Paryžiaus romantikos ir elegancijos įkvėpta kolekcija keliautojoms

Dar visai neseniai kartu su aktore, televizijos laidų vedėja bei socialinių projektų iniciatore Jurgita Jurkute-Širvaite išleidęs išskirtinę vasaros kolekciją, klienčių visame pasaulyje pripažinimo jau spėjęs susilaukti prekės ženklas „Sauths“ pristato Paryžiaus elegancijos įkvėptą naująją rudens/žiemos kolekciją „Atgal į realybę“.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Sauths“ kuriami unikalūs lietuviško lino moteriški rūbai iki šiol būdavo skirti šiltiesiems metų laikams bei kelionėms į saulėtus kraštus. „Atgal į realybę“ rudens kolekcija – vėsiems orams bei darbinėms rudens kelionėms skirta rūbų linija. Kaip pasakoja kūrėjai, vasaros drabužiai skirti atostogoms, jie tampa neatsiejama nuotykių ir nuostabių prisiminimų dalimi, bet juk po šių nuostabių akimirkų visada grįžtame į realybę: į darbus, į kasdienį gyvenimą.

Gamintojo nuotr.

Tačiau čia pat pabrėžia, jog pažiūrėjus į kasdienį gyvenimą kitomis akimis, galima įžvelgti naują neatrastą šios kasdienybės grožį. Kolekcija „Atgal į realybę“ būtent tai ir atspindi – naujoji kolekcija taip pat skirta kelionėms, tik šiuo metų laiku – darbo kelionėms.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Daugiausiai įkvėpimo kūrybos procese suteikė rudenėjančiais kvapais dvelkiantis Paryžius ir siauros jo gatvės, kuriomis praeivių žvilgsnių neatsigina savo DNR išduodančios damos, menančios įspūdingą šalies mados istoriją.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Būtent todėl rudens kolekcijos fotosesijai pasirinkta ne kas kita, o mados sostinė Paryžiius – kaip judrus, visada pilnas gyvybės, stiliaus ir neišblėstančios romantikos miestas.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Jo eleganciją išduoda naujoje kolekcijoje dominuojančios klasikinės spalvos bei minimalistiniai kirpimais išpildyti gracingi siluetai. Rudens ir žiemos kolekcija kiekvienoje moterų pažadins nuotykiais ir romantika dvelkiančią paryžietišką dvasią, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi bei padės į kasdienybę pažvelgti naujomis akimis.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.