Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį

 (1)
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Milita Daikerytė puikiai žino, kaip nuraminti jaunąją TĄ rytą, kuomet kiekviena smulkmena ypatingai svarbi. „Cosmopolitan“ grožio specialistė ir grožio salono „Studio by M“ įkūrėja dalinasi patarimais, kuo svarbus nuotakos makiažas, o daugiau apie tai bus galima sužinoti vestuvių parodoje Išteku.lt sausio 28-29 dienomis Vilniaus Rotušėje, kur M.Daikerytė ves seminarus.

- Kuo ypatingas nuotakos makiažas?

Atsakomybė daryti makiažą vienai svarbiausių progų moters gyvenime – labai didelė. Todėl itin svarbu pasirinkti profesionalų meistrą. Nuotakos makiažui aš skiriu šiek tiek daugiau laiko, nes nuotakos yra jautresnės, dažnai būna įsitempusios ir labai jaudinasi.

Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį
© Organizatorių archyvas

Ar vestuviniam makiažui galioja tendencijos? Kokios jos šiais metais?

Esu įsitikinusi, kad svarbiausia yra parinkti įvaizdį, kuris nuotakai labiausiai tiktų. Pajausti, kas labiausiai tinka yra didžiausia užduotis mums. Juk visos turime skirtingus skonius, stilius, todėl nėra tendencijos, kuri tiktų visoms.

Ką patariate labiau paryškinti per vestuves?

Mano nuomone, nuotakai svarbu išraiškingos akys. Juk šią meilės dieną jose slypi tiek daug jausmų! Taip pat labai svarbu kruopščiai išmodeliuotas veidas, nes tai labai atsispindi nuotraukose.

Ar tikrai būtinas bandomasis makiažas? Gal tai tik reklaminis triukas pritraukti daugiau pinigų?

Iš profesinės pusės labai rekomenduoju pasidaryti bandomąjį makiažą ir šukuoseną. Patirtis rodo, kad gražinant klientę ne pirmą kartą darbas yra atliktas geriau. Ne dėl to, kad siekiama išgauti tą patį rezultatą, bet meistras jau būna susipažinęs su nuotaka, žino trūkumus, pageidavimus ir kitus niuansus. Be to ir mergina jaučiasi daug ramesnė, užtikrintesnė, pasitiki meistru.

Žinoma, nereikia tikėtis, kad ir vestuvių rytą bus atkartoti identiški bandomosios šukuosenos ar makiažo rezultatai. Tai neįmanoma! To juk nedaro robotai, žmogaus ranka nėra mechaninė, tačiau tikrai galima pajausti meistro stilistiką, darbo įpročius. Be to, pripažinkime, kad labai svarbūs ir biolaukai. Tikrai būna, kad nesutampa žmonių požiūriai, charakteriai, o vestuvių dieną juk norisi, kad suptų mums patinkantys žmonės. Šiais įvairiais aspektais bandomasis makiažas ir šukuosena yra svarbūs.

Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį
© Organizatorių archyvas

Tiesa, daugelis pergyvena, kad tai papildomos išlaidos. Mielosios, patikėkite, progų šukuosenai ir makiažui dar iki vestuvių turėsite ne vieną, tad ir išnaudokite jas!

Kuo reikėtų pasirūpinti dar iki vestuvių dienos?

Svarbiausia, nepradėkite eksperimentuoti su savo išvaizda prieš pat šventę. Pastebiu, kad kai kurios nuotakos savo laiką planuoja... atvirkščiai. Pradžioje neskiria sau dėmesio, užsiima tik vestuvių planavimu, pavargsta, o tada tik prieš pat šventę prisimena save ir puola stačia galva atlikti įvairias procedūras, kurios joms galbūt net netinka. Todėl didžiausias mano patarimas - viso pasiruošimo metu galvokite ir apie save, karts nuo karto atsinaujinkite, pailsėkite, skirkite laiko savo grožiui. O tokias procedūras, kaip blakstienų, antakių ar nagų korekcijos geriausia darytis 2-3 dienos prieš šventę.

- Kaip vertinate permanentinį makiažą vestuvėms?

Permanentinis makiažas yra skonio reikalas ir ypač tinkantis toms nuotakoms, kurios nemėgsta būti nesidažiusios, ruošiasi povestuvinei kelionei, nėra patenkintos savo visažo meistre. „Studio M“ permanentinio makiažo specialistė rekomenduoja daryti procedūrą mažiausiai keturis mėnesius iki vestuvių, kad viskas užgytų, liktų laiko korekcijoms. Ši procedūra turi būti atliekama labai atsakingai, todėl pasirinkite patikimą meistrę ir būkite tvirtai apsprendusi ko norite.

Nuotakos įvaizdis su Milita Daikeryte – ko geriau vengti ir į ką atkreipti dėmesį
© Organizatorių archyvas

Ką manote apie priauginamas blakstienas nuotakai?

Priauginamos blakstienos gali ir pagražinti, ir labai sugadinti išvaizdą. Blakstienos itin svarbios makiažui, nes diktuoja akies atsivėrimą ir išraiškingumą, todėl arba pasirinkite labai gerą meistrę, arba nedarykite šios procedūros ir tiesiog vestuvėms pasipuoškite priklijuojamomis blakstienomis.

Kas turi būti nuotakos delninėje, kad ji vakaro metu galėtų atnaujinti makiažą?

Kiekviena renkasi pagal savo individualius poreikius, bet dažniausiai patariu turėti kompaktinę pudrą veido odos blizgesiui nuslopinti, lūpų pieštuką ir blizgesį.

Ką seminaro papasakosite nuotakoms?

Labai išsamiai aptarsime visus nuotakoms svarbius klausimus. Taip pat norime parodyti kiek įmanoma daugiau susirinkusioms nuotakoms aktualių dalykų. Pademonstruosime šukuoseną „transformerį“, kuri gali kisti vakaro eigoje, keletą įvaizdžių variantų. Tikimės suteikti informacijos, kad nuotakos jaustųsi užtikrintos ir žinančios ko iš tiesų nori!

Militos Daikerytės seminaras nuotakoms sausio 28 dieną (šeštadienį) vyks 14.30 val., o sausio 29 dieną (sekmadienį) - 13.30 val. Vilniaus Rotušėje. Bilietus į parodą galima įsigyti bilietai.lt svetainėje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Vientisi maudymosi kostiumėliai, kurie padės išryškinanti figūros privalumus

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vientisus maudymosi kostiumėlius, ką pabrėžti, o ko vengti, kad jie geriausiai atitiktų Jūsų figūros tipą, ir kas dabar populiaru, pasakoja „Audimo“ dizainerė Gertrūda Ramūnaitė.

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.