Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį

 (1)
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Milita Daikerytė puikiai žino, kaip nuraminti jaunąją TĄ rytą, kuomet kiekviena smulkmena ypatingai svarbi. „Cosmopolitan“ grožio specialistė ir grožio salono „Studio by M“ įkūrėja dalinasi patarimais, kuo svarbus nuotakos makiažas, o daugiau apie tai bus galima sužinoti vestuvių parodoje Išteku.lt sausio 28-29 dienomis Vilniaus Rotušėje, kur M.Daikerytė ves seminarus.

- Kuo ypatingas nuotakos makiažas?

Atsakomybė daryti makiažą vienai svarbiausių progų moters gyvenime – labai didelė. Todėl itin svarbu pasirinkti profesionalų meistrą. Nuotakos makiažui aš skiriu šiek tiek daugiau laiko, nes nuotakos yra jautresnės, dažnai būna įsitempusios ir labai jaudinasi.

Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį
© Organizatorių archyvas

Ar vestuviniam makiažui galioja tendencijos? Kokios jos šiais metais?

Esu įsitikinusi, kad svarbiausia yra parinkti įvaizdį, kuris nuotakai labiausiai tiktų. Pajausti, kas labiausiai tinka yra didžiausia užduotis mums. Juk visos turime skirtingus skonius, stilius, todėl nėra tendencijos, kuri tiktų visoms.

Ką patariate labiau paryškinti per vestuves?

Mano nuomone, nuotakai svarbu išraiškingos akys. Juk šią meilės dieną jose slypi tiek daug jausmų! Taip pat labai svarbu kruopščiai išmodeliuotas veidas, nes tai labai atsispindi nuotraukose.

Ar tikrai būtinas bandomasis makiažas? Gal tai tik reklaminis triukas pritraukti daugiau pinigų?

Iš profesinės pusės labai rekomenduoju pasidaryti bandomąjį makiažą ir šukuoseną. Patirtis rodo, kad gražinant klientę ne pirmą kartą darbas yra atliktas geriau. Ne dėl to, kad siekiama išgauti tą patį rezultatą, bet meistras jau būna susipažinęs su nuotaka, žino trūkumus, pageidavimus ir kitus niuansus. Be to ir mergina jaučiasi daug ramesnė, užtikrintesnė, pasitiki meistru.

Žinoma, nereikia tikėtis, kad ir vestuvių rytą bus atkartoti identiški bandomosios šukuosenos ar makiažo rezultatai. Tai neįmanoma! To juk nedaro robotai, žmogaus ranka nėra mechaninė, tačiau tikrai galima pajausti meistro stilistiką, darbo įpročius. Be to, pripažinkime, kad labai svarbūs ir biolaukai. Tikrai būna, kad nesutampa žmonių požiūriai, charakteriai, o vestuvių dieną juk norisi, kad suptų mums patinkantys žmonės. Šiais įvairiais aspektais bandomasis makiažas ir šukuosena yra svarbūs.

Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį
© Organizatorių archyvas

Tiesa, daugelis pergyvena, kad tai papildomos išlaidos. Mielosios, patikėkite, progų šukuosenai ir makiažui dar iki vestuvių turėsite ne vieną, tad ir išnaudokite jas!

Kuo reikėtų pasirūpinti dar iki vestuvių dienos?

Svarbiausia, nepradėkite eksperimentuoti su savo išvaizda prieš pat šventę. Pastebiu, kad kai kurios nuotakos savo laiką planuoja... atvirkščiai. Pradžioje neskiria sau dėmesio, užsiima tik vestuvių planavimu, pavargsta, o tada tik prieš pat šventę prisimena save ir puola stačia galva atlikti įvairias procedūras, kurios joms galbūt net netinka. Todėl didžiausias mano patarimas - viso pasiruošimo metu galvokite ir apie save, karts nuo karto atsinaujinkite, pailsėkite, skirkite laiko savo grožiui. O tokias procedūras, kaip blakstienų, antakių ar nagų korekcijos geriausia darytis 2-3 dienos prieš šventę.

- Kaip vertinate permanentinį makiažą vestuvėms?

Permanentinis makiažas yra skonio reikalas ir ypač tinkantis toms nuotakoms, kurios nemėgsta būti nesidažiusios, ruošiasi povestuvinei kelionei, nėra patenkintos savo visažo meistre. „Studio M“ permanentinio makiažo specialistė rekomenduoja daryti procedūrą mažiausiai keturis mėnesius iki vestuvių, kad viskas užgytų, liktų laiko korekcijoms. Ši procedūra turi būti atliekama labai atsakingai, todėl pasirinkite patikimą meistrę ir būkite tvirtai apsprendusi ko norite.

Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį
© Organizatorių archyvas

Ką manote apie priauginamas blakstienas nuotakai?

Priauginamos blakstienos gali ir pagražinti, ir labai sugadinti išvaizdą. Blakstienos itin svarbios makiažui, nes diktuoja akies atsivėrimą ir išraiškingumą, todėl arba pasirinkite labai gerą meistrę, arba nedarykite šios procedūros ir tiesiog vestuvėms pasipuoškite priklijuojamomis blakstienomis.

Kas turi būti nuotakos delninėje, kad ji vakaro metu galėtų atnaujinti makiažą?

Kiekviena renkasi pagal savo individualius poreikius, bet dažniausiai patariu turėti kompaktinę pudrą veido odos blizgesiui nuslopinti, lūpų pieštuką ir blizgesį.

Ką seminaro papasakosite nuotakoms?

Labai išsamiai aptarsime visus nuotakoms svarbius klausimus. Taip pat norime parodyti kiek įmanoma daugiau susirinkusioms nuotakoms aktualių dalykų. Pademonstruosime šukuoseną „transformerį“, kuri gali kisti vakaro eigoje, keletą įvaizdžių variantų. Tikimės suteikti informacijos, kad nuotakos jaustųsi užtikrintos ir žinančios ko iš tiesų nori!

Militos Daikerytės seminaras nuotakoms sausio 28 dieną (šeštadienį) vyks 14.30 val., o sausio 29 dieną (sekmadienį) - 13.30 val. Vilniaus Rotušėje. Bilietus į parodą galima įsigyti bilietai.lt svetainėje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.

Pavasario - vasaros TOP avalynės gidas pagal stilistę Viktoriją Šaulytę

2018 m. pavasario/vasaros avalynės tendencijos kontrastingos kaip niekada: nuo puošnių, bet subtilių espadrilių, iki grubių sportinių batelių ar 1980-ųjų įkvėptos avalynės smailiu kulniuku. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki ryškių ir akį rėžiančių atspalvių ar tekstūrų – šį pavasarį derinsime nesuderinama.

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.