdimo ją teks išmesti (14)

Prancūzų dizainerio Simono Porte Jacquemuso kurti drabužiai turi unikalų braižą - skulptūriški, dažnai dekonstruoti ir itin drąsūs. Kartais galbūt net per daug... bent jau pastaruoju metu išgarsėjusi skrybėlėtoji suknelė.

Žiedas, dėl kurio internetas kraustosi iš proto (8)

Šis žiedas ypatingo susidomėjimo sulaukė dar pavasarį, kai jo nuotraukos pamažu ėmė sklisti socialiniuose tinkluose. Vos per keletą dienų nuo patalpinimo "Pinterest" paveikslėlių erdvėje, jo populiarumas šoktelėjo milžiniškai. Tai ne šiaip papuošalas, šiandien tai gražiausias sužadėtuvių žiedas.

Savaitės stiliaus nesėkmės: kodėl jos tai daro?? (5)

Praūžus svarbesniam renginiui, kaipmat pasipila stilingiausių ir prasčiausiai atrodančių viešnių topai. O kai kurios žvaigždės, regis, pasmerktos mados dievų - joms beveik niekada nepavyksta pataikyti į stiliaus dešimtuką.